Şimdi Ara

LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU (653. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.179
Cevap
119
Favori
469.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 651652653654655
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.webdenal.com/lenovo-vibe-p1_824386.html

Arkadaşlar bende bu telefonu almayı istiyorum acaba fiyatı uygun mudur? Webdenal güvenilir bir site mi? Nerden almamı ve ne kadara almamı tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre654

https://www.webdenal.com/lenovo-vibe-p1_824386.html

Arkadaşlar bende bu telefonu almayı istiyorum acaba fiyatı uygun mudur? Webdenal güvenilir bir site mi? Nerden almamı ve ne kadara almamı tavsiye edersiniz?

fiyat en uygunlardan biri. güvenilir sitedir tavsiye ederim.

ek olarak burası da var.

http://www.incehesap.com/lenovo-vibe-p1-cift-sim-gray-fiyati-31012/
  • Surfacefr kullanıcısına yanıt
    Hayir row yazmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • whitedeath13 W kullanıcısına yanıt
    Hocam o zaman cihazınız replika guncelleme alamazsiniz gecmis olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfacefr -- 16 Ağustos 2016; 16:28:38 >
  • Replika degil c72 modeli

Hocam ben bu cihazi kullanmiyorum. S7 edge kulaniyorum bir tanede p1 almak istiyorum, pil omrunu cok metediyorlar diye . Lenovo p1 facebook sayfasinda paylasmislardi sonunda row yazmiyorsa cihaz cinmali sahte diye, sizde gunceleme yapamadiginizi soylediginiz icin olma replika olma ihtimali var diye facebook sayfasindaki resmi buraya koydum. Dediginiz gibi baska surum olabilir cihaz hakinda cok bilgiye sahip degilim.

https://www.facebook.com/groups/lenovovibep1turkiye/permalink/1112339782135415/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfacefr -- 16 Ağustos 2016; 19:01:51 >
    P1c72 modeli replika falan değil sizin telefonunuz 16gb rom 3gb ram modeli p1a42 nin romlarida yüklenebilir ve güncellemeleri de rahatlıkla alır

• quote:

Orijinalden alıntı: whitedeath13

Replika degil c72 modeli

Bendeki p1c72. Ben p1a42 rom kurdum ve butun guncellemeleri yaptim hicbir hata vs almadim bugune kadar. Bilgin olsun ustad rahatlikla p1a42 rom yukleyebilirsin. Ama dikkatli ol brick yapma cihazi yukleme yaparken..

• Android'i 6 ya güncelleyip memnun kalan var mı?
  • android 6 da kamera geliştirildi mi?
  • Replika degil.cogu telefon modellerinde boyle surumler var asya ve avrupa surumleri diye.zaten a versiyon yuklettim

• Arkadaslar 6.0 yükleyenler varsa genel bir değerlendirme yapabilir mi ? Root vs olmadan resmi güncelllemelerle cihaz ne vaziyete geldi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bekliyorum, teşekkürler

• Arkadaşlar son güncellemeyle telefondan kaldırdığım share it uygulamasi gelmişti tekrar kaldırmıştım cihazı yeniden başlatınca geri geliyor niye acaba

• android 6da root yapan var mı
  • Arkadaşlar cihazı gece %98 şarjla bırakıyorum sabah uyandığımda %91 oluyor. Bütün güncellemelerini de yaptım.Bazen 3 er 3 er şarj düşüyor. Toplam en fazla 7 buçuk saat ekran süresi alıyorum. Sizce garantiye göndermelimiyim.).

• Batarya ömrü şuanda 10 saat oluyor genelde yani ekran suresi 6.0 da ne kadar düştü ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gtx660xtG

Android'i 6 ya güncelleyip memnun kalan var mı?

ortalama 1-1.5saat ekran sürem düştü ama gayet memnunum. 10-11 saat ekean ve 2 gün bekleme süresi alıyorum benim için gayet yeterli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yohan111 Y kullanıcısına yanıt
    Telefonunuzda gece boyu baya düşüş oluyor.Arka planda çalışan uygulamaları kontrol edin...Gece boyu bir uygulama veri aktarımında bulunmuş olabilir.Bir de şarjda %2 ya da %3 lük ani düşüşler benim telefonumda da oluyor.Şöyleki örneğin telefonunun şarjı beklemede uzun süre %95 te kaldı diyelim bu şekilde internete girdiğimde birden %3 azalıyo.Bu da telefonun pil gerçek doluluk orarını göstermede sorun yaşadığını gösteriyor. Nedenini bilmiyorum...Benim ekran sürem de 4G açıkken en fazla 7,30 saat ,3G ise 10 saate yakin oluyor.Şimdilik kafaya takmıyorum 2 gün idare ediyor beni... şimdi servise göndersem 1 ayda gelmez. ama pil performansında çok düşüş olursa gönderirim ben...Valla herkesin telefonu farklı performansa sahip ben de anlamadım.

• Ben 3g de 7 buçuk saat ekran süresi alıyorum

• 
Sayfa: önceki 651652653654655
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.