Şimdi Ara

Lenovo Vibe P1 Pro (P1c72) (03.04.2017 güncel) Türkiye modu / Unbrick / imei (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
292
Cevap
14
Favori
24.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: krtprk

Faydalı olduysam sevindim.6 ya gecmen konusunda bisey diyemem.ben hic lolipop kullanmadim.6 da 9-10 arasi ekran suresi aliyorum genelde.6 nın ozellikleride hosuma gidiyor.ama diger kullanıcılar genelde 6 dan batarya ömründen memnun degiller.Ama merak edip gecmek istersen daha onceki mesajimda belirttiğim gibi temiz kurulum yaparsan iyi olur diye düşünüyorum.telefonun hayırlı olsun sorunsuz kullanirsin insallah.gercekten guzel telefon

Teşekkür ederim.Birkaç gün lollipopda kullanayım bakalım,pil nasıl gidecek.Dün gece tasarruf moduna aldığım halde 8 saatte batarya %15 düşmüş?Bu gecede gözlemleyeyim bakalım ne olacak.

• Lenovo p1 c72 alsak sorunsuzca Türkiye romu kurup kullanabiliriz anladığım kadarısıyla herhangi bir sorun vs. çıkıyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OSMANLI TEAM

Lenovo p1 c72 alsak sorunsuzca Türkiye romu kurup kullanabiliriz anladığım kadarısıyla herhangi bir sorun vs. çıkıyormu ?

Aynen p1c72 ye p1a42 romunu sorunsuz yukleyip sorunsuz kullanabilirsin. Hatta Turkiyedeki romdaki galeride beyaz ekran vs. yasayanlarin yasadigi hicbir durumu yasamadim ben :) yani Tuekiyedeki romdan iyi oldu desem yeridir :))) benim telefonum da p1c72 ve bu romu kurup bugune kadarki butun guncellemeleri yaptim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wanted007 W kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim rom atacağım zaman sizi rahatsız ederim
  • Hocam Benim cihaz vibe p1 pro p1a41 modeli buradaki stock romu yüklersem sorun olur mu? veya stock romu yükledikten sonra imei gider mi ? (NOT : telefon turkcellden alınma)
    birde miui tarzı rom var mı ?
  • Arkadaşlar çince recovery modunu ingilizce nasıl yapabiliriz. Rom yüklelemeden. Telefon p1c58 modeli. Yaptığım araştırmalarda başka lenovo modellerinde recovery ye girerken ingilizce ve çince seçenek çıkıyor. Ama p1 de direkt çince olarak çıkıyor.

• candzh kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı sorun bende de vardı.C58 kullanıyorum.Malesef ingilizce yapmak için bi yöntem yok rom yüklemen gerekiyor.
  • quote:

Hocam aynı sorun bende de vardı.C58 kullanıyorum.Malesef ingilizce yapmak için bi yöntem yok rom yüklemen gerekiyor.

Tamam peki ilk sayfadaki güncel romu yükleyince olur heralde.
  • candzh kullanıcısına yanıt
    Olur hocam.Daha önce nasıl yükleme yaptığımı yazmıştım konuya.O yolu izlersen iyi olur.Sorunsuz kullanıyorum şu anda.
  • quote:

Olur hocam.Daha önce nasıl yükleme yaptığımı yazmıştım konuya.O yolu izlersen iyi olur.Sorunsuz kullanıyorum şu anda.

İlk sayfadaki güncel rom linki ölmüş onu nasıl buluruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: candzh

quote:

Hocam marsmellow linkini yenileyebilirmisin?
  • P1c72 ile aranıza katıldım bende arkadaşlar ama rootsuz tel kullanmaya hiç alışık değilim P1a42 yazılımı yüklü android 6.0.1 nasıl rootlayabilirm ve mümkünse nasıl twrp kurabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: candzh

quote:

Hocam marsmellow linkini yenileyebilirmisin?

https://cloud.mail.ru/public/28sY/RbtNaSWL1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• aynen benimde telefonum p1a141 cevabı bende bekliyorum UPP
  • P1a141 için rom yokmu cynagenmod denenebilirmi

• Vibe p1 kullandım uzun sure. Pro versiyonunda ram den başka hiç bir fark yok mu. Özellikle kamera ne durumda

• P1 pro kullanıyorum işlemci 616 ram3 g rom32gb diğer hepsi görüntü aynısı diye biliyorum

• Bu konu öldü sanırım

• özel mesaj attım 1907 arkadasım , benim kafa yandı hiç başlamadım , müsaitsen sana gönderiyim ücret karşılığı hallet :)
  • Merhaba,

Anlatım için teşekkür ederim. P1a42_M_S288_160721_ROW.7z dosyasının şifresi nedir acaba?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.