Şimdi Ara

LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.179
Cevap
119
Favori
469.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güzel izah etmişsin, katılmamak elde değil ;) Pahalı telefon alanlara dikkat et, çoğu görüntü diye alıyor. Kullanım için alanları ayrı tutuyorum. Ama genelde sidik yarıştırmak için alınıyor bu telefonlar maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş servis skkintiliymis inşallah en yakın zamanda gelir telefonun lenovonun servisi ni hiç II anlatmiyolar

• n11'de Lenovo P1 Silikon Kılıf + Çizilmez Cam , Lenova seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
    http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/lenovo-p1-silikon-kilif-cizilmez-cam-lenova-P91746352 arkadaşlar şeffaf kiliflar gelmiş n11 sitesine ben hemen sipariş verdim ilgilenenler bakabilir

• Arkadaşlar elimde son 1 adet lenovo vibe p1 Pro kaldı. Gold renk. Almak isteyen olursa konu başlığında link var. Yada mesaj atınız

• MikaHakkinen kullanıcısına yanıt
    "Görüntü" tabiri çok doğru. Millet elinde Samsung ya da Apple olunca kendini daha güçlü, daha yakışıklı falan hissediyor herhalde. Halbuki bana göre dikkat çekmek isteyen adam herkeste olmayan farklı bir cihaz alacak ki dikkat çeksin. Bu markalar zaten herkeste var. Misal ben Piranha IQ+ almıştım ki sıfır aldığım (kampanya ve bonus ile indirimli almıştım) çok çok nadir cihazlardan biridir, mükemmel bir kasası ve dikkat çekici bir görüntüsü vardı. Çok samimi olarak söylüyorum belkide bugüne kadar kullandığım en mükemmel dokunmatiğe saip cihazdı. P1 ile 1 GB boş Ram göremezken onda neredeyse 1,5 Gb boşta ram kalıyordu. Ses çıkışı çok güçlüydü. Yanlar metal şeritler, logo ve parmak izi sensörü nikelaj kaplıydı. 700 liraya çok elit görünümlü ve performanlı bir cihazdı. Sadece ve sadece her iki kamerası da kapalı ortamda ve nispeten açık havada kötü çektiği ve görüşme esnasında sürekli kulakta ekran açıldığı için sattım. Bu sorunları olmasa hakikaten kesinlikle satmazdım. İnsanların marka bağımlılığından ve diğer modellere karşı önyargılarından ( ki bu ön yargı da bağımlılıktan zaten) kurtulmaları lazım. Yoksa binlikleri saçmaya devam ederler.

• Telefonu bimeksten aldim. Bana maliyeti 1299+130lira bimeks sigorta= 1430
    50 hopi +50 hopi(gelecek)+ 195 bipara+ 30 worldpuan=330.
    Gerçek maliyet=1100

Yılbaşı tatili araya gireceği için bimeksten alıp hemen kullanmaya başladım. Gayet güzel telefon, tavsiye ederim. Beni rahatsız eden tek tarafi 5,5 inç olmasi.
    Aldığımdan beri 7-8 defa 1 metreden düşurdum hala taş gibi :)

Bi tek klavyesine Alışamadım bazen sapitıyor.

• kuyudakitas K kullanıcısına yanıt
    Swiftkey kullanın, bence en iyisi.
  • kuyudakitas K kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun sağlam diyorsunuz yanı gerçi bimeksten kasko yaptırmış siniz sanırım kirilsada sıkıntı olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim32

Arkadaşlar elimde son 1 adet lenovo vibe p1 Pro kaldı. Gold renk. Almak isteyen olursa konu başlığında link var. Yada mesaj atınız

İbrahim bey, sizden birtanede ben almıştım.. iyi ki de almışım.. 15 gündür kullanıyorum..

donma kasılma ısınma hiç bişey yok..

almak isteyen olursa kaçırmasın derim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuyudakitas

Telefonu bimeksten aldim. Bana maliyeti 1299+130lira bimeks sigorta= 1430
    50 hopi +50 hopi(gelecek)+ 195 bipara+ 30 worldpuan=330.
    Gerçek maliyet=1100

Yılbaşı tatili araya gireceği için bimeksten alıp hemen kullanmaya başladım. Gayet güzel telefon, tavsiye ederim. Beni rahatsız eden tek tarafi 5,5 inç olmasi.
    Aldığımdan beri 7-8 defa 1 metreden düşurdum hala taş gibi :)

Bi tek klavyesine Alışamadım bazen sapitıyor.

Öncelikle güle güle kullanın telefonunuzu ;) Telefon yere düşünce kırılmıyorsa birşey olmadı sanmayın telefonunuza. Sonradan beklemediğiniz bir arıza çıkarabilir. Tabi kesin çıkar diye de birşey yok. Demek istediğim telefon yere düştü kırılmadı, çok sağlam cihaz gibi düşünmeyin :) Bacanakta M9 var, yere düşürdü, birşey olmadı sandı. Ama jiroskop gitti :( Telefon ekranı dönmüyor, kulağa koyunca açılmıyor, motion launch çalışmıyor :)

• Bu telefona temperli cam alıp, temperli camı cuk oturan var mı? Benim aldığım 2 adet de iyi yapışmadı.
  • Bende sıkıntı çıkmadı n11 den almıştım şimdi şeffaf kılıf alıyorum yanında kırılmaz cam hediye fiyatta uygun bi arkadas benim gibi şeffaf kılıf bekliyordu niki aklima gelmedi

• Bugün yeni bir güncelleme daha geldi, ne işe yaradı bilmiyorum ama cihazlarınızı güncelleyin
  • Sim kart takılan kapagı cizmeden en kolay nasıl acabiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: earth.

Sim kart takılan kapagı cizmeden en kolay nasıl acabiliriz

on cameranin ustunde cikinti var,bosluk yani onu tirnaginizla acmaya calistiginizde direk aciliyor.onun icin yapmislar zaten.

• Evet, kontrol ettim 49 Mb güncelleme gelmiş hata düzeltmeleri için. Cihaz şarjda olduğu için yükleyemedim daha.
  • Cihazı dün aldım.. dünden beri 4 güncelleme geldi neden part part geliyo ?

2. sorum: yukardaki aşağı çektiğimiz ayarlar ekranını tek hamlede nasıl aşağı çekebilirizz ?

3. sorum: whatzupda yazarken ve SMS yazarken her harf sayı tuşuna bastığımda telefon titriyo ve bunu nasıl kapatacağımı bir türlü bulamadım. Zaten ilk defa anroid kullanıyorum.
  • Darkchild kullanıcısına yanıt
    Güncelleme boyutunu düşürmek için bu şekilde veriliyor, yoksa 30-40 mb'lık 4 güncelleme yerine bütün bir romu indirmek zorunda kalırdık. O da yaklaşık 1 gb'ı bulurdu.

Komple aşağı çekmeye çalışmak yerine, yukarıdan aşağıya nazikçe dokunup bıraktığınızda komple aşağı iner.

Dil ayarlarından Google Klavye ayarlarına girip titreşimi kapatmak gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat 190706

Bende sıkıntı çıkmadı n11 den almıştım şimdi şeffaf kılıf alıyorum yanında kırılmaz cam hediye fiyatta uygun bi arkadas benim gibi şeffaf kılıf bekliyordu niki aklima gelmedi

Murat Bey kılıf elinize ulaştığında resmini sayfaya ekleyebilir misiniz?
    Bende henüz aksesuarcılarda kılıf bulamadım, şeffaf kılıf istemiyorum siyah tercihim. N11 de bugün şeffaf varsa yarın da siyah gelir. Kalitesini sizden öğrenebilirsem memnun olurum.
  • serhat99 S kullanıcısına yanıt
    Tabiki kapaklimi istiyorsunuz siz kapaklı da varda ben telefonun rengi belli olsun şık dursun diye şeffaf aldım gelince eklerim

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.