Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
16.125
Cevap
145
Favori
424.277
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Lenovo >> LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU
Giriş
    117 Mesaj

Merhaba, teşekkürler

Telefonu hızlı sarj ile sarj ettim ve fabrika ayarlarına geri aldim. Su anda pil anormalliğini çok sık görmedim. Asıl sorun telefonun baş kısmı yani kamera bölgesinde herhangi bir sarsıntı vb durumda kapanması oluyor. Telefon cebimdeyken yürüyüşte kesinlikle kapanıp açılıyor.

Tam olarak çözemedim doğrusu. Teknik servise versem çözüm bulabilir miyim? Telefon 3. Yılında
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    wanted007 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: eqqual

Merhaba, teşekkürler

Telefonu hızlı sarj ile sarj ettim ve fabrika ayarlarına geri aldim. Su anda pil anormalliğini çok sık görmedim. Asıl sorun telefonun baş kısmı yani kamera bölgesinde herhangi bir sarsıntı vb durumda kapanması oluyor. Telefon cebimdeyken yürüyüşte kesinlikle kapanıp açılıyor.

Tam olarak çözemedim doğrusu. Teknik servise versem çözüm bulabilir miyim? Telefon 3. Yılında
    Teşekkürler
    Telefon daha once tamir gordu mu? Yani tamir gormese bile sok tak yapildi mi? Bu onemli neden dersen anakart ve anakart uzerinde uc vida ile tutturulan (altinda da iletken cift tarafli bant) sim ve flashlarjn oldugu bord var. Ya orasinin vidalari atilmamistir saga sola sallanip kisadevre yapiyordur yada soketlerden birinde gevseme olmustur diye tahmin ediyorum. Bu arada arka kapak ne durumda?

• Teğmen
    117 Mesaj

Daha önce tamir görmedi ve sökülüp takılmadı.
    Arka kapakta bir şey yok. Kılıf sayesinde bir ezilme kırık bozulma yok çok şükür.

|
    |
    wanted007 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: eqqual

Daha önce tamir görmedi ve sökülüp takılmadı.
    Arka kapakta bir şey yok. Kılıf sayesinde bir ezilme kırık bozulma yok çok şükür.
    Ozaman batarya da sebepler arasinda olabilir hatta yuksek ihtimaller arsinda.. P1 lerin batarya flexleri de bazen kendi kendine arizalanabiliyor. İki defa denk geldim. Sok tak olmayan telefonda batarya yuzunden kapanip acilmalar yasiyordu sahipleri. Birini sans eseri buldum sokete dokununca kivilcim cikmisti o kismi inceledigimde hafif kararti ve acilma vardi (yanik tarzi) sonrasinda digerinide o supheyle degistirdim oda duzelmisti. Denemekte fayda var..

|
    |

Orijinal kablo ve adaptör kullanıyordum. Bu sorunlar sonrası 2 kere kablo degistirdim herhangi bir değisiklik olmadı.

Sizce sorun ne olabilir? Nasıl düzeltebilirim?

Orijinalden alıntı: Tükenmiş Kalem

Telefon yaklasık 5-6 aydır hızlı sarja geçmiyor. Full sarj olma süresi 10-14 saati buluyor. Üstüne bir de bilgisayarın veri aktarımı için telefonu görmeme olayı da basladı.

Orijinal kablo ve adaptör kullanıyordum. Bu sorunlar sonrası 2 kere kablo degistirdim herhangi bir değisiklik olmadı.

Sizce sorun ne olabilir? Nasıl düzeltebilirim?
    Sarj soketinin degismesi gerekli komplehttps://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lenovo-p1-sarj-soket-mikrofon-filmi-flex-462216786?utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=58375856847&utm_term=22324005567&ga_prodid=462216786&ga_merchantid=116585142&scxid=14489-145818-2357-0&sc_gcsp=gg&gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAjw1rnqBRAAEiwAr29II53AAxnBAOYjY0DcpUF60ntl_zH5pnXfeHUrQ5MVy2yHTnMEXGuUwRoC3AoQAvD_BwE. Eliniz yatkinsa siz degistirebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakert -- 11 Ağustos 2019; 0:52:6 >
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
Paykasa
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Blogio
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,278
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.