Şimdi Ara

LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU (650. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.179
Cevap
119
Favori
469.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 648649650651652
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

9 saat 2 dakika ekran suresi 18 saat 11 dakika bekleme ve 45 dakika sesli arama... Kalan %6..

Buradan da sunu anliyorum surekli 8 saat ile 10 saat arasi ekran suresi verecek galiba. Gayet iyi bir deger artik sureye takilmadan devam insallah...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En sonki, en küçük güncellemeye kadar yapıpta pil sorunu yaşayan var mı? Sadece 6.0 dan sonra yaşayanlar en sonki küçük güncellemeri yapınca pil düzeldi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gtx660xtG

En sonki, en küçük güncellemeye kadar yapıpta pil sorunu yaşayan var mı? Sadece 6.0 dan sonra yaşayanlar en sonki küçük güncellemeri yapınca pil düzeldi mi?

30 mb lik en son s288 güncellemesinden önce 9-10 saat civarında ekran süresi alırken şu anda aynı şeyleri yaparak bu süre 7-8 saat aralığına düştü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aragorn20 kullanıcısına yanıt
    hocam güncellemeden sonra format attınızmı... kesinlikle format atın... ekran süresi düşmesi imkansız aksine düzeldi çünkü...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukemrah58

hocam güncellemeden sonra format attınızmı... kesinlikle format atın... ekran süresi düşmesi imkansız aksine düzeldi çünkü...

Kesin bilgi mi? :)
  • İnşallah android 7 alır LENOVO VİBE P1-P1 PRO  ANAKONU
  • Gtx660xtG G kullanıcısına yanıt
    Valla ben son guncellemyi yaptim sonra ekran isigi biraz dusuk geldi ertesi gun format attim hem ekran parlakligi artti hem ekran suresi uzadi

• quote:

Orijinalden alıntı: ertugrulcenikli

İnşallah android 7 alır LENOVO VİBE P1-P1 PRO  ANAKONU

almaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gtx660xtG

quote:

Orijinalden alıntı: ufukemrah58

Kesin bilgi mi? :)

format derken ? fabrika verilerine sıfırla mı? güncellemeler silinmiyormu ?
  • mobil veri ayarlarında kurcalarken biyerleri kapattım sanırım google play games internete girmioyo oyun profillerime baglayamiyorum youtubede aynı sekilde girmio play storeden download da yapamiyorum help
  • wanted007 W kullanıcısına yanıt
    Benim telefon 3G de rahat 10 saat ekran süresi veriyi ama 4G de en fazla 7-8saat ekran süresi veriyo

• ufukemrah58 U kullanıcısına yanıt
    Attım kardeş hem sıfırladım hem de recoveryden vipe cache yaptım

• Merhabalar, fat32 olarak formatlanmış 3 flash belleğimden sadece en düşük hafızalı ve markası bile belli olmayanı çalışıyor. Sizde de flash bellek seçiyor mu bu cihaz? Harddisk hiç bağlanmaz o zaman buna

• Merhaba arkadaşlar sanırım yuklediğimiz uygulamarı sd karta taşıyamıyoruz uygulamaların içinda sd karta taşıma diye bişey yok yada ben bulamadım :)
  • 2 tane sorunum var düşüncelerinizi bekliyorum
    1-browserlerde ve Facebookta tuhaf reklamlar açılıyor( antivirüs vb demedim cozemedim)
    2-acilistaki desen cizmeyi nasıl kaldırırım( parmak izi ile kuruldu ek olarak)

• Exfat E kullanıcısına yanıt
    Samsung 32 gb sd card ve samsung Flash kullanıyorum sıkıntı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimakinci -- 14 Ağustos 2016; 0:17:19 >
  • Ekran parlaklığı som güncellemeye göre nasıl arkadaşlar?

• Yavaş yavaş telefonuma alisiyorum ancak facebook den resim indirdigim zaman galeride neden resim tam ekran görünmüyor fikri olan varmı

• lostlast kullanıcısına yanıt
    Daha parlak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar şu linktekinin (ebay linki) 3gb+32gb olanını aldım out of stock olmadan önce, ama bu aldığım normal v1 mi pro mu anlayamadım.
    Yani okuduğuma göre 32 gb olanı v1, 16 gb olanı v1 pro ama aynı zamanda 3gb olan pro, 2 gb olan v1.
    Şimdi bu şartlar altında benimki hangisi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zubeyrtasci -- 14 Ağustos 2016; 15:20:22 >
  • 
Sayfa: önceki 648649650651652
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.