Şimdi Ara

Lenovo Vibe Shot Z90-7 (Almayı düşünenler) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
9
Favori
20.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir haftaya kadar 3 rengi de elimde olucak, temin etmek isteyen arkadaşlar özelden ulaşabilir
  • Evet beyler, vibe shot sonunda android marshmallow 6.0.1 Z90A40_S363_160625_ROM geldi, gayet stabil cihaz çalışıyor, bazı ayarları değişti telefon, kişiler vs. alışmaya çalışıyorum.1,5 MB dosya ile indi.Resmi sitesinde vibe shota 6.0.1 bilhare verilecek diye ibare var, ama telefonlara geldi.Bu tarih itibariyle...
  • Öncelikle Herkeze Merhabalar Bu Gün Lenovo z90a40 Modelini Aldım Hersey Süper Fakat Şebeke Bulmuyor Sim 1 ve Sİm 2 Aktif Durumda Değil Bir Yeri Aramak İstediğimde İse Uçak Modundan Çıkarın Uyarısı Alıyorum Telefon Yurt Dısından Geldı Pasaport Kayıdı Yapıldı. Sürüm 6.0.1 Bilginiz Varmı Bu Durumla İlgili
  • K44N4C4R kullanıcısına yanıt
    Türkiyeden aldım, açtım normal olarak çalıştı cihaz, herhangi bir sıkıntı vermedi.Fabrika ayarlarına döndürün deneyin, bu arada yedek almayıda unutmayın... Birde SİM i yerine düzgün taktınızmı, onuda çıkarın tekrar takın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yimust

Türkiyeden aldım, açtım normal olarak çalıştı cihaz, herhangi bir sıkıntı vermedi.Fabrika ayarlarına döndürün deneyin, bu arada yedek almayıda unutmayın... Birde SİM i yerine düzgün taktınızmı, onuda çıkarın tekrar takın...

3 Kere Sıfırladım Gunceleldım Sim Kartı Görüyor Ama Şebeke Yok Ara Diyorum Uçak Modunu Kapatın Dıyor
    Bugun Birisi Sim Lock Diye Birşeyden Bahsettı Olabılırmı
  • kardeşim bence z90a40 sürümü sıkıntı. z90-7 sürümünü almak gerekiyorumuş.
    bende vibe shot ile vibe p1 arasında kaldım. ikiside yurt dışı fiyatı olarak 550 lira civarı şuan. fikirleri olan varsa minnettar olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakan63

kardeşim bence z90a40 sürümü sıkıntı. z90-7 sürümünü almak gerekiyorumuş.
    bende vibe shot ile vibe p1 arasında kaldım. ikiside yurt dışı fiyatı olarak 550 lira civarı şuan. fikirleri olan varsa minnettar olurum.

Hocam 550 liraya nasıl alıyorsunuz? Bana da vibe shot lazım, söylerseniz çok makbule geçer.
  • kardeşim aliexpress den sipariş verebilirsin. 2-3 tane satıcı var bunu satan hangisi kafan yatarsa. gelince tanıtım videosu ve nasıl aldığımla alakalı videoyu yayınlayacağım. link atarım bakarsınız kazasız belasız gelirse inşallah.
  • arkadaşlar sadece 2g çekiyor sebep nedir bilgi verebilir misiniz? 32gb olan Z90-7 modeli diye biliyorum
    Bu mesaja eklenen görseller:

Lenovo Vibe Shot Z90-7 (Almayı düşünenler)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sizinmi bu 2g çeken cihaz. nereden aldınız. z90a40 yazıyor. z90-7 degilde z90-3 modeli olmasın bu.
  • cihazı bi tanıdığıma getirttim. aliexpress 2trade anna'dan aldım. özelliklerine bakınca z90-3 16 gb görünüyor ama getirttiğim 32gb. fikri olanlar yardımcı olurlarsa sevinirim Anna'ya boş yere çemkirmeyeyim
    Bu mesaja eklenen görseller:

Lenovo Vibe Shot Z90-7 (Almayı düşünenler)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifgarnett -- 11 Temmuz 2016; 1:04:22 >
  • z90-7 serisinde kronik sorun yada başka bir problrm var mı arkadaşlar ?
  • arkadaşlar bir fikri olan , sorunun kaynağını bilen yok mu ?
  • diğer kart slotuna tak kartını. sim 1 olan yer 3g-4g uyumlu sim 2 olan yer sadece 2G bu şekilde dene.
  • arifgarnett A kullanıcısına yanıt
    cihazınız normal, z90 7 modeli, Türkiyede satılan, aynısını bende Türkiyede satılanlardan aldım. Model nosu Z90A40 diye geçer.Ayarlardan mobil ağ ayarlarına gir, buradan Tercih edilen ağ türü; LTE-WCDMA-GSM olarak seç. 4,5 g yi görecektir.
  • merhaba arkadaşlar lenovo vibe shot z90 modelini sahibinden.com dan bir satıcıdan aldım baya bir pazarlıktan sonra 750 tl ye göndermeyi kabul etti satıcı sıfır cihaz 32gb hafıza ve 3gb ram li modeli size sormak istediğim;
    1-Satıcı arkadaş ime nin pasaportla değil programla atıldığını söyledi cihazı fabrika ayarlarına çevirirsem cihaz da kayıtlı imei numarası silinir mi?
    2- Cihazda herhangi bir kronik sıkıntı var mı mesela lenovo p70 android lolipop güncellemesinden sonra e-posta lar gözükmüyordu ancak dili ingilizce yapıldığında gözüküyordu bu cihazda böyle bir sorun varmı?
    Normal kullanımda batarya 1 günü rahat çıkarırmı? cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  • carnageous kullanıcısına yanıt
    IME nin proğramla atılması yani korsan yüklenmesi, cihazı sıfırlamasan dahi grantisi yok.Aynısını kullanıyorum, herhangi bir sıkıntı yok, son güncellemeyi aldı 6.0 android, daha da seri ve kullanılır oldu, batarya kullanımı kişiden kişiye değişir, oyun oynamazsanız bir günden fazla gider.
    Son olarak ben olsam o parayı veripte rizikoyu göze almazdım.Üstüne biraz daha koyup Türkiye grişlisini alırdım.Kolay gelsin....

sahibinden 1000 liraya Türkiye IME i kayıtlı garantili telefon satılıyor, pazarlık yap değerlendir.Öbür türlü rizikoya gerek yok.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yimust -- 9 Ağustos 2016; 23:57:03 >
  • Guest-2DBA5F48F G kullanıcısına yanıt
    Selamlar. Ali expresten nasıl alındığı ile ilgili videonuz yayınlandı mı?

Ali expresste fiyatlar gerçekten ucuz. bilgisi olan arkadaşlara birkaç sorum olacaktı.

1= oradan alınca imei işini nasıl yapıyoruz? Çok zahmetli mi, kayıt vs mi ettiriyoruz...

2= güncelleme felan yapa biliyormuyuz yoksa aldığımız gibi mi kalıyor telefon?
    Yoksa ufak bir kaç saatlik uğraşma ile telefonun imei ve yazılımı tr den alınmış gibi mi oluyor?

Düşük modele vereceğim para ile oradan baya üst model tel alınabiliniyor. Bu fark neden böyle:/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonerp -- 10 Ağustos 2016; 3:35:07 >
  • sonerp S kullanıcısına yanıt
    Aliexpersten alırsınızda Türkiye ye girişinde gümrük vergisini unutuyorsunuz, bu tip telefonların 2 türü var, bir avrupaya üretilen birde uzakdoğu ülkelerine.Bizim burada kullanılan z90a40 modelidir. Diğer modelde 3g olayı yoktur.Alırken bunlara dikkat etmek gerekir.Türkiyeye girişte gümrük vergisi ile beraber pek fazla kazancınız olmaz, buda riski almaya değmez.Yinede siz bilirsiniz.....
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.