Şimdi Ara

Lenovo Vibe S1 Ana Konu ( Çift Ön Kameralı ) Kullanıcılar Kulübü (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
668
Cevap
13
Favori
24.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi geceler arkadaşlar. Lenovo vibe s1 için elimde güncel apk ler uygulamalar(ui,arama msj rehber,radyo,tema merkezi,video player vs) mevcut. Ayrica son uygulamalardaki grafik sorunu olmayan ui ve aosp tasarima sahip ui de var. Direk güncelleme olarak kuruluyor. İstek olursa bir kaç gün içinde paylaşırım.

Lenovo Vibe S1 Ana Konu ( Çift Ön Kameralı )  Kullanıcılar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tameryilmaz -- 22 Mayıs 2016; 1:26:43 >
  • Ben bi g4 kullanıcısı olarak şunu diyim bu s1 in tasarımına ve hele de gold renkli tasarımına hayranım muhteşem bir cihaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Google da YouTube da Facebook da arama geçmişini silemiyorum. Yani ne aradigimin da çıkmasını istemiyorum ne yapabilirim yardım edin lutfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir aydır araştırmalarım sonucu fiyat performans olarak bu telefona karar kıldım ve gittigidiyorda media markın dükkanından 944 tl ye aldım. Telefon bugün teslim edildi. ilk izlenimlerim olumlu.
  • ihtiyarr kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun, güle güle kullanın. Aldığınız satıcının linkini atabilir misiniz acaba.? Çok uygun bi fiyata gelmiş çünkü.

• Arkadaşlar bu telefondan küçük kız kardeşime aldım ama sanırım bildirim ışığı yok, arama veya mesaj geldiğinde o anda fark etmessek sonradan ekranı açmadan nasıl fark edebiliriz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: plassjojug

Hocam hayırlı olsun, güle güle kullanın. Aldığınız satıcının linkini atabilir misiniz acaba.? Çok uygun bi fiyata gelmiş çünkü.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lenovo-vibe-s1-white-224584848

Expresle 944 tl ye geldi. axesim olsa 50 de puan 894 de alınabilir şu an-

Aynı gün kargolandı ertesi gün aldım ve sıfır jilatinleri etiketlerine kadar kapılı kutu. Lenovo türkiye garantili mediamark magazasından gönderiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihtiyarr -- 28 Mayıs 2016; 14:10:19 >
    Tamamdır hocam, zahmet verdim çok teşekkür ederim :)

• quote:

Bir sorum olacak bu cihazda ki bildirim ışığı nasıl aktifleştiriliyor.
    Hocam ben cihazı kullanmıyorum ama yanılmıyorsam LED ışığı sadece şarj durumu için kullanılabilmekte veya ek olarak cevapsız çağrılar içinde kullanilabiliyodur belki. İnanın bilmiyorum.. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ihtiyarr

quote:

Bir sorum olacak bu cihazda ki bildirim ışığı nasıl aktifleştiriliyor.

Bende çok merak ediyorum var mı cevabı bilen bir arkadaş?
  • İlk defa alarm erteleme çalışmadı. 10 dk erteleme yaptım saat 7:45'te saat 8:45 te uyandım ekranda alarm 07:55 e ertelendi yazıyordu hala... böyle saçmalık mı olur? Ya bu telefona güncelleme yama vs. Bir şeyler gelir yada atacagim çöpe

• Bendede güncelleme sonrası saat takılıyor bazen misal saat 17.30 ama 16.45 te gösteriyor. Telefonu açıp kapatmadan düzelmiyor.

• Bütün sorunları yazdım lenovo nun kendi forumuna adamlar konuyu yayinlamadilar bile... utaniyorlar mi bilinmesini mi istemiyorlar anlayamadım. Bugün işe geç gittim alarm çalmadı tam 1 saat geciktim. Şimdi ben buna güvenip nasıl sahura alarm kurayim? Neyse bir daha asla lenovo almam.

Arkadaşlar nasıl lolipop a dönebiliriz? Fabrika ayarlarına dönsek resimler gider mi? Yardımcı olun lütfen

• tameryilmaz kullanıcısına yanıt
    Tamer hocam elinizdeki sorunsuz ui ve diğer apkleri yayınlarsanız bizde deneyimleyebiliriz.Belki sorunlarımıza çare olur sizdeki ui.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chivalrous90 -- 6 Haziran 2016; 21:51:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkandy

Bütün sorunları yazdım lenovo nun kendi forumuna adamlar konuyu yayinlamadilar bile... utaniyorlar mi bilinmesini mi istemiyorlar anlayamadım. Bugün işe geç gittim alarm çalmadı tam 1 saat geciktim. Şimdi ben buna güvenip nasıl sahura alarm kurayim? Neyse bir daha asla lenovo almam.

Arkadaşlar nasıl lolipop a dönebiliriz? Fabrika ayarlarına dönsek resimler gider mi? Yardımcı olun lütfen

Fabrika verilerine sıfırlarsanız tüm bilgileriniz, programlar, fotoğraflar ve ayarlar sıfırlanır. Sıfırlamadan önce bilgisayara bağlayıp yedek alın. Lenovonun kendi programını da kurabilirsiniz. Telefon kapalıyken bilgisayara bağlayıp telefonu açın programı ve sürücüleri göreceksiniz.

Ben yukarıda anlattığım sebeplerden dolayı stok rom lolilopa geri döndüm. Geri dönmek için mecbur stok rom yüklemek gerek. Aşağıda verdiğim linklerde ve videoda nasıl yapıldığı anlatılıyor. Ama sorumluluk yine size ait tabii ki.

http://www.turkpda.com/konu/lenovo-vibe-s1-eu-stock-rom.1740/

https://www.youtube.com/watch?v=dsdQmv2JQBQ
  • Çok teşekkürler kısa zaman içinde geçeceğim.

• Arkadaşlar bu telefonda görüntülü arama yapmak istiyorum ama maalesef telefonda görüntülü arama yok. Hangi program aracılığıyla yapmamı tavsiye edersiniz ?
  • SA arkadaşlar bende yeni aldım bu gün telefonu kullandıkça burdan gröüşlerimi yazıp fikrilerinize de danışıcam saygılar
  • Merhaba arkadaşlar telefonun klavyesinde türkçe karakterler yok onları getirebildiğimiz bir ayar var ise söylerseniz sevinirim. (mesela Ş harfi direk yok S ye basılı tutup yazabiliyorsun ben klavyede bulunsun istiyorum.)
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.