Şimdi Ara

Lenovo Vibe S1 Ana Konu ( Çift Ön Kameralı ) Kullanıcılar Kulübü (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
668
Cevap
13
Favori
24.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cihazda imza kontrolü var. Kalici çözüm için deodex rom yapmak ve gerekli smali ve xml satirlar düzenlenmeli. Yani yeniden cihazin romunu düzenlemek lazim. root ve farkli rom oldugu icin garanti gider. Ama bi launcheri inceleyim belki farkli isim yaparak çalistirabilirim. Ayrica elimde p1 launcherde var hem aosp gorunumlu hem s1 launcher görünümlü oluyor. 2 launcheride duzenlemeyi denerim calisirsa paylasirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emreli01 kullanıcısına yanıt
    Ben ana bayiye gittim 4.5g hat istedim direk verdi. Dedim baska bayiler vermiyor telefona msj gelcekmis yoksa 10tl istiyorlar dedim. Ana bayii olurmu oyle sey dedi. Kim kime dum duma valla

• quote:

Orijinalden alıntı: tameryilmaz

Ben ana bayiye gittim 4.5g hat istedim direk verdi. Dedim baska bayiler vermiyor telefona msj gelcekmis yoksa 10tl istiyorlar dedim. Ana bayii olurmu oyle sey dedi. Kim kime dum duma valla

Mmm bende bi giderim bakalım

• tameryilmaz kullanıcısına yanıt
    Bakarsanız sevinirm paylaşımlarınızı bekliyorum ana konuyada ekleriz teşekkürler

• Arkadaşlar telefon araştırması içine girdim ve bu telefon ilgimi çekti. Kullanıcı arkadaşlar batarya performansından bahsedebilir mi? Biraz az gibi bataryası ve bu beni korkutuyor. Yoksa malzeme kalitesi, stabilitesi, kameraları ile gayet ilgi çekici bir cihaz olmuş
  • chevanton kullanıcısına yanıt
    Cihaz iyi ama batarya 2800 falan olsa daha iyi olacakmış. Yinede normal kullanimda 1 gün rahat çıkıyor

• Biraz araştırdım ve sadece LTE 4G destekliyor. 4.5G yi bu cihaz da göremiycez. Zaten görsek ne yapacaz 300 mbit hızda dosyamı indricegiz. Zaten herkesin kota ortalaması 2gb :) Ev internetleri bile ort 16mbit :)

Cihaz LTE Cat4 150mbit e kadar destekliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tameryilmaz -- 18 Şubat 2016; 16:19:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tameryilmaz

Biraz araştırdım ve sadece LTE 4G destekliyor. 4.5G yi bu cihaz da göremiycez. Zaten görsek ne yapacaz 300 mbit hızda dosyamı indricegiz. Zaten herkesin kota ortalaması 2gb :) Ev internetleri bile ort 16mbit :)

Cihaz LTE Cat4 150mbit e kadar destekliyor.

4G yeter de artar bile kimimizin ADSL i bile 100 mgbt değil :) çift simde 4G daha ne olsun

Ayriyeten Lenovo launcheri ne yaptınız ustam

Ve Lenovo Vibe S1 kullanıcıları başka cihazların portlanmis apk olarak kamera uygulamasını bulursanız paylaşırsaniz sevinirim kendi kamerasından kamera modu az

• emreli01 kullanıcısına yanıt
    Denedim olmadı. aynı apk var diyor kurmuyor. Kameraya gelince lenovo sihirli kamera kitkat eski romlarda olan bu cihaza kurulmuyor.
    ben lenovonun versiyon olarak 4 olan sürümünü kurdum tabiki yazılım adini değiştirerek galeri ve kamerasınu kurdu fakat ön kameraya geçişte ve bazı resim düzenlemelerinde hata veriyor arayüz ve mod olarak yeni güzel şeyler vardı ama tam randımanlı çalışmadı
  • Radyo kurdum, radyo yok diyorlardı baştan. Bir şey soracağım; iki tane hat takıp kullanabiliyor muyuz telefonu? Yoksa biri telefon hattı diğeri de hafıza kartı mı olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkandy

Radyo kurdum, radyo yok diyorlardı baştan. Bir şey soracağım; iki tane hat takıp kullanabiliyor muyuz telefonu? Yoksa biri telefon hattı diğeri de hafıza kartı mı olacak?

çift hat aktif olarak kullanılıyor.
  • Up

• Lenovo vibe s1 için yeni launcher(çalışıyor) ve temalar paylaştım.
    Bu linkten indirebilirsiniz
    http://forum.turkdevs.com/forum-vibe-s1-modding
    kardeş geri nasl kaldiracaz ? eski sürüme döndüremiorm
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreli01

kardeş geri nasl kaldiracaz ? eski sürüme döndüremiorm

Root Explorer.apk tarzı system klasörünü gösteren dosya yöneticisi ile system/ priv-app/ LenovoLauncher klasöründeki LenovoLauncher.apk sine tıklayarak eski launcheri kurabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alynty: emreli01

karde? geri nasl kaldiracaz ? eski sürüme döndüremiorm

Root Explorer.apk tarzy system klasörünü gösteren dosya yöneticisi ile system/ priv-app/ LenovoLauncher klasöründeki LenovoLauncher.apk sine tyklayarak eski launcheri kurabilirsin.
  • Le launcher de yüklene bilio o daha kapsamlı gibi duruo aslında ikon sayısını yukselteme gibi simgeleri küçültme gibi bir çok özellik var
    Bilgilendirme için teşekkürler

• Merhaba cihazı almayı düşünüyorum. Android 6.0 kesin gelecek mi birde batarya ve kamera performansı nasıl. Kaç saat ekran süresi alıyorsunuz. İşlemci medıatek olduğu için biraz ön yargılıyım ama şekil şemal harika. Cihazda kronik sorun var mı? Cevaplarsanız sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GencKasif

Merhaba cihazı almayı düşünüyorum. Android 6.0 kesin gelecek mi birde batarya ve kamera performansı nasıl. Kaç saat ekran süresi alıyorsunuz. İşlemci medıatek olduğu için biraz ön yargılıyım ama şekil şemal harika. Cihazda kronik sorun var mı? Cevaplarsanız sevinirim

Estetik yön benim için en önemli olduğu için aldım. Ekran boyutu güzel. Makine de donma gibi bir sorun yok. Ağır oyunlarda yada periscopta maç izlerken ısınıyor ama normal bir ısınma kesinlikle aşırı degil. Çok detaylı kamera fonksiyonları yok ama bana yetiyor. Alet yoğun kullanimda bir günü çıkaramaz. Normal kullanımda 1 günü çıkarıyor sıkıntı yok.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.