Şimdi Ara

Lenovo Vibe S1 Ana Konu ( Çift Ön Kameralı ) Kullanıcılar Kulübü (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
668
Cevap
13
Favori
24.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba. telefonu android 6.0'e yükselttim. ondan sonra farkettiğim 2 sorun başladı:

1- ekran kapalıyken çift tıkla fonksiyonu her zaman çalışmamaya başladı (özellikle telefon uzun süre cebimde ise ondan sonra çift tıkla ile açılmaz)
    2- bazen kamerayı açarken hata mesajı geliyor (kindly remind: cant connect to the camera), OK'ye bastıktan sonra kameradan çıkıyor ve sonrasında normal çalışıyor !

telefon daha 3 günlük (internetten aldım), sizce iade mi etsem ? gerçi iade olur mu bu saatten sonra (sim kart taktım, kullandım) !
    yoksa güncelleme mi bekleyim? veya bir çözum var mı?
  • Merhaba, aldığım günden beri 5.0 ile kullanıyorum, sürekli bu bölümü takip ediyorum 6.0 sürümünde sanırım birkac sorun yasanmış, şuan gecmek icin uygun mu? yoksa 5.0 a devam mı edelim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hawk-Claw

Merhaba, aldığım günden beri 5.0 ile kullanıyorum, sürekli bu bölümü takip ediyorum 6.0 sürümünde sanırım birkac sorun yasanmış, şuan gecmek icin uygun mu? yoksa 5.0 a devam mı edelim..

merhaba. ben marshmallow'ya yükseldikten sonra çift tıkla ile ekran uyandırma fonksiyonu iyi çalışmamaya başladı ve ara sıra kamerayı açarken hata mesaji almaya başladım.. o yüzden bence bir süre daha 5.0 ile devam et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarmoodi

quote:

Merhaba, aldığım günden beri 5.0 ile kullanıyorum, sürekli bu bölümü takip ediyorum 6.0 sürümünde sanırım birkac sorun yasanmış, şuan gecmek icin uygun mu? yoksa 5.0 a devam mı edelim..

merhaba. ben marshmallow'ya yükseldikten sonra çift tıkla ile ekran uyandırma fonksiyonu iyi çalışmamaya başladı ve ara sıra kamerayı açarken hata mesaji almaya başladım.. o yüzden bence bir süre daha 5.0 ile devam et.

Teşekkür ederim.

• merhaba arkadaşlar.. lenovo vibe s1 kullanıyorum (marshmallow). yalnız şarji çok çabuk bitiyor gibi geliyor bana, yani telefonu açıp internete girersem şarj su gibi akmaya başlar . ayarlarda batarya performansına baktığımda ilginç bir şekilde wifi'nin fazla güç tükettiğini farkettim ve aynı zamanda wifi kullanım süresi hep 0ms olarak gözüküyor??!!! aceba sizde durum nedir? bu normal mi? bendeki değerler normal mi sizce yoksa servise gönderiyim mi? teşekkürler

Lenovo Vibe S1 Ana Konu ( Çift Ön Kameralı )  Kullanıcılar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarmoodi -- 7 Temmuz 2016; 13:20:12 >

• Tavsiye ediyor musunuz beyler? Tasarımı çok hoşuma gitti. Donanımı da iyi görünüyor. Performans orta seviyeli olsa bana yeter.
  • Bu cihaz dan almak istiyorum iki cihaz aemrasinda kaldım general mobile gm 5 plus mu lenovo vibe s1 mi birde lenovo vibe s1 hızlı şarz destekliyormu teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar merhaba. Telefonu yakin zamanda aldim. İphone 5 kullaniyordum. Uzun sure dusundum acaba android nasildir alisabilir miyim diye. Ama iphone 5'ten sonra sanki 6s kullanmis gibi hissettim kendimi. Tasarim gercekten guzel. Kilifla kullanmiyorum. Cok ince. Gorsel olarak cok ust duzeyde bir telefon. Yalniz cozemedigim bazi durumlar var sormak istedim.

Whatsapp mesaji geldiginde direk ekranda kocaman bir sekilde bildirim geliyor. Video izlerken ekranin ortasinda beliriyor ve video duruyor. Ana ekrandayken whatsapp, facebook, instagramda bildirim oldugunda iphone'daki gibi ikonlarin uzerinde belirleyici birsey yok. Whatsappta konusma sayisi yazar ya 5-6 gibi. Hicbirsey gozukmuyor. Bu konuda yardimci olacak birisi vardir umarim.

• arkadaşlar 1200 lira bütçem var.telefonun donanım özellikleri hoşuma gitti.bu fiyata 32 gb hafıza,3 gb ram,13 mh arka,8+2 ön kamera gayet iyi.ekran boyutu da hoşuma gitti.almaya niyetliyim.sakın alma pişman olursun diyen var mı?
  • arkadaşlar bildirimler görünmüyor yapabilen var mı?

• Arkadaşlar telefonu bugün öğlen itibariyle aldım.aldığım gibi güncelleştirmesini yapıp android 6.0 Marshmallow'a yükselttim.daha sonra da şarja takıp fulleyip,yavaştan uygulamalarımı kurmaya başladım.yalnız fm radyo bulamadım telefonda.ilk yazıda verilen linki de indirip kurmayı denedim yine olmadı.google play'den internetle çalışan geçici bir uygulama indirmek durumunda kaldım.sanırım android 6'ya geçtim diye böyle oldu.5'te yukarıdaki linki indirince sıkıntı olmuyormuş.napabilirim var mı bilgisi olan?
  • Merhaba arkadaşlar. 5 aydır sorunsuz kullandığım Lenovo S1 telefonum aniden ve durduk yere bu görüntüler çıkmaya başladı. Cihazı yeniden başlattım ama nafile.

• quote:

Merhaba arkadaşlar. 5 aydır sorunsuz kullandığım Lenovo S1 telefonum aniden ve durduk yere bu görüntüler çıkmaya başladı. Cihazı yeniden başlattım ama nafile.

LCD panel arızası servise göndermelisin.

• @Enis Geçgen
    Teşekkürler, pazartesi servise gönderiyorum.
  • Arkadaşlar telefonu bugün sipariş ettim de birkaç sorum olacak. Telefon elime ulaştığında android sürümünü güncellememi önerir misiniz? Bir de şarjı normal kullanımda 15-20 saat götürür mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lokki -- 23 Temmuz 2016; 22:29:23 >
  • Görüntülü konuşma yapamadıktan sonra ram i nida, çift kamerasını da ne yapım!...

• arkadaşlar günaydın bugün bu telefonu alıcam, ama 6.0 geçmicem lolipop ile kullanmayı düşünüyorum beni tek endişelendiren şarjı nasıl gidiyor acaba ben sosyal medya ve ara ara oyun oynayan biriyim benim 1 günümü çıkarırmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz_ua

arkadaşlar günaydın bugün bu telefonu alıcam, ama 6.0 geçmicem lolipop ile kullanmayı düşünüyorum beni tek endişelendiren şarjı nasıl gidiyor acaba ben sosyal medya ve ara ara oyun oynayan biriyim benim 1 günümü çıkarırmı ?

Şarjı 1 günü zor kurtarir. Hele oyun oynamak işin içine girince hiç kurtarmaz.

• Bu telefon hala alınır mi

• Selam arkadaşlar ben de yeni bu cihazı almış bulunmaktayim. Android 6 ya güncellendim ancak ana ekranda aşağı doğru sayfayı kaydırmak istediğimde bildirim alanı hızlıca açılıyor ama daha sonra tekrar yavassa yukarı çıkıyor. Bu sorunu yaşayan ve çözen var midir?

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.