Şimdi Ara

LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU (738. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.179
Cevap
119
Favori
469.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 736737738739740
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler telefonu sarza koyup uyumustum bı kalktım 11 di sarz 7 olmus suanda 5 oldu sarzdayken sarz oluyor ama dusuyor cıldırıcam daha once yasayan var mıdır ? Telefon p1 pro bu arada
  • Arkadaşlar, kapaklı kılıf kullanırken kapağı kapattigimizda ekranin kararması kapagi actigimizda ekranin açılması diye bişey var mi bizim cihazlarda?
  • turkkan79 T kullanıcısına yanıt
    Akıllı kapak diyorsunuz ama maalesef yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet onu diyorum yok gercekten. Bulamadım ayarlarda falan. Teşekkür ederim.
  • Son zamanlarda benim lenovo p1 Chrome'da gezerken donuyor 5-10 saniye sonra kendine geliyor, sizde de oluyor mu? Çözümü nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maybe4you kullanıcısına yanıt
    merhaba buraya yazdığınız sorunları birde hep birlikte lenovo ya mail olarak atasak nasıl olur acaba lenovo türkiye genel müdürü ne diyor adam 7.0 nougat gelmiycek çünkü cihazda sorun olursa veriyoruz günceleme diyorlar ozaman mail atsın herkes şikayetini dile getirsin sorunlarımızı burada yine paylaşalım tabiki
  • enja kullanıcısına yanıt
    Iyi fikir mail atalım da telefon zaten Android 6 aldı bence 7'ye çok da gerek yok. Yine de atalım tabi

• Arkadaslar hangisini almaliyim duz olani mi pro mu ?

Ekran suresi 8 10 saat alabilirmiyiz ?
  • onurolgun57 kullanıcısına yanıt
    Bana kalsa lenovonun hiçbir telefonunu alma diyeceğim ama bana laf düşmez. O yüzden pro olanını almanı isterim. Ben p1'de şu aralar ram bellekten çok sıkıntı çekiyorum.

• Exfat E kullanıcısına yanıt
    Mesela hocam ne gibi bi skinti cikariyor bu ram.biraz acarmisin konuyu rica etsem.sirf pil gucu icin alinirmi sence.artik cok daraldim 1 gün bile pil gucu dayanmayan cihazlardan.

Ram az olduğundan nette gezerken bazen arkaplandaki müzik çalarım bile kapanıyor. Ama 3gb ramli proda en azından o sorun olmaz diye düşünüyorum. Bende pili için alanlardanım ama buradaki çoğu insan gibi övemeyeceğim. Evet pili 8-10 saat ekran süresi veriyor ancak hızlı bir cihaz değil. Çok uygulama yüklemeyeceğim diyorsan sorun olmaz. Daha iyisini de kullanmadığım için şunu al da diyemiyorum. Dağda bayırda yaşamıyorsan bu parayı haketmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: onurolgun57

Arkadaslar hangisini almaliyim duz olani mi pro mu ?

Ekran suresi 8 10 saat alabilirmiyiz ?

benim eski telefonum p1'di.1 yıl kadar kullandım sarj için gerçekten biçilmiş kaftan.cep telefonundan beklentileriniz önemli bu noktada.benim 1 yıl sonra tecrübe ettiklerim kamera tatmin etmiyor,2gb ram bazı durumlarda özellikle telefonda çok fazla uygulama oyun yüklüyse yetmiyor,ısınma az cihazda,elinden telefonu hiç düşürmeden 11 saat ekran süresi veriyor ama normal kullanımda 7-8 saat ekran süresi veriyor.alacaksanız 3gb ramli versiyonuna bakabilirisniz.telefon önerisi olarak xiaomi mi5(4-5 saat ekran süresi veriyor),ıphone 5s(5-5:30 ekran süresi veriyor),huawei g8 aklıma gelenler
    Çok rahat alırsın o süreleri, p2 çıktı ama çok pahalı p1 pro yeterli olur sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dayanamayip HB'den siparis verdim, 100 TL WP ile 1560'a geldi. Beklenti 1500 civari idi. Sanki uygun fiyata almis oldum. Yarin elimde olur. Yilbasi sonrasi fiyatlar bitaz artip Mart gibi yeni modeller ile fiyat yine duser. Dovizin durumu malum. Mart ayi beklenirse de bu telefon alinmaz yeni alternatifler gelir. P1'den gecis yapiyorum. Pil suresini daha da ileriye tasimasi, daha parlak ekran, daha ince tasarim ve iki kat ram ise gecis sebebim oldu. Gelince yorumlarimi paylasirim. (Tek sikinti yurtici kargo ile gelmesi. Adamlar resmen kargoyu getirmiyor.)

• erdc E kullanıcısına yanıt
    Sanirim yanlis konuya yaziyorsunuz. P2 aldiniz diye tahmin ediyorum

• erdc E kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun inşallah sıkıntı cikmaz

• Arkadaşlar iyi akşamlar ben 1 yıldır Vibe P1 kullanıyorum sormak istediğiniz birşey varsa yanıtlarım şuan tek sıkıntım parmak izi kaydetmeye çalışınca bu sıkıntıyı veriyor çözümünü bilen varmi ve başka telefonlarda çıkıyormu sizce ne yapayım teşekkürler

LENOVO VİBE P1-P1 PRO  ANAKONU
  • numaraları kara listeye ekleyemiyorum. daha önceden oluyordu şimdi ekleme başarısız uyarı veriyor. düzeltme imkanı var mı?
  • 6.0 dan memnun kalmadım. Bi önceki sürüme dönmem lazım. Şarj süresi ve sinyal gücündeki azalma nedenlerim. Bana nasıl yapabileceğimi anlatacak veya link yollayacak arkadaş varmı.
  • slm kardeşim.asagidaki linkten 12. maddedeki qfil yontemiyle s135 romu flaslayip lolipopa dönebilirsin.

https://forum.donanimhaber.com/lenovo-vibe-p1-pro-p1c72-04-12-16-guncel-turkiye-modu-unbrick-imei--112674625

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itsme... -- 31 Aralık 2016; 0:18:54 >
  • 
Sayfa: önceki 736737738739740
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.