Şimdi Ara

LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU (786. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.179
Cevap
119
Favori
469.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 784785786787788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cumleten iyi gunler arkadaslar.Benim ekran gitti gidecek durumda da degistereceyim diyorum bu hafta nerden alayim nereyi tavsiye edersiniz(P1a42 model)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Odisabi

Cumleten iyi gunler arkadaslar.Benim ekran gitti gidecek durumda da degistereceyim diyorum bu hafta nerden alayim nereyi tavsiye edersiniz(P1a42 model)

Necdet becerikli de olabilir hocam. Foruma da üye facebook ta da ilanları oluyor çin pazarı grubunda olması lazım

• Lenovo p1 a42 modelin normal p1 den veya p1 prodan farkli ne gibi ozelligi vardir?

• quote:

Orijinalden alıntı: V-for-vandetta

quote:

Orijinalden alıntı: Odisabi

Cumleten iyi gunler arkadaslar.Benim ekran gitti gidecek durumda da degistereceyim diyorum bu hafta nerden alayim nereyi tavsiye edersiniz(P1a42 model)

Necdet becerikli de olabilir hocam. Foruma da üye facebook ta da ilanları oluyor çin pazarı grubunda olması lazım

Hocam bakıyorumda ne grubu buldum ne de dediğiniz kişiyi.Link var mı acaba elinizde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizci535

Lenovo p1 a42 modelin normal p1 den veya p1 prodan farkli ne gibi ozelligi vardir?

Hocam bilmediğimden yazdım aslında hani varsa falan diyerekten
  • Arkadaşlar yardımcı olur musunuz

Ses açma tusu çalışmıyor sesi kisabiliyorum ama açamıyorum bazen çalışıyor bazen çalışmıyor yazılımsal bir sorun mu var acaba

• floki20 kullanıcısına yanıt
    Up

• Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt
    elinizden geliyosa kasayı açın motorunu uçlarını söküp yeniden lehimleyin yada uçların yönünü değiştirin bendeki öyle yaptım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: floki20

Arkadaşlar yardımcı olur musunuz

Ses açma tusu çalışmıyor sesi kisabiliyorum ama açamıyorum bazen çalışıyor bazen çalışmıyor yazılımsal bir sorun mu var acaba

Bende de ses yukseltme calisio..

• denizci535 kullanıcısına yanıt
    Neden böyle hocam nasıl çözücez

• quote:

Telefonlari birlestirelim voltrani olusturalim. 😀😀😀

• quote:

Orijinalden alıntı: kadircitak

elinizden geliyosa kasayı açın motorunu uçlarını söküp yeniden lehimleyin yada uçların yönünü değiştirin bendeki öyle yaptım..

Kadir demek buralardasin :))))))

buradayımda tanıyommu seni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadircitak

buradayımda tanıyommu seni.

Firumlardan tanisiyoz.

onlar coh hatirlamiyii.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizci535

quote:

Telefonlari birlestirelim voltrani olusturalim. 😀😀😀

• Merhabalar. Babama yeni telefon alacağız da Lenovo P1 Pro, K6 Note gibi modeller arasında kaldım. Bir de bu P1 hala satılıyor mu google'dan biraz baktım da bazı mağazalarda artık stok yok gibi. Elden alınacak.

K6 Note ile P1 Pro arasında kamera dışında bir fark var mı? Epey.com üzerinden karşılaştırdım başka bir fark göremedim. Babam pek anlamaz, rahatça kullanabileceği hızlı bir şey olsun istiyoruz. P1 veya P1 Pro'dan memnun musunuz stabilite nasıl? Alınca temiz kurulumunu yapıp vereceğim babama. Ben de kendime P2 modelini baktığım için bari babama da P1 Pro veya o seviyede bir şey alayım diyorum. İlla bu 2 model olmasına gerek yok bu fiyat civarlarında (700-900) başka tavsiye de alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 8 Kasım 2017; 23:29:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spycho_

Merhabalar. Babama yeni telefon alacağız da Lenovo P1 Pro, K6 Note gibi modeller arasında kaldım. Bir de bu P1 hala satılıyor mu google'dan biraz baktım da bazı mağazalarda artık stok gibi. Elden alınacak.

K6 Note ile P1 Pro arasında kamera dışında bir fark var mı? Epey.com üzerinden karşılaştırdım başka bir fark göremedim. Babam pek anlamaz, rahatça kullanabileceği hızlı bir şey olsun istiyoruz. P1 veya P1 Pro'dan memnun musunuz stabilite nasıl? Alınca temiz kurulumunu yapıp vereceğim babama. Ben de kendime P2 modelini baktığım için bari babama da P1 Pro veya o seviyede bir şey alayım diyorum. İlla bu 2 model olmasına gerek yok bu fiyat civarlarında (700-900) başka tavsiye de alabilirim.

P9 lite bakın ya da xiaomi note 4x. P1 piyasada yok k6 note yerine saydıklarım daha iyi işlemci kamera gibi konularda

• quote:

Orijinalden alıntı: evrenevre123

quote:

Merhabalar. Babama yeni telefon alacağız da Lenovo P1 Pro, K6 Note gibi modeller arasında kaldım. Bir de bu P1 hala satılıyor mu google'dan biraz baktım da bazı mağazalarda artık stok gibi. Elden alınacak.

P9 lite bakın ya da xiaomi note 4x. P1 piyasada yok k6 note yerine saydıklarım daha iyi işlemci kamera gibi konularda

Hocam K6 Power nasıldır peki bu galiba satılıyor? Kronik sorunları var mı bilmeyen birisine vereceğim için abuk subuk sorunları olmayan daha mütevazi bir şey arıyorum. Redmi 4x pahalı geldi bana.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: evrenevre123

quote:

Hocam K6 Power nasıldır peki bu galiba satılıyor? Kronik sorunları var mı bilmeyen birisine vereceğim için abuk subuk sorunları olmayan daha mütevazi bir şey arıyorum. Redmi 4x pahalı geldi bana.

Redmi 4x var hocam şu an A101de satılan. Onun aynısını 700e satıyorlar. Facebookta Çin pazarı grubunda ya da sahibinden de ucuza bulursunuz

K6 power iyi ama ahize problemi diyenler var internette gerçekte görmedim ama o da sağlam telefondur.

https://youtu.be/ZD2cgKpMmN8

• 
Sayfa: önceki 784785786787788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.