Şimdi Ara

Lenovo Vibe S1 Ana Konu ( Çift Ön Kameralı ) Kullanıcılar Kulübü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
668
Cevap
13
Favori
24.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Batarya konusu dün akşam takmistim bugün suan %45 ona gore degerlendir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 36 saat kullanım sonucu kalan şarj %58! Yoğun kullanımda 1 gün rahatlıkla çıkacaktır!
  • Sence bu öndeki kamerayı LG v10 daki gibi geniş açıli resim cekmek için güncelleme verip iki kamerayınin gorunutusu nü birleştirirlermi ? Anlatabildim sanırım :) LG v10 da iki kameranin görüntüsunu yazilimla birleştirmişler ya bundada yapabilirler mi acaba

• Hocam bu fiyatlarda xperia z2, zenfone 2 paralel alırsak g3 var ama ekranları büüyük diye istemiyorum. 1300e bu telefonu gördüm birsürü telefon falan kullanmışınız sanırım satıyorsunuz. Şuan vibe s1mi kullanılıyorsunuz? Bana şarjı 1 günü çıkaran kamerası hızlı iyi çeken stabil akıcı malzeme kalitesi iyi 5 inç bi telefon lazımda. Memnun kalırmıyım alsam
  • Her telefonun kendine has iyi yanları vardır elbet ve elektronik işi şans işi ben de bu telefonu araştırp aldım kesinlikle tavsiye ederim performans yönünden çok iyi eğer günlük yoğun kullanımda bulunuyorsaniz her telefon gibi buda günü zor çıkarır ama normal kullanım da rahat günü çıkartırsınız telefonun 3 GB RAM i olması telefonu o kadar akıcı ve hızlı kılıyor ki takılmadan uygulama arası geçiş sağlıyor yakın zamanda marshmallow(android 6.0) u da alacak daha da iyi olacağını dusunuyorm keşke şu da olsaydı diyeceğim tek şey kızılötesi başka hiçbirşey yok merek ettiginiz başka birşey varsa sorabilirsinz

• Emre bu telefonu açmak için 2kere tıklama özelliği var ya, 2 tık yapınca kapanmıyor. Güncelleme ile düzelir herhalde sen de var mı aynı sorun?

• Aynen kardeş iki tıkla ekran kapatma da olur yazıyor ama sadece ekran kapalı iken acma özelliği vermişler ama ben nova launcheri yukledim ondada çift tikl ile ekran kapatma var ve böylelikle her ikiside olmuş oluyor ben kilit tuşunu hiç kullanmiyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreli01 -- 3 Ocak 2016; 22:55:04 >
  • aldık bakalım inşallah pişman olmam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimsum -- 19 Ocak 2016; 14:29:19 >
  • Herhangi bir donma falan yaşamadım. Yalnız ayarlar menüsünden güncelleştirmeleri yönetmeyle ilgili bir bölüm göremedim. Her gün wattsapp yedeklemeyi yapamadı ekranıyla uyanıyorum, kapatmaya kapatamıyorum da... Bir yardım edin. Telefonu arka planda kullanan bir şeyler var ama ben çözemedim, bu yüzden kullanmadan şarjı düşüyor. Mesela iphone da %100 bırakırdım sabah uyandığımda en kötü ihtimal %99 olurdu. Bunda %97-96 falan oluyor.
  • furkandy F kullanıcısına yanıt
    gece güç tasarruf moduna alıp deneyin...
  • Güç yöneticisi kısmında bazı şeyler var onları deneyim bakalım. Birde bu arka plan uygulama yönetimi var o ne işe yarıyor?
  • dimsum kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun kardeşim benim tek istediğim güncelleme ile kamerasını modlar gelsin çünkü sadece panaroma ve normal mod var ne gece modu ne makro modu gibi şeyler yok

• emreli01 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler... evet kamera yazılımı tarafında eksiklikler var..
  • Dimsum dediğini yaptım tasarruf moduna aldım gece yatarken yüzde 47 idi. Sabah kalktim yüzde 41 olmus??? Sadece alarm çaldı. Wi-Fi açık olması bu kadar goturur mu? Bir sıkıntı var kesin.

• Bu cihazı teknosada inceledim. Tasarımı beğendim. Selfie kategorisinde cok iyi bir cihaz. Lolipop 5.0 ile geliyormuş 5.1 güncellemesi aldı mı? Bundan evvel Sony M5 vardı listemde ama o cihazdaki sorunlar ve tasarım çirkinliği yüzünden p1 ve s1 arasında kaldım diyebilirim. P1 in tek artısı büyük bataryası tabii bunun dışında kamera performansı geride onun dışında NFC, bluetooth 4.1 vs tüm yeni özellikler olmasına karşın bu özellikler s1 e konulmamış bu benim icin sorun teşkil etmiyor pek bluetooth veya nfc kullanan biri değilim, iki cihazın kamerasını inceledim ön ve arka vs. s1 başarılı. Ses çıkışını deneyemedim ama kullananlar iyi old. belirtmiş. İki cihazında arka kapağı alüminyum olması dayanıklık açısından cok iyi. Diğer m5 de durum plastik idi. Yakın bir zamanda S1 alacağım. M6 güncellemesi de alacakmış. Kullanan arkadaşlar bol bol resim ve video paylaşırsa cok iyi olur.
  • Son 3 gündür yaşadığım bir sorunu anlatayım. Mesela chrome u açiyorum yada kamerayı açiyorum ekranın en köşesinde yanı bütün ekranda kırmızı bir parlaklık oluşuyor yarım saniye kadar sonra açılıyor uygulamalar. Acaba bir ayar sorunu mu bu? Yoksa donanımsal bir sorun mu?

• furkandy F kullanıcısına yanıt
    geliştirici seçeneklerinin içerisinde sınırlı mod diye bir menü olacak onu kapatıp deneyin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimsum

geliştirici seçeneklerinin içerisinde sınırlı mod diye bir menü olacak onu kapatıp deneyin..

Maalesef geliştirici seçenekleri içinde öyle bir seçenek yok. Siz isterseniz tekrar bakın geliştirici seçeneklerine belki ismini yanlış yazmışsınızdır. Çok ilginç ya, içi boş kırmızı bir dikdörtgen ekranı kaplıyor. Ne zaman uygulamayı ilk açsam böyle olmaya başladı...
  • Tamam sorunu hallettim geliştirici seçeneklerinde yüsek düzey modu etkin var yanlışlıkla ona basmışım. Kapattım şimdi sıkıntı yok.
  • Telefonda inanin Allaha şükür tık yok yazılım yönünden destek verilirse yani Marshmellow güncellemesi baya kapsamlı bi güncelleme olsun başka güncelllemeye gerekte yok zaten Kamera yönünden mod verilmeli Ben internette Lenovo Vibe S1 LİTE versiyonu çıkmış ona baktım incelemenin birinde Ön kamerasından Panaroma resim Çekme Modu ve bi kaç tane daha modlar vardi büyük ihtimal onlarla beraber daha fazla mod güncelleme ile gelecektir Vibe Shoot Telefonundaki modlari neden direk bunada vermemiş anlamadim ama Android 6.0 ile çok çok güzel hal alacak die umuyorum kiii şuanda bile takılma donma gibi sorun yok kamerasi çok güzel ışık alıyor Ses konusunda Tereddüt bile etmeyin Mükemmel bi ses sevyesi var Lenovo Gerçekten çok güzel iş çıkarmış Tasarım yönünden de çok güzel Düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim önümüzdeki aylardada Marshmellow u verir

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.