Şimdi Ara

LENOVO VİBE Z2 PRO 'K920' -ANA KONU- (Yeni Yazışma, Geliyor..) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.327
Cevap
33
Favori
91.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SertyAdams sence note 4 mü almak yoksa daha birkaç ay bekleyip lenova vibe z2 promu
  • 1200 tl ye girerse öpte başına koy :D en az 2000 tl. adamlarla en son ben yazışmıştım :D z2 ve x2 türkityeyi sallayacak zaten. adamlar yapmış.apple samsung vs. yalan oldu bunlar...
  • tolga9000 T kullanıcısına yanıt
    ikiside farklı segmentte telefonlar. ölçü olarak ikiside aynı boyda bundan emin olabilirsin. kafam rahat olsun destek tam olsun diyorsan tabi ki note 4 almanı tavsiye ederim. ayrıca note 1 kullanan biri olarak note 2 -3 begenmemiştim. ama note 4 gerçekten begendim. biraz kalite kokuyor. ama diğer 2 modelde bunu görememiştim. hele ki note 2 için tam bir hayal kırıklıgı diyebilirim. gelelim lenovoya gerçekten bütün herşeyi düşünülmüş bir cihaz pazara yeni gireceği için biraz aksaklıklar olabilir ama sanmıyorum lenovo sonuçta. eğer iş hayatında aktif bir rolün varsa 2 hattın yopun çalışma tempon vs. geziyorsan k920. ama biraz daha ofisteysen grafik tasarım proje kaynaklı çalışıyorsan yada kamu personeliysen note 4 tavsiye ederim. tabi ki benim favorim k920

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zigmo -- 7 Ekim 2014; 3:16:39 >
  • k910 modeli belki olabilir. zaten o telefonda sahibindende satılık var şuanda 1000 tl ye veriyorlar. şuanda piyasada olmayan telefon k920 modeli. oda zaten ocağa kadar ikinci el olarak düşebilir. herkes bir hevesle alır sonra satar
  • Şu telefona neden hafıza kartı slotu koymazlar akıl sır erdiremedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • QuexSeeL kullanıcısına yanıt
    üstadım 32 gb doldurdun da hafıza kartı kaldı :D eğer telefon kullanımın iyiyse 32 gb yeterli oldugunu anlayacaksın. ayrıca usb otgden 128 gb kadar destek sağlayabiliyor. anlayacagın sd kart slotuna gerek yok. bana göre 32 gb çok yerinde bir karar. ne kadar çok hafıza o kadar çok şarj kullanımı ve yavaşlık demektir. bilgine...
  • zigmo kullanıcısına yanıt
    Elimde 32lik L925 var 1 gb boş yer kaldı kart slotu olsaydı şahane olacaktı, o kadar doluluğa rağmen telefonda bir yavaşlama vs. söz konusu değil zannetmiyorum ki Z2 Pro gibi böyle güçlü bir telefonda da yavaşlama filan olsun. OTG iyi hoş fakat neticede harici bir aparat içinde dahili bir kart slotu olsaydı kesin alacağım telefon olurdu ya da 64lük versiyonu olsaydı yeterli olabilirdi. Neyse artık belki K920 için bir versiyon daha çıkar ya da K930 da +donanım ve hafıza kartı da olacaktır, L925 beni o zamana kadar sorunsuz götürür herhal.
  • Note kullanicisiyim, note 4 e gecis yapmayi dusunurken bu cihazi gordum gormesine de, cihaz turkiye ye gelecek mi, gelecekse bu sene icinde mi, hicbir yerde dogru duzgun bilgi yok.
    Lenovo yu aradim 3 kere, bizle paylasilan bilgi yok diyip kestirip attilar her seferinde.
    Note 4 ile ilgili bir sürü sıkıntı yaziliyo ciziliyoken 2300 tl vermek biraz zor geliyor acikcasi...

• facebook ta bir yazışmada, yeni yıl itibari ile ürünlerin geleceğini yazmışlar
  • Birde bu şekilde bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametle

Birde bu şekilde bakalım

Çok tatlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga9000

normalde note 2 yi elden çıkarıp note 4 almayı düşünüyorum ama bu cihaz çok kafamı kurcalıyor.buraya yılbaşından önce gelmiyecek gibi

Hocam bence http://www.devicespecifications.com/en/model/f5222f4e huawei mate 7 yi dusunun derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat_ozen0707 -- 25 Ekim 2014; 12:30:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametle

Birde bu şekilde bakalım

Nerdeyse bütün videoları izledim

• Lenovo veya huawei hangisi gelirse bi an once gelse de bi elimize alip incelesek...Yoksa zorla note aldiracaklar bana yine

• Ekran disinda iki cihaz arasinda fark var mi?
    Bir de huawei pili 4100 ma...

• Gelirse fazla gecikmeden, alacagim telefon bu buyuk ihtimalle...

• minideal de 700 dolar şu anda buraya gelse 2000 tl den aşağı olmaz gibi o fiyata da zorlanabilir piyasada o bantta iyi teller var piyasa edinmek için fiyatta 1600 tl seviyesine girerse çok iyi olur.

http://www.minideal.net/lenovo-vibe-z2-pro-k920-4g-fdd-lte-snapdragon-801-2-5ghz-dual-sim-2560-1440-ram-3gb-16mp.html
  • fiyat 1500 1600 olursa alınır daha fazlası satmaz ... bu fiyat olursa alacağım beklemeye devam
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.