Şimdi Ara

LENOVO VİBE Z2 PRO 'K920' -ANA KONU- (Yeni Yazışma, Geliyor..) (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.327
Cevap
33
Favori
91.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar lenovo k920 pro telefonumun hoparlörü çalışmıyordu.cok ugrastim ama yapamadim.teknik servise götürdüm. Anakart üzerindeki ses entegresinin bozuk olduğunu söylediler. Malesef o entegre hiçbir yerde yok.elinizde eski ya da bozuk anakart varsa irtibat kurabilir misiniz. Ya da o entegreyi nasil temin edebilirim bir yol gösterebilir misiniz???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Z2 Pro ' ya denk bir telefon var mı piyasada.

6 inc
    Ekran dışı tuşlar
    %78 ekran-kasa oranı..

Adamlar öyle bir yapmıslar ki telefonu taa 2015 de. Şu anda bu özellikleri sağlayan telefon bulamıyorum piyasada. Bilen ve paylaşan olursa çok teşekkürler şimdiden..
  • FoGLy F kullanıcısına yanıt
    xiaomi mi mix

• arkadaşlar telefon bricked oldu ne ışık yanıyor nede pc bağlantısı bilen arkadaşlardan yardım istiyorum
  • Lenovo Vibe P1 Pro modeli,
    z2 pro nun 2017 alternatifimidir beyler??

z2 pro da ve Lenovo Vibe P1 Pro modelinde ses stereomu dur ??
    kamera olarak hangisi daha iyidir ??

saygılar..
  • SIM 2 slotunda 3G bağlantısını nasıl yaparız, internette araştırdım ve forum sayfalarında her iki SIM slotunda da 3G/4G bağlantısını kullanabilenler varmış.
  • ozkantut O kullanıcısına yanıt
    Stock yazılımda yok çift sim 4g.
    Ben lineage kullanıyorum 2. Sim 4g olarak kullanabiliyorum.
    yalnız 2 hat aynı anda 4g kullanamıyor yinede.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • blntmsl kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim. Benim telefonda SIM 1 yuvası tamir edilemeyecek durumda olduğundan kullanamıyorum. Tek şansım SIM 2 yuvası, o yüzden sordum. Bu arada telefonun Çin versiyonu ya da Avrupa versiyonu olması birşey değiştirir mi, bendeki avrupa versiyonu, bu konuda bir bilgin var mı? Lineage ROM genel olarak nasıl ve hangi versiyonunu kullanıyorsun, indirebileceğim link varsa memnun olurum, iyi günler. :)
  • ozkantut O kullanıcısına yanıt
    Çin veya avrupa olması fark etmez yükleyebilirsiniz.
    Ben stock romdan daha memnunum.
    Şuan 7.1.2 sürümünü kullanıyorum her hafta güncelleniyor rom.

Rom burada.

https://download.lineageos.org/kingdom

Burada da nasıl yükleyeceğini bulabilirsin.

https://forum.donanimhaber.com/lenovo-vibe-z2pro-k920pro-28-05-2016-tr-modu-4-5g-vr-box-video-cmrom-unbrick-imei-root-radyo--103680074#103680074

• termomen kullanıcısına yanıt
    mi mix

-gereksiz pahalı
    -aşırı kırılgan

bence aynı şeyler değil

yoksa s8 ve g6 da da mükemmel ekran kasa oranları var ama sağlamlıkları tartışılır
  • Ya Arkadaşlar telefonu 2 yıldır kullanıyorum. Çok da memnunum. Ancak son 1 senedir güncelleme yapamıyor telefon. SD KART HATASI. LÜTFEN SD KARTI KONTROL EDİN VE YENİDEN DENEYİN. diyor. SD KART YOK bu neden bahsediyor. Telefon artık kasmaya donmaya başladı yavaş yavaş buna bi güncelleme bi sıfırlama yapmam lazım. Yardımcı olursanız sevinirim.

k920-s277-151029-ROW bu güncellemeyi yapamıyor. Lenovo Smart Assistant ile denedim yine olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugtim -- 1 Haziran 2017; 12:15:31 >
  • Artkadaşlar, şanssızlığım devam etmekte. Telefon tepkisizdi ve dead brick olmuştu ben de internetten çalışır durumda fakat "sadece SIM 2 yuvası çalışan, kullanılmış bir anakart satın aldım. Anakartı telefona taktım fakat SIM 2 de çalışmıyor, Bootloader modunda hw test yaptım ve SIM: Fail yazıyor zaten. Bu durumda yeni aldığım anakarttaki EMMC'yi benim eski-ölü anakarta taktırsam eski anakartım çalışır mı? Yoksa bu tarz durumlarda (telefonu hiçbir bilgisayar görmüyor) sadece EMMC değişmek yeterli olmaz mı? Bu arada çalışmayan anakartım CN yeni aldığım anakart EU versiyon.
  • Arkadaşlar, unlock bootloader yapamıyorum, hata veriyor. Qfil ile bu konuda söylenenleri yapıyorum ama "Download Fail:Sahara FailDeğer null olamaz." şeklinde bir hatayla karşılaşıyorum. Cihazı root yaptım, supersu otomatik yüklendi fakat dediğim gibi daha ileriye gidemedim. QFIL ile s288 rom yüklemek istediğimde de aynı hatayı alıyorum.
  • 2 seneyi aşkın zamandır kullandığım telefonu yenilik olması açısından değiştirmek istiyorum fakat piyasada beni çeken bir telefon olmadı. Xiaomi mi Mix yenilikçi bir telefondu fakat ahize problemi ve Türkiye'ye garantili girmediği için almak istemedim. Zamanında hepimiz z2pro'da bir şey gördük ve bu telefonu tercih ettik.
    Vereceğiniz fikirlerin yol gösterici olacağını düşünmekteyim o yüzden bu konunun altında öneri istiyorum.
    Telefonda beklediğim başlıca özellikler batarya günü çıkarabilsin ve iyi bir kameraya sahip olsun. Yenilikçi tasarımı da varsa tadından yenmez.
    Huawei P10 Plus kamera yönünden biraz çekiyor gibi.
    (Konuyu dağıtmaması adına özel mesajla da yazabilirsiniz..)
  • LonedLy L kullanıcısına yanıt
    Hocam ben yaklaşık 2 sene vibe z2 pro kullandım şimdi mi5 pro ya geçtim çok memnunum mi5 ve ya mi6 kesinlikle tavsiye ederim.

• Bugün gelen Tema Merkezi güncellemesi ile birlikte şarj ekranı değişmiş. Dokunulabilen 3 tane buton bulunuyor, işlevlerini veya eklenen yeni bir özellik bulan varsa bilgilenelim..

Siz hangi cihazı kullanıyorsunuz hocam.

• blntmsl kullanıcısına yanıt
    Vibe z2 Pro. Cihazım Vatan garantili belki sürüm farkı olabilir.
    Düzenleme : Görsel eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LonedLy -- 13 Temmuz 2017; 6:49:21 >

Ben lineage kullanıyorum.
    Stock yazılıma güncelleme gelmesini beklemiyordum ondan sordum.
    Sürüm hala 5.0.2 galiba.

• arkadaşlar bu cihaz ile vr gözlük kullanan var mı performans nasıl tavsiye edeceğiniz gözlük olur mu ?

• 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.