Şimdi Ara

★★★ LENOVO VİBE X2 ANA KONU(Android 5.0 Lollipop) GELDİ ★★★ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.614
Cevap
54
Favori
213.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Nexus 4 den vibe x2 ye geçicem de. Nexus 4 ün pil performansı berbattı. Sabah 7 de fişten çıkartıp sabahları işe giderken 35 dk tunein de online radio dinleyip batarya yuzde 80lere düşüyordu. Gün içerisinde boom beach, tapatalk tan forum okuma, arada chrome dan facebookta gezinme. ve 20 dk telefon görüşmesi. derken öğlen 1 gibi batarya bitiyordu.

Nexus 4 ü garantiden servise verdim bakalım akibeti nolacak. Geçici olarak validenin Asus zenfone 5ini aldım, normal kullanım da akşam 8e kadar götürüyor. Yukarda yazdıklarımın aynısı hemen hemen.

Vibe x2 de durum nasıl??
  • sempoo S kullanıcısına yanıt
    bendeki sıkıntı driverlar flash tools lar root genıusla % 87 gelince root failed diyo v root zaten hiç hareket etmiyo driverlar sanırım bulamıyorum benim derdim imei düzenlemek BOZULDUDA :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sempoo

quote:

Orijinalden alıntı: SnnKlnc

Arkadaşlar tanıdık vasıtasıyla Avrupa üzerinden bu telefondan getirmek istiyorum ama Aliexpress'te Eu versiyonu satan satıcı bulamadım.Güvenilir bir satıcı biliyorsanız paylaşır mısınız?

Eu orada satılmıyor. Biz kendimiz EU yapıyoruz :)

Bilgi için teşekkürler. Peki bu telefonlar için satıcıdan çin uygulamalarını silme ve google play yükleme gibi isteklerde bulunmamıza gerek var mı yoksa zaten dediğim gibi mi gelecek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quemoy

Arkadaşlar Nexus 4 den vibe x2 ye geçicem de. Nexus 4 ün pil performansı berbattı. Sabah 7 de fişten çıkartıp sabahları işe giderken 35 dk tunein de online radio dinleyip batarya yuzde 80lere düşüyordu. Gün içerisinde boom beach, tapatalk tan forum okuma, arada chrome dan facebookta gezinme. ve 20 dk telefon görüşmesi. derken öğlen 1 gibi batarya bitiyordu.

Nexus 4 ü garantiden servise verdim bakalım akibeti nolacak. Geçici olarak validenin Asus zenfone 5ini aldım, normal kullanım da akşam 8e kadar götürüyor. Yukarda yazdıklarımın aynısı hemen hemen.

Vibe x2 de durum nasıl??

Size ancak 4000 mah ve üzeri pile sahip bir telefon yeter.

X2 akşamı çıkarır ama bu yoğunlukta kullanırsanız hiç bir garantisi yok.

• ARKADAŞLAR TELEFONU ROOTLADIM.BUNU BAŞARDIM .) AMMA VELAKİN ROM ATMA OLAYINI GERÇEKLEŞTREMEDİM.YUKARIDA ARKADAŞINDA DEDĞİ TÜM YÖNTEMLERİ DENEDİM AMA ARADA TALKILIYORUM.BELKİDE ROM ATMAYA 1-2 TIK ÖTESİNE KADAR YAKLAŞTIM AMA DEVAMINI GETİREMEDİM BİRİSİ VİDEOMU ÇEKECEK NE YAPACAK :d ŞUNU BİR HALLEDELİM YA
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratai

quote:

Orijinalden alıntı: Quemoy

Arkadaşlar Nexus 4 den vibe x2 ye geçicem de. Nexus 4 ün pil performansı berbattı. Sabah 7 de fişten çıkartıp sabahları işe giderken 35 dk tunein de online radio dinleyip batarya yuzde 80lere düşüyordu. Gün içerisinde boom beach, tapatalk tan forum okuma, arada chrome dan facebookta gezinme. ve 20 dk telefon görüşmesi. derken öğlen 1 gibi batarya bitiyordu.

Vibe x2 de durum nasıl??

Size ancak 4000 mah ve üzeri pile sahip bir telefon yeter.

X2 akşamı çıkarır ama bu yoğunlukta kullanırsanız hiç bir garantisi yok.

Vibe x2 de sizin kullaniminizla ne kadar sure gidiyor. 3G ve wifi acik sekilde.

• ben cihazi unroot yaptim dokunmatikte sapitiyor arada. abuk sabuk yerlere dokunuormusum gibi algiliyor. Bugun garantiye yollayacagim

• Dokunmatik sapitmasi bendede var.bende cu versiyonu vibe var.mesaj yazarken harfleri 2 kere basmisim gibi algiliyor.eu rom a bi gecebilsem duzelecegini dusunuyorum

• sorun genelde scroll da oluyor face te veya instagramd a yaparken. bu arada unroot yapmak çok basit bilginiz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: rawesandratana

bendeki sıkıntı driverlar flash tools lar root genıusla % 87 gelince root failed diyo v root zaten hiç hareket etmiyo driverlar sanırım bulamıyorum benim derdim imei düzenlemek BOZULDUDA :)

dostum eu rom yaptıysan yukarda verdiğim root dosyasıyla rootlayabilirsin. Yok Cu da ise ben anca root yapabildim. İmei işini hiç denemedim bir ara mtk engineer programıyla denedım ama onlada başaramamıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizlion

ARKADAŞLAR TELEFONU ROOTLADIM.BUNU BAŞARDIM .) AMMA VELAKİN ROM ATMA OLAYINI GERÇEKLEŞTREMEDİM.YUKARIDA ARKADAŞINDA DEDĞİ TÜM YÖNTEMLERİ DENEDİM AMA ARADA TALKILIYORUM.BELKİDE ROM ATMAYA 1-2 TIK ÖTESİNE KADAR YAKLAŞTIM AMA DEVAMINI GETİREMEDİM BİRİSİ VİDEOMU ÇEKECEK NE YAPACAK :d ŞUNU BİR HALLEDELİM YA

arkadaş yukarıda anlatmış. yalnız 8. adımda hata var sanırım. bence önce downloada yapıp sonra telefonu kapalıyken pc ye bağlamak gerekli. gerçi ben downloada bastım telefonu bağladım ve telefonu kapattım. rom yüklemeye başladı. rom yükledikten sonra fabrika ayarlarına sıfırlarsanız iyi olur. galiba 2 veya 3 güncelleme alıyorsunuz rom yüklendikten sonra.
  • arkadaslar vibe x2 nin imeisi mtk engineer ile degistirilebiliyormu lütfen yardim

• quote:

Orijinalden alıntı: özdemir1977

arkadaş yukarıda anlatmış. yalnız 8. adımda hata var sanırım. bence önce downloada yapıp sonra telefonu kapalıyken pc ye bağlamak gerekli. gerçi ben downloada bastım telefonu bağladım ve telefonu kapattım. rom yüklemeye başladı. rom yükledikten sonra fabrika ayarlarına sıfırlarsanız iyi olur. galiba 2 veya 3 güncelleme alıyorsunuz rom yüklendikten sonra.

Uyarın için teşekkürler yeni fark ettim. 8. maddeyi tekrar düzenledim.
  • Arkadaşlar 1 haftalık pasaport kayıtlı Lenovo Vibe x2 mi satıyorum. kullanımına alışamadım. en ufak çizik bile yoktur. Antutu puanı 50027 dir. fotosu daha önceki paylaşımlarımda vardır.fiyatı 900 tl dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eczaci20 -- 11 Mart 2015; 15:58:02 >
  • Aliexpress'ten Avusturya'ya DHL kargo ile siparişi geçtim yola çıktı bakalım başımıza ne gelecek ? Deneyimi olan varsa yazabilir mi?
  • arkadaşlar bir de nano sim bölümümü sim 1 yoksa micro sim bölümümü sim1 acaba
  • Kullanan arkadaşlar telefonu tavsiye edermisiniz ? Oyun performansı ve hoparlörü nasıldır ? Birde otg desteği varmı cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eczaci20

arkadaşlar bir de nano sim bölümümü sim 1 yoksa micro sim bölümümü sim1 acaba

sim1 mikro sim 2 nano
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kinqonur

Kullanan arkadaşlar telefonu tavsiye edermisiniz ? Oyun performansı ve hoparlörü nasıldır ? Birde otg desteği varmı cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

ben kendi adıma telefondan çok memnunum ve tavsiye ederim. herkesin beklentisinin farklı olduğunu unutmamak lazım tabi. ses çıkışı gayet iyi. oyun pek oynamam ama bir iki arkadaş oynadılar ( asphalt8) onlar oyun performansını çok beğendiler. otg genelde çinli telefonlarda var ama bunda var mı bilmiyorum. kullanacağım bir özellik olmadığı için merak etmedim.
  • Vibe x2 tekrar geçti elime. Kamerayı test ettim. Sonuçlar gayet iyi. Düşük ışıkta fokus problemi filan yok.
    Kameranın tek problemi, düşük ışıklı ortamlarda 1/10 gibi pozlamalarda bulanık foto çekmeye yol açması. Ha onunda çözümü var tabi (ISO yu arttırın yada sahne modunu elle ayarlayın)

Ön kamerası ise muhteşem. Oneplus dan bir tık daha iyi gibi geldi bana.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.