Şimdi Ara

◾◾Lenovo Vibe P1m◾◾ ◽P2i◽4000mah◽8Mp◽2GB◽16GB◽5inç/720p◽ (Ana Konu) (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.046
Cevap
9
Favori
34.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1.Klavye sürekli durduruldu diyerek kapatılıyor.

2. Skype'da aramatı açma tuşuna basında defalarca reset atti.

3. Bazen durduk yere amlazsız resetler atmaya başladi.

Telefon beni degistir diyor ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apex arayüzü hangisi oluyor acaba?
  • SaplıBardak S kullanıcısına yanıt
    Apex paralı 10 TL.

Ücretsiz arayüzlere bak bence

• quote:

Orijinalden alıntı: ErtugrulGazi46

Apex paralı 10 TL.

Ücretsiz arayüzlere bak bence

Hocam bu telefondan sence Lenovo P1 veya P2'ye falan geçilir mi? Yoksa çok mu gereksiz olur. Android 7.0 yüklenemiyor sanırım p1m'de o yüzden soruyorum güncellik açısından. K5, K5 Plus'a da baktım onlar p1m'le aynı hatta pil gücü olarak daha zayıf diye eledim onları. Bir de Xiamoi'ler var kafamı kurcalayan.

Şimdi K6 serisini gördüm fiyatı da özelliklerine göre çok iyi gözüküyor acaba K6 serisine mi geçsem n'apsam?..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaplıBardak -- 7 Mayıs 2017; 17:55:7 >
    Senin için güncellemeler önemliyse lenovodan uzat dur.

P1'e geçme p1m den ama p2 senin icin büyük olmaz ise geçebilirsin ki P2 çok daha iyi bir cihaz.

Yok ben 5inç ekranlı lenovo istiyorum diyorsan K6 power modeli tam senlik.

P1m artık eskidi ama benim kullanmaktan en cok memnun oldugum cihaz oldu. Pili muhteşem işlemcisi pil harcamiyor ve kamerası kesinlikle segmentinin en iyilerinden.

• quote:

Senin için güncellemeler önemliyse lenovodan uzat dur.

P1'e geçme p1m den ama p2 senin icin büyük olmaz ise geçebilirsin ki P2 çok daha iyi bir cihaz.

Yok ben 5inç ekranlı lenovo istiyorum diyorsan K6 power modeli tam senlik.

P1m artık eskidi ama benim kullanmaktan en cok memnun oldugum cihaz oldu. Pili muhteşem işlemcisi pil harcamiyor ve kamerası kesinlikle segmentinin en iyilerinden.

K6 Power'ın sanırım Türkiye'de 3 gb ram / 32 gb hafızalı versiyonu yok sanırım bulamadım google'da hiç, medimarkt, teknosa, vatan vb. hiçbir mağazada gözükmüyor hepsi 2/16'lık. Sırf bu yüzden K6 Note'u düşünebilirim ama o da işte 5.5 inç, bir yerden sonra cepte taşımak zorlaşıyor 5 inç bence en ideali.

Kücük ariyorsan Sony xperia x compact var iyi bir alet ben onu alıcam mesela

• quote:

Kücük ariyorsan Sony xperia x compact var iyi bir alet ben onu alıcam mesela

Hocam şimdi P2'ye bakındım bir yarım saat falan yorumlara baktım P2 donanım olarak çok cezbetti beni ya 5.5 inç olmasını göz ardı ederek P2'yi almayı düşünebilirim şimdi tartışma yaratmak istemem ama böyle bir telefonun iphone'dan ne farkı var anlamıyorum 4gb ram 8 çekirdek işlemci 5100 mAh, cillop gibi telefon vallaha. Sırf kamera için 3,5 - 4 bin vermem yani bir telefona.

Xperia'lar nasıl hocam genel olarak kronik sorunları var mı donma, kilitlenme, yavaşlama vs var mı genel itibariyle nasıl bir tür nasıl bir telefon bu Xperia'lar?

Bir de P2, p1m kadar hızlıdır herhalde diye düşünüyorum, pratikte.

p2 iyi bir cihaz. begendiysen alabilirsin.

Xperia'lar sorunsuz sıkıntısınız donma takılma olmadan aylarca kullanacagın cihazlardır. X Compact mesela genel olarak kullanıcıların %80'ni memnun. fiyatıda iyi ben almayı planlıyorum.

P1m'den çok daha hızlı P2.
  • Hocam ben cyanogen12.1 yüklemeyi denedim 2 gün önce. Telefon lenovo yazısını geçemedi kendini resetlemekten... Bugün stock rom flashladım telefonu açtım baktım ki çift sim görünüyo. OTA güncelleme ile sorun ortadan kalkacaktır diye düşündüm güncellemeyi yaptım ama yok hala telefon çift sim miş gibi görünüyo ki ağa da kaydedemiyorum hattımı. ne yapmalıyım?

Teşekkürler...

Güncelleme deyince moto G4 plus alacaksın hem ucuz.

• bende memnunum hocam kullanmaya devam.
  • Birisi yardımcı olsun lütfen. İnternetten sipariş ettim p1m açtım jelatin açılmamış gibiydi üstünde dora jelatin vardı. Normalde kutu içeriğinde kılıf arka kapak ve ekran koruyucu internette izlediğim kadarıyla çıkmıyor. Ancak bana bir kılıf takılmış birde ekran koruyucu takmadan koymuşlar. İMEİ kontrol ettim kayıtlı. Garanti sorguladım 627 gün kaldı yazıyor.
    1. ürün kullanılmış mıdır.
    2. ithalat garantili midir.
    O kadar sordum ürün açılmamış sıfır 2 yıl garantili dediler.
    Gitti gidiyorda firmaya geri mi göndereyim nasıl olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xbey

Birisi yardımcı olsun lütfen. İnternetten sipariş ettim p1m açtım jelatin açılmamış gibiydi üstünde dora jelatin vardı. Normalde kutu içeriğinde kılıf arka kapak ve ekran koruyucu internette izlediğim kadarıyla çıkmıyor. Ancak bana bir kılıf takılmış birde ekran koruyucu takmadan koymuşlar. İMEİ kontrol ettim kayıtlı. Garanti sorguladım 627 gün kaldı yazıyor.
    1. ürün kullanılmış mıdır.
    2. ithalat garantili midir.
    O kadar sordum ürün açılmamış sıfır 2 yıl garantili dediler.
    Gitti gidiyorda firmaya geri mi göndereyim nasıl olacak.

Telefonda çizik vs. yoksa o kadar kafaya takma. Neticede 600 küsür gün garantisi var.

Yok ben kafaya takarım diyorsan gönder geriye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Talha38

Hocam ben cyanogen12.1 yüklemeyi denedim 2 gün önce. Telefon lenovo yazısını geçemedi kendini resetlemekten... Bugün stock rom flashladım telefonu açtım baktım ki çift sim görünüyo. OTA güncelleme ile sorun ortadan kalkacaktır diye düşündüm güncellemeyi yaptım ama yok hala telefon çift sim miş gibi görünüyo ki ağa da kaydedemiyorum hattımı. ne yapmalıyım?

Teşekkürler...

Şayet twrp Recovery yükleyip rom yüklediysen stock rom ile hiç uğraşma. Miui 8 diye rom var gayet güzel. Ama recovery den yuklenebiliyor. Tavsiye ederim. Tek sorunu video kayıt etmiyor onu da üçüncü parti yazılımla haledebiliyorsun.

• XDiscovery X kullanıcısına yanıt
    2 yil 730 gibi birsey. Yani senin telefon 110 gun kullanilmis. Nereden aldin. Vatan teknosa mediamarkt sa kabul edilemez birsey. Elinde fatura varsa aldigin gunden simdiye gecen sureyi hesapla, o kalan gune ekle farki goster bu kadar kullanilmis kusurlu telefon sattiniz diye degisim yap ya da parasini al. O sagdaki soldaki telefon saricilarinin arasinda da bol uckagitci var. Sifir abim diyip kullanilmis telefonu sifir parasina sattiklarini cok gordum. Onlar cirkeftir hic birsey sokmez onlara. Cigerleri bes para etmez. Sana tavsiyem telefonun butun ozelliklerini test et calismayan ne var diye. Cizik var mi kontrol et eger sikinti yoksa salla gitsin eger sikinti varsa hakkini sonuna kadar ara.

• Teşekkürler iade ettim. Siyah tek hat açılmamış kutu piyasa bulabilsem...Yada ben tek hat kullanacağım çift hatla işim yok. Sorun çıkartırmı çift hat dezavantajları olurmu sim kart görmeme vs. vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtavsiye -- 1 Temmuz 2017; 13:25:59 >
  • A101 de satılıyordu 700 liraya. Satılamadı. Nedense millet j3 mü onun gibi kıytırık 1 gb ramli telefonu aynı fiyat olmasına rağmen tüketti onu almadı. Orada bulabilirsin ama 700 lira ona vereceğine 200 daha zorla k6 power al. Ben aldım şahane bir telefon. vibe p1m gerçekten çok hoş telefon çok memnun kaldım ama dediğim gibi yapabilirsin. Hem p1m de gyroscope(ciroskop) yok. k6 power da var. şu 360 videolar izlenmiyor maalesef telefonda.
  • Ascani A kullanıcısına yanıt
    Malesef A101 de hemen tükenmiş bulunduğum ilde. K6 Power ses problemleri çok duymustum.
  • Ben onu da aldim denemedigim telefon kalmadi. Oyle bir problemi yoktu. Aldigim telefonu hep kardesime anneme babama abime vs verdim. Suni soyleyeyim o ses problemi icin. Ebola virusu gibi. Goruluyor ama az, nadir. Gorulduginde de olduruyor Ama benim icin telefondan video cekmek onemli degildi aldim. Yine de denedim saydiklari hicbir problem yoktu. Hatta bende moto g var en sahane telefon o bozulmasa ona devam ederdim. Suan vibe p1m i de suyla cok hasir nesir oldugum ve teli secdigim icin kullaniyorum. Yoksa k6 note u verir miyim

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.