Şimdi Ara

Lenovo Vibe Shot Z90-7 (Almayı düşünenler) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
9
Favori
20.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    -300 lira kampus kart limitini kullanacağım için elden olarak Bi mağazadan alabilirim hocam o yüzden netden almam çok zor

Konuyu daha da dağıtmadan şunu da diyeyim 2 hafta önce 1200₺ ye xperia Z3 bulmuştum ama kaçırdım ikinci el ama oldukça Temizdi belki bu fiyata G4 bulabilirsem temizinde direkt alırım :)

Ya da vatanda filan Bi yılbaşı kampayası denk getirip daha da uygun fiyata sıfır G4 alırım :)

Ocak a daha 25 gün gün ola hayrola herşey nasip

Öneri ve yardımlarınız için çok çok teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak-82 -- 5 Aralık 2015; 22:11:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu gün itibariyle lenovo vibe shot un siparişini verdim, hayırlısı olsun....şekli şemaline bakılınca insanı çekiyor.Genelde normal kullanım için alıyorum, oyun oynamasını sevmem.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: yimust

Bu gün itibariyle lenovo vibe shot un siparişini verdim, hayırlısı olsun....şekli şemaline bakılınca insanı çekiyor.Genelde normal kullanım için alıyorum, oyun oynamasını sevmem.....

Hayırlı olsun .
  • er türk kullanıcısına yanıt
    tşklr
  • yimust kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun. Alinca izlenimlerini yazarmisin. Hatta bir iki tane vibe shot ile cekilmis fotoda koyarsan cok iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uchuroom kullanıcısına yanıt
    tm.dır,
  • Bende dün itibariyle Shot sahibi olmuş bulunuyorum.
    Cihaz fena halde karizma..

Kamera Z2 pro'dan bir tık daha iyi diyebilirim.Ayrıntılı çekimler yaptıktan sonra değerlendirebilirim ancak..
    Bir kaç gün içinde foto yüklerim.

Ekran netliği.. parlaklığı.. çözünürlüğü..keskinliği,, kontrastı fazlasıyla yeterli..

Ses yüksekliği Z2 pro daki gibi gümbür gümbür olmasa da yeterli.. enazından diğer cihazlardan farkı yok yada bir tık fazlası bile diyebilirim.

Ara geçişlerde takılma yok..

Batarya olarak henüz bir şey diyemem... o da önümüzdeki 1..2 gün içinde kendini belli edecektir.

Bir de Root olayı netlik kazansa tam süper olacak.

Şahsen çok beğendim.. batarya 2 günümü tamamlarsa normal kullanımda uzun bir süre kullanmayı düşünüyorum..

• e_cool kullanıcısına yanıt
    Batarya konusu kullanıma bağlı tabi ki fakat ben yoğun kullandığımda bile (birkaç saat oyun, yarım saat - 1 saat telefon görüşmeleri vs.) bir günü rahat çıkartıyor. 2 güne yakın hiç şarj etmediğim oldu fakat genelde gün sonunda şarja takıyorum yatmadan. Bataryayı dibine kadar kullanmaya gerek yok
  • Arkadaşlar telefonla çektiğim birkaç fotoğrafı paylaşıyorum. Hiçbiri üzerinde editleme yapılmadı, çektiğim şekliyle koyuyorum.
    https://flic.kr/s/aHsknh4pMM

Aslında daha güzelleri vardı ama rom yüklerken silindi maalesef

Telefonun kamerası hakkında şunu söyleyebilirim; pro mode gerçekten eğlenceli, fakat smart çekimler de iş görüyor. HDR çekimlerini beğendim. Karanlıkta çekimleri gerçekten çok iyi (resimler arasında bir tane akşam çekilmiş olan var, gerçekten baya bir karanlıktı o kadar iyi performans beklemiyordum). Tabi ben profesyonel fotoğrafçı değilim, ortalama bir kullanıcı olarak yorumluyorum sadece. Zaten bu telefon hakkında bir inceleme yazısı yazacaktım fakat telefonlar ve fotoğrafçılık konusunda çok bilgili olmadığım için vazgeçtim. Yine de sorusu olan varsa yanıtlamaya çalışırım

• z3 ve g3 arasında fotolar diyebilirim ..g4 ve z5 ile kıyaslanması gerekirdi sanki ..

Bu arada hayırlı olsun dostum ..kimsede olmayan bir tele sahip oldunuz , karizması başkadır :D ..Hele ki bu telefonun kırmızı olanı çok dikkat çekici ancak tr'ye ya gelmedi yada sayılı geldi ..Sizdeki de grey herhalde ? Bunun dışında yanında verdikleri kulaklık..vb nasıl hani alete 1500 tl verdiğimize pişman etmez dimi

(G4 alıcağım kesinleşti gibi ama kırmızı gelirse bu telin durumlar değişebilir :D )
  • streamin S kullanıcısına yanıt
    Hocam sağolasın ben yazın Çin'den getirtmiştim kırmızı Bana da ilk gri gelmişti sonra değiştirdik kırmızıyla, gerçekten kırmızının karizması bambaşka tavsiye ederim Buradakilerde var mı bilmiyorum ama benim kutu içeriğinde kulaklık yoktu, silikon kılıf ekran koruyucu jelatin falan vardı. Kısacası 3-4 aydır kullanıyorum ve memnunum, ama açıkçası ben bu telefona 1500 tl fiyat vermezdim. 1000 küsür liraya tüm beklentimi fazlasıyla karşıladığını rahatlıkla söyleyebilirim
  • Bende bulursam kırmızı yada beyaz alacam yoksa almıcam. Sİyah ı beğenmedim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironman -- 9 Aralık 2015; 23:49:07 >
  • evet alet geldi, tasarım süper zaten daha öncede Huawei Asced p6 kullanıyordum onun tasarımıda süperdi ama donınımı yok sayılırdı.Gelelim vibe ye eski telefonumdaki rehber, resim, müzik, video ve ayarları ile uğraştım durdum, hemen hemen hallettim, sıra geldi resimlere, onlarıda gündüz gözüyle çekip paylaşırım.Ses olayı süper.Zaten telefonu ayarlarken 2 kez biri 35 diğeri 48 MB güncelleme geldi, onlarıda kurdum.Telefon gerçekten uçuyor.64 GB lık bir kartta taktımmı süper.

Telefonun renginden soranlar olmuş, 3 rengide var, ben kırmızı olsun 5 lira pahalı olsun demeyenlerdenim, onun için siyah asil renki tercih ettim.Kulaklık ise orta halli, ...şimdilik bukadar....

Not; soranlar olursa 1420 tl.na aldım, Rekli kasa olanlarından kaçmamın sebebi çerceve boyalı, yarın öbürgün bu boyanın çıkma ihtimali mümkün, onun için doğal çerceveyi tercih ettim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yimust -- 10 Aralık 2015; 2:03:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: emre.altan

Arkadaşlar telefonla çektiğim birkaç fotoğrafı paylaşıyorum. Hiçbiri üzerinde editleme yapılmadı, çektiğim şekliyle koyuyorum.
    https://flic.kr/s/aHsknh4pMM

Aslında daha güzelleri vardı ama rom yüklerken silindi maalesef

Telefonun kamerası hakkında şunu söyleyebilirim; pro mode gerçekten eğlenceli, fakat smart çekimler de iş görüyor. HDR çekimlerini beğendim. Karanlıkta çekimleri gerçekten çok iyi (resimler arasında bir tane akşam çekilmiş olan var, gerçekten baya bir karanlıktı o kadar iyi performans beklemiyordum). Tabi ben profesyonel fotoğrafçı değilim, ortalama bir kullanıcı olarak yorumluyorum sadece. Zaten bu telefon hakkında bir inceleme yazısı yazacaktım fakat telefonlar ve fotoğrafçılık konusunda çok bilgili olmadığım için vazgeçtim. Yine de sorusu olan varsa yanıtlamaya çalışırım

dostum bu kuşyuvası olan foto neresi çok güzel bir yere benziyor..??

• aviregal kullanıcısına yanıt
    İzmir Forum Bornova hocam :)
  • Mrb, fotoları auto veya profesyonel moddamı çektiniz, gayet güzel olmuşlar elinize sağlık....
  • yimust kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, kimisi pro kimisi auto modda çekildi. Örneğin şu ve şu pro modda çekildi, şu ve şu ise auto modda çekildi. Bir ara altlarına yorum olarak modlarını belirtirim olmazsa

• arkadaşlar meizu mx5 ve lenovo vibe shot arasında kaldım ne önerirsiniz ? isteklerim;
    KAMERA'NIN GÜZEL ÇEKİMLER YAPMASI ŞART !
    Ahize sesi yüksek olucak yani karşıdakinin sesini rahatlıkla duymalıyım
    malzeme kaliteli olucak vs. ben yurtdışından alıcağım bana hangisini önerirsiniz teşekkürler.
  • OSMANLI TEAM kullanıcısına yanıt
    vibe shot tek geçerim, telefonda konuşurken karşıdakinin sesini etrafımdakiler duymasın diye sesi ses seviyesinin yarısının altına düşürüyorum.Kamera zaten belli, görsellik ve sağlamlık ortada, çalışması derseniz mükemmel.Hiçbir takıntı olmadı, ....yinede siz bilirsiniz.
  • OSMANLI TEAM kullanıcısına yanıt
    Benim kardeşimde de mx5 var, onun da kamera kalitesi gerçekten mükemmel o da tavsiye edebileceğim telefonlardan. Performans olarak da mx5 bir tık daha iyi, vibe shot ı çok zorlayınca az da olsa kasılmalar oluyor fakat çok can sıkıcı derecede değil. Fakat şu ana kadar vibe shotın update olsun international rom olsun yazılımsal desteği daha iyi. Kaç ay oldu kardeşim hala türkçe rom bulamadı mx5 için.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.