Şimdi Ara

LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU (657. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.179
Cevap
119
Favori
469.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 655656657658659
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İki gündür test ediyorum 1a lık LG marka şarj aleti ile şarj ediyorum telefonu en az 1 1.5 saat ekran süresi arttı bugün ve yarın zorlayıp bitirmeye çalışacağım şarjı sonucu burada paylaşırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaslar 6.0 stock rom icin link verebilecek var mi 2 gb ram model'
  • Arkadaşlar merhaba
    Telefonu alıp aramıza katılmak istiyorum ancak birkaç sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim
    1) yerli malı ile aliexpress arasında fiyatlar uçurum. Sizce yurtdışından alma riskine değer mi
    2) çok arıza çıkıyor derseniz yerli alıp garantili olsun yoksa yurtdışından alicam
    3) sorun olmaz derseniz yurtdışı alınca imeil işlemleri nasıl yapılıyor ?
    5) yazılım , şebeke gibi sorunlar oluyor mu
    4) kaç günde geliyor
    5) yanında ekstra urun alayim mi ( cam filmi kılıf vb veriyorlar mı)
    Şimdiden teşekkür ederim ...

• quote:

Orijinalden alıntı: karatoprak82

Slm herkese..Aranizda p1 c58 modeli 2gb ram 16gb kullanan varmi?Telefon elime yeni geçti.Forumu taradim ama bu modelden bahseden pek yok..Genelde pro diye gecen 3gb olanlardan bahsedilmiş.Kullanan arkadaşlar hangi romu kurdular?Bu p1a42 romlar buna uyumlumu bilgisi olanlar yardimci olurlarsa sevinirim.

Ben 2. el olarak aldım arkasında p1 c58 model yazıyor 16 gb olması harici başka bir değişimi var mı acaba kafama takıldı benimde rom olarak p1 a42 sonu ROW ile biten rom kurulu ilk aldığımda 30 mb bir güncelleme vardı onu kurdum.
  • atakan81 A kullanıcısına yanıt
    Çin version 16 gb, türkiyede satılan 32gb başka farkı yok zaten aynı telefon..Hocam tam yazılım ismini paylaşabilirmisin P1 a42 ile başlayan bide hangi android sürümünü kullanıyorsun.Başka güncelleme gözükmüyormu OTA'dan?.Herhangi bi sorunla karşılaştınmı?
  • Pil gösterge grafiğinde kalan pil yüzdesini görmek istiyorum nasıl yapabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: floki20

Pil gösterge grafiğinde kalan pil yüzdesini görmek istiyorum nasıl yapabilirim ?

Ayarlar-Bildirim merkezi-Pil görüntüleme tarzı

• Herhangi bir uygulamayla görüntülü görüşme yaparken karşı taraf kendi sesinin kendisine yankılı bir şekilde geldiğini söylüyor herkes. Bunun bir çözümü yok mudur

• teowanted kullanıcısına yanıt
    Keşke her telefon aynı sonucu verse...Benim telefon 4G de en fazla 7,30 saat ekran süresi 2 gün bekleme süresi veriyor.Ani şarj düşüşleri de olabiliyor.:(

• quote:

Orijinalden alıntı: karatoprak82

Çin version 16 gb, türkiyede satılan 32gb başka farkı yok zaten aynı telefon..Hocam tam yazılım ismini paylaşabilirmisin P1 a42 ile başlayan bide hangi android sürümünü kullanıyorsun.Başka güncelleme gözükmüyormu OTA'dan?.Herhangi bi sorunla karşılaştınmı?

Tam yazılım ismi P1 a42_S288_160721_ROW

Güncellemede herhangi bir sorun almadım güncelleme yaptım telefonu yeni aldığım için içinde bilgilerim yüklemem yoktu ben fabrika ayarlarına aldım ve ondan sonra bütün ayarlarımı yaparak kullanıyorum 3 gün oldu hiç sıkıntısını görmedim daha önce Samsung S2 den beri s3 s4 s5 kullandım s5 sonrası buna geçtim şuan için iyiki geçmişim baya bi geliştirmişler diğer markalar Samsung ta olmayan bir çok özelliği bunda buldum. En basiti tuş kilitinde home tuşuna basılı tuttun mu el feneri çıkıyor. Dün Cuma namazına gittim telefonda her zaman sessize almak için yukarıdan aşağı indirdim bi baktım Rahatsız etmeyin modu gördüm orda 1 saat 45 dk 30 dk ayarı var ayarladım 45 dk sonra otomatik eski haline döndü ben hep sessizde unuturdum. Bunun gibi baya bir özellik var hala keşfediyorum. Çok sevdim ben açıkcası iyiki almışım.

• umut_1981 kullanıcısına yanıt
    tesekkur ederim
  • floki20 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

• Bunun arayuzunu nasil degistirebilirz launcer falan yuklemeden.suanda klasik android launcheri var

• bu telefon hala alınır mı yoksa tavsiye edebileceğiniz başka telefonlar var mı ?
  • whitedeath13 W kullanıcısına yanıt
    Masaüstündeyken ekrana basılı tut aşağıda çıkan seçeneklerden "tercih"e bas. Varsayılan başlatıcı gibi bir şey olması lazım. Orada Vibeui'yi seçersen lenovonun arayüzü ile değişir.

• Tskler buyuk dertten kurtardin :)

• matrix999 M kullanıcısına yanıt
    Telefonda önceliğim batarya diyorsan her türlü alınır rakibi yok. tabi p2yi bekleyip beklememek de sana kalmış, o da çok güzel teltelefon olacak bence.

• Lenovo A6010 için anakonu açmıştım Stock rom un nasıl yükleneceğini anlattım kendi telefonuma stock rom yükledim stabil olarak çalışıyor. A6010 dışında bazı Lenovo modellerinede stock rom indirilip yüklenebiliyor şu an desteklenen modeller şöyle A6000, A6010, A6020a40, A6020a41, A6020a46, A6020I36, A6020I37, K920, P1a42, S60-a, S856, Z90a40 Telefonun Cihaz Bilgileri kısmından Model numarası yazan yere bakarak Telefonunuzun Lenovo Smart Assistant programı tarafından stock rom indirip yüklemeye destek verip vermediğini öğrenebilirsiniz
  • MertGüzel M kullanıcısına yanıt
    Stock romdan kasıt üzerinde fazladan uygulamaların olmadığı saf android mi yoksa başka birşey mi?

• Efendim Stock rom Lenovo nun sağladığı haldedir yani içinde yine Lenovo nun servisi uygulamaları ve bazı yan uygulamalar her telefonda olduğu gibi geliyor Stock rom dan kasıt orjinal Lenovo nun indirmeye güncellemeye sunduğu tertemiz rom dur Telefonunda sorun yaşayanlar stock rom yükleyerek telefonun yazılımını tazelemiş olurlar bu sayede daha stabil olacaktır
  • 
Sayfa: önceki 655656657658659
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.