Şimdi Ara

Lenovo Vibe S1 Ana Konu ( Çift Ön Kameralı ) Kullanıcılar Kulübü (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
668
Cevap
13
Favori
24.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GencKasif

Merhaba cihazı almayı düşünüyorum. Android 6.0 kesin gelecek mi birde batarya ve kamera performansı nasıl. Kaç saat ekran süresi alıyorsunuz. İşlemci medıatek olduğu için biraz ön yargılıyım ama şekil şemal harika. Cihazda kronik sorun var mı? Cevaplarsanız sevinirim

6.0 gelecek, kamera performansı güzel net ışık alıyor. Dh de ön incelemesi var onu izle derim. Cihaz günü rahat kurtarıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hawk-Claw kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler %100 den 10 a ekran süresini aldınız mı hiç?
    Birde teknosada 1097 tl ye kapalı kutu varsa alacağım ama vatandan 999 tl ye alanlar varmış hafta sonu indirime girer mi? Mesajı okuyanlar cevaplarsa sevinirim.

• Bu telefonun mavisi gelmiş ülkemize ama sanki gold rengi de gördüm gibi bir yerlerde yoksa yanılıyor muyum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4-5 gündür ikinci telefon olarak kullanıyorum daha doğrusu hat açık açık ama çok fazla kullanmıyorum ,ancak diğer cihazın ( 6s) şarjı çok azalınca yada şarja takınca kullanıyorum.. bu şekilde şu an 2.5 gün oldu ekran da sanırım 2.30 saat kadar .. benim uğraşıp çözeöediğim bir iki mevzu var ..

1-Gelen facebook yada whatsapp gibi bildirimler uygulama simgeleri üzerinde sayısal olarak gösterebiliyor mu ? sanki ilk kurduğumda gösteriyordu ama sonra temeları falan karıştırırken şu an göstemiyor yani facebook da atıyorum 3 bildiri gelmiş ben facebook a girmezsem bildirimleri göremiyorum

2-google play den birşey indirirken yada güncellerken ekran kapanınca yani uyku moduna geçince diyelim , indirme duruyor ben ekranı ne zaman açarsam o zaman devam ediyor..wifi için konuşuyorum tabiki..bunun bir çözümü varmıdır? yani ben bir uygulama vs indirirken ekranın devamlı açık mı olması lazım ? ekran kapanınca indirme nasıl devam eder ?

bilgi olarak :

arkadaşların da yazdığı gibi çift tıkla ekran açılıyor ama kapanmıyor..Benim için önemli olan açılması,power tuşundan kapatmak zaten 6s deki gibi olduğu için sorun teşkil etmiyor.

batarya performansı yoğun kullanımda günü çıkartmaz ama normal kullanımda geceye kadar götürür ..

saygılarımla..

• Beyler bu sabah itibariyle telefona Marshmallow 6.0 geldi şuan yükleme aşamasında bilginize.
  • Bende bu haberi bekliyorudum saol kardeşim bilgilendirme için

04.28.2016 Tarihinde geldi ve
    Güncelleme boyutu :1608 GB

Guncellemeyi yaptı mi kardeşim bilgilendirirmisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreli01 -- 28 Nisan 2016; 18:28:09 >
  • Evet güncellemeyi yaptım kardeşim.

• chivalrous90 C kullanıcısına yanıt
    ne gibi değişiklikler var yeni gelen şeyler ne önceden olup şimdi olmayan bir özellik varmı mesela ( ekran kapalı iken çift tık ile açılma gibi ) kamera modu olarak baya eksikti neler gelmiş bilgilendirirmisin bende ona göre yükleyeyim bekliorm
  • Arama ekranında numara girdiğimiz ekranda,mesajlarda ve rehberde ufak tasarımsal değişiklikler olmuş.Bildirim kısayollarının tasarımı değişmiş,3 yeni tema gelmiş tema merkezinin tasarımı değişmiş.Bildirim çubuğundan artık mesajları cevaplayabiliyorsun direk.Gece kipi okuma modu gelmiş.Çift tıkla uyutma hala çalışmıyor fakat Lenovo Launcher 7 sürümü yükleyip ekrana uzun basıp options-double tap-lock screene seçinçe çalışıyor.Şuan gözüme çarpan bunlar.

• chivalrous90 C kullanıcısına yanıt
    kamera modunda ne gibi eklemeler var ? ön kamerada felan panaroma mod geldimi ekran kapalı iken çift tıkla özelligi halen var değilmi ?
  • Kamerada hiç değişiklik yok aynı tasarım ve özellikler devam ediyor.Çift tıkla uyandırmada kullanılmaya devam ediyor.

• Güncellemesi yükledim fakat şu sözlerle ozetlicem Çin malı tabiri vardır ya guncellemede aynen öyle umdugumun %25 bile olmamış

• Facebook , whatsapp gibi uygulamaların üzerinde bildirim sayısı Nasıl gösteriyor 6.0 da da yok yada ben bulamadım . Notifier yükledim whatsapp ile Outlook da sorun yok ama Facebook da göstermiyor

• Telefonu haftasonu almayı düşünüyorum lütfen ekran süresi ile ilgili bilgi verebilecek var mı?(saat olarak) Birde cihazın herhangi kronik sorunu var mı?

• GencKasif G kullanıcısına yanıt
    2nci telefon olarak kullandığım icin yogun kullanmıyorum ama arada kurcalıyorum :) bende 2.45 saat ekran suresi ama 3 gün standby suresi içinde oldu en son. Sanırım yogun kullanımda gün içinde 4 saate yakın ekran suresi alınır .

• SerdaR^73 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır, teşekkür Ederim

• arkadaşlar marshmellow ile gelen hafiza kartını dahili depolama olarak gösterme özelliginden dolayı guncellemeyi yuklerken hafıza kartını harcimi yoksa dahili hafıza kartı olarak mı kullanmak istiyorsnuz die sordu bende dahili depolama olarak kulllan dedim ama şimdi hafıza kartını göremiyorum takılı oldugu halde usb ile bilgisayara bagladıgımdada gözükmüyor ne yapmam lazım ?
  • Android 6.0 ile antutu sonucum

Lenovo Vibe S1 Ana Konu ( Çift Ön Kameralı )  Kullanıcılar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreli01 -- 29 Nisan 2016; 18:56:51 >
  • Arkadaslar 1100 tlye s1 aliyorum insallah memnun eder beni sorun cikarmaz

• Arkadaşlar Marshmallow guncellemesi sonrası batarya performansı nasıl acaba. Bu konuda özellikle ekran süresi atabiliecek olan olursa merakımı gidermiş olur. Şimdiden teşekkürler.. :)

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.