Şimdi Ara

LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.179
Cevap
119
Favori
469.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yüzde 12'de kapanıyor tekrar şarja taktigimda 12'den devam ediyor şarj olmaya.

Oradaki voltaj değeri sürekli değişen birşey zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lenovo musteri hizmetlerini arayıp yardım alabilirsin

• Yazılımsal bir sıkıntı olabilir. Telefonu aldığınızdan beri güncelleme geldi mi hiç?

Ya da batarya ile ilgili bir durum.
  • Abi benim.attigim. resimle karşılaştırın bakalım değerler aynimi eğer aynıysa arkadaşın dediği gibi ya yazılımsal yada güncelleme en son çare servis

• quote:

Orijinalden alıntı: Scipio12

Yüzde 12'de kapanıyor tekrar şarja taktigimda 12'den devam ediyor şarj olmaya.

Oradaki voltaj değeri sürekli değişen birşey zaten.

Evinizde soba kullaniyormusunuz yada baska bisey eger evinizde bir cihazi kullandiginizda ampuldeki isik durumunda azalma meydana geliyosa,evinize gelen elektrik sebekesi duzensizdir.bu cihazlarin bozulmasina sebep olur.basima geldigi icin soyluyorum.onun yuzunden telefonum brick olmustu.ha yok diyosaniz telefonunuza bakin en son guncellemeleri yapin.yada yarlardan girin telefonu sifirlayin.fabrika ayarlarina geri donduru.

• Voltaj hariç aynı. Voltaj da 3.993. Şu an teli sifirladim.

Telefonu aldıktan sonra gelen 3 guncellemeyi yaptım işte. Başka da birsey gelmedi zaten.

• jumaro1980 kullanıcısına yanıt
    Yurtta kalıyorum. Kalorifer var. Oda baya sıcak oluyor. Elektrik de düzensizlik yok ama gece şarjda takılı bıraktığımda elektrik kesintisi yaşanmış olabilir.

• daha önce konusu geçmişti yabancı inceleme sitelerinde de aynı sorunu yaşayanların olduğunu söylemişti bi arkadaş. umarım kronik bir sorun değildir.
  • quote:

Beyler bu şarj yüzde 8'deyken kapanma olayı yüzde 12 oldu şimdi de baya can sıkıyor. Servislik bir durum mudur sizce?

fabrika ayarlarına dönmeyi denedim mi_ benim de şarj su gibi gidiyordu fabrika ayarlrına döndüm şimdi iyi
  • Arkadaşlar cihazın titreşimi çok zayıf. Bazı telefonlarda titreşim ayarlama var ama bunda yok sanırım. Telefon masada hissetmiyorum bile titrediğini

Edit: Ayrıca radyoyu aktif edemiyorduk di mi? Normal radyo yani. Net üzerinden dinlemek istemiyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hugo__mboy -- 5 Ocak 2016; 15:52:27 >
  • hugo__mboy kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle titreşim ayarı yok ne yazıkki

• quote:

Orijinalden alıntı: emre845

quote:

Beyler bu şarj yüzde 8'deyken kapanma olayı yüzde 12 oldu şimdi de baya can sıkıyor. Servislik bir durum mudur sizce?

fabrika ayarlarına dönmeyi denedim mi_ benim de şarj su gibi gidiyordu fabrika ayarlrına döndüm şimdi iyi

Sıfırladım işte bugün bakalım işe yaradı mı göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

Arkadaşlar cihazın titreşimi çok zayıf. Bazı telefonlarda titreşim ayarlama var ama bunda yok sanırım. Telefon masada hissetmiyorum bile titrediğini

Edit: Ayrıca radyoyu aktif edemiyorduk di mi? Normal radyo yani. Net üzerinden dinlemek istemiyorum :)

https://mega.nz/#!KoNlXJAZ!_8LWoIfrSHOIqsKgt6IeG9qchivlsCKJgJgisgHPxUo

• Radyo için ilk sayfalarda apk kurup çalıştırmış scream hocam ama verdiği linkteki apk yi denedim olmadı.
  • thingol hocam teşekkür ederim. biraz daha sayfa ilerleyince buldum bunun aynısını. yükledim çalıştı. tekrardan teşekkür ederim. acaba her cihazda çalışır mı :D
  • hugo__mboy kullanıcısına yanıt
    Radyo ile hiç alakam olmadığı için hiç bakmadim youtubeden videoyu müziğe çeviriyim dedim oda olmadi generalde Samsung da oluyodu

• Bu telefondaki 1.5GHz işlemci fiyatına göre az.

• Xplore dosya yönetici sinden girip root dizininde radyo ayarı yapıp açmıştım ben radyoyu.google a göz atın APK yüklenerek de açılıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

thingol hocam teşekkür ederim. biraz daha sayfa ilerleyince buldum bunun aynısını. yükledim çalıştı. tekrardan teşekkür ederim. acaba her cihazda çalışır mı :D

Bu dosyayı Xplore uygulamasıyla telefonun /system/app klasöründen çıkardım. Diğer Lenovo cihazlarda çalışmayabilir.
  • Sizlerde mobil veriyi açma ya basınca hemen edge veya h simgesi geliyor mu? Bende biraz geç bağlanıyor veya bağlanmazsa şebeke modunu gsm wcdma otomatik seç diyince bağlanıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.