Şimdi Ara

◾◾Lenovo Vibe P1m◾◾ ◽P2i◽4000mah◽8Mp◽2GB◽16GB◽5inç/720p◽ (Ana Konu) (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.046
Cevap
9
Favori
34.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonum bugun hicbir sey yokken ortada bir sorun cikardi. Fener calismiyor. Daha 2 saat once calisiyordu. Yere de dusmedi. Su da gelmedi calismiyor. Kapadim actim teli olmadi. Marketten indirdim olmadi. Format atmak istemiyorum sizce ne yapmaliyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ascani A kullanıcısına yanıt
    Merhaba arkadaşım k6 power den bahsediyorsun değil mi? K6 POWER kullandıysan ses sorunu yoksa alayım diyorum ne dersin?
  • şarj kablosu takılan yerde arıza var kendi kablosuyla hiç şarj olmuyor bazı kablolarla çok yavaş şarj oluyor

garanti kapsamına girermi teknosadan almıştım faturada kayıp ne yapmalı acaba
  • xtavsiye X kullanıcısına yanıt
    Ses sorunu hiç yok demiyorum hani 1000 telefonda 1-2 çıkıyor. Evet k6 power dan bahsediyorum. Daha üzerine çıkmayacaksan gönül rahatlığıyla al. Ya da biraz bekle sanırım ocak ayında lenovo yeni telefon piyasaya sürecek. Ona bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ascani

Ses sorunu hiç yok demiyorum hani 1000 telefonda 1-2 çıkıyor. Evet k6 power dan bahsediyorum. Daha üzerine çıkmayacaksan gönül rahatlığıyla al. Ya da biraz bekle sanırım ocak ayında lenovo yeni telefon piyasaya sürecek. Ona bak.

Tamam teşekkür ederim. Ocakta nasıl telefon çıkacak acaba p2m çıkarsalar...
  • Yok. Keske cikarsala acimam alirim. Motorola e4 plus mesela hindistanda var 545 liraya denk eliyor fiyati ama turkiyeye daha getirmediler. Kisin onu getirecekler, emin sayilirim. Ve sanirim 1200-1300 lira civarinda olacak 5000 mah bataryasi var. Baska ne cikaracaklar bilmem. Ben o kadar bilgi alabildim Ama o gelecek ve daha cok motorola ismi ile gelecekler. Lenovo adiyla k e p diger haziranda sanirim yeni model cikacak. Hindistan sayfasini ve yabanci sayfalari takip ediyorum onlarda da yaklasik ayni bilgileri almislar.

• Ascani A kullanıcısına yanıt
    Biraz daha kesinleşti. Ya kasımda ya da şubatta K7 note(4000 mah) moto x4 (3000mah), moto e4 plus(5000mah), moto z2 force(2730 mah) çıkacak. Yurtdışı çıkışı kesin bu telefonların. moto e4 plus çıkmış bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ascani

Biraz daha kesinleşti. Ya kasımda ya da şubatta K7 note(4000 mah) moto x4 (3000mah), moto e4 plus(5000mah), moto z2 force(2730 mah) çıkacak. Yurtdışı çıkışı kesin bu telefonların. moto e4 plus çıkmış bile.

Hocam bunların arasından hiç 64 gb dahili hafızalı olan var mı? Ben çok uygulama yüklediğimden bana hafızası bol bir şey lazım. P2'nin 32 gb olmasından dolayı elimdeki Vibe p1m'den bu P2'ye geçesim vardı (hala var).
  • Z2 force 64 gb ama batarya cok zayif. P2 daha iyi bir secim. 32 simdilik rahatlikla yeter ama 2 sene sonra ne olur bilemem. Digerleri 32 gb olacak. Moto x ise 16gb

• Kapasitif tuşlarda aydınlatma var mı arkadaşlar?
  • Var. Dokununca calisiyor isik.

• Telefonu halen P1m olanlar el kaldırsın

Not: Ben
  • ben. Allah bozmasin. Moto g yi de uc sene kullandim bunu da bir o kadar kullanmak isterim. O 3. Kattan dusunce bozuldu. Saglammis ekrani bile kirilmadi. Buna birsey olmaz insallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: ErtugrulGazi46

Telefonu halen P1m olanlar el kaldırsın

Not: Ben

Kullaniyorum da donmalar basladi tlf da, bazen sarj gercekten sikinti. Saatlerce dolmuyor, 2. Sarj aletimi aldim bende.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7nbitirdin 7 kullanıcısına yanıt
    bende de donmalar başladı. Ekranda arada bir karıncalanma oluyor. Arada sırada reset atıyor ama bem çoool yoruyorum aleti ya

• quote:

Orijinalden alıntı: ErtugrulGazi46

bende de donmalar başladı. Ekranda arada bir karıncalanma oluyor. Arada sırada reset atıyor ama bem çoool yoruyorum aleti ya

Oha son 15 gundur bende de reset atiyor, bende cok yoruyorum sanirim. 150 uygulama var tlf da

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 150 cok ya. Haricen yukledigim benim 60. Ara ara 1 sn lik takilmalar olabiliyor ama toplam kac uygulama var bilmem. Hafizasi doldigundandir o kasmalar.

• 7nbitirdin 7 kullanıcısına yanıt
    123 tanede bende var uygulama. Genel olarak rutin sekilde kullanılsa sorunsuz bir alet. Ama biz aletin sinirlarini zorluyoruz sim karti katmicam bi telefon alicam multimedya için. X compact felan.

• Telefonu yeni aldım ama 28 mb lık güncellemeyi yapmıyor. epey bakındım göremedim. çaresi servise vermek mi ?
  • Prokizya kullanıcısına yanıt
    Lenovo help(Lenovo co) uygulamasında güncelleştirmeler var. Oradan dene. 2-Ayarlarda var orada dene.3- Hiçbiri olmadıysa da micro sd karta internetten güncelleştirmeyi indir. Pc den aktar teli başlatırken güç ve ses kısmaya tıkla oradan güncelle. Bu şekilde yapabilirsin kesin. Bunun için garantiye göndermen pek gerekmez. İMEİ kopyala ama ne olur ne olmaz. Dediklerimin nasıl yapılacağı internette var ayrıntılı bir şekilde biraz dolaş. Ben üstün körü iki öneride bulundum. Çözersin sorunu.
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.