Şimdi Ara

LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU (620. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.179
Cevap
119
Favori
469.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 618619620621622
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ekran görüntüsü atabilecek misin acaba? Not found diyorsa dosyayı bulamıyor gibi geldi bana. Aşağıya yapılışını çektiğim videoyu koyuyorum.

http://qfs.mobi/f3490884

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bendeki home tuşu da sallanıyor. O yüzdendir ki ekrana sanal tuşları iyi ki koyuyorum. Yoksa samsungun ki gibi bozulacak hemen

• KediTartaklayanBodyciFare K kullanıcısına yanıt
    Zenfone Max'ın ekran çözünürlüğü 720p, Vibe P1 1080p.
    Zenfone Max'ın işlemcisi Snapdragon 410, Vibe P1 Snapdragon 615.

Daha düşük konfigürasyonlu olan Zenfone Max'ın daha uzun süre dayanması normal. Ama tenezzül edip alırsan. İkisi de aynı para.

Ayrıca Zenfone Max'ın hızlı şarj özelliği yok 6 saatte şarj oluyor. Vibe P1 yaklaşık 2 saatte.
  • effect68 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Pil sökülemiyor diye hiç sökülemiyor gibi düşünmeyin. Servisine götürüp yeni batarya taktırırsınız sorun çözülür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: raptor857

Zenfone Max'ın ekran çözünürlüğü 720p, Vibe P1 1080p.
    Zenfone Max'ın işlemcisi Snapdragon 410, Vibe P1 Snapdragon 615.

Daha düşük konfigürasyonlu olan Zenfone Max'ın daha uzun süre dayanması normal. Ama tenezzül edip alırsan. İkisi de aynı para.

Ayrıca Zenfone Max'ın hızlı şarj özelliği yok 6 saatte şarj oluyor. Vibe P1 yaklaşık 2 saatte.

Valla ben aldım hocam ama o zaman arada 300-400 fark vardı. Ben gece bıraktığım için sıkıntı olmuyor.

Vibe P1 fiyatına göre güzel cihaz zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KediTartaklayanBodyciFare -- 20 Temmuz 2016; 11:32:50 >

• Arkadaşlar vr gözlüklerle uyumlumu telefon deneyen oldu mu n11 de vr box 3,1 var fiyat uygun randıman alınır mı daha önce hiç denemedim çok para vermeyeyim

• Arkadaşlar marhmallowda mercury klavyeyi nereden açıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: KediTartaklayanBodyciFare

Zenfone Max çözünürlük ve işlemci bakımından daha iyi şarj süresi sunuyor hocam. Ha sizin bugüne kadar kullandığınız en iyi batarya süreli telefondur, doğrudur. Diğer maddelere de sonuna kadar katılıyorum. Güzel değerlendirme olmuş.

Zenfone max kullanmadım lakin izlediğim tanıtım videolarında P1 kıyaslayamıcak kadar kullanışsız oldugundan bahsediliyordu ama tabi kullanan insanlar daha iyi bilir sadece shiftdelete in incelemelerini izlemiştim.

teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şubat'ta aldığım telefonuma an itibariyle Marshmellow'u kurdum. Yeni bazı özellikler harika olmuş çok beğendim. Özellikle parmak izi tuşuna farklı görevler atayabilmek. Eski telefonlarımdan Nokia E71'deki gibi bi hale büründü bu tuş. Parmağımı üstünde bekletince ana menüye dönüyor, parmağımı sağa sola geçirince son kullandığım uygulamalar geliyor. İlk izlenimim olumlu. Bakalım şarj nasıl olacak.
  • rfssfr kullanıcısına yanıt
    Nereden aldınız hocam

• Hayırlısı olsun

Bende verdim siparişi yarın gold modeli gelir. Hepsiburada webdenaldan aldım hediye çekide verdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cleveland Cavaliers

İyi geceler beyler.Konuda son günlerde telefonu almayı düşünen bir çok arkadaş olduğunu gördüm.Ek'te onlar için anlık ve örnek ekran süresi paylaştım( Anroid M Performansı )

Telefon hakkında ise kısa bilgiler vereyim;
    1-Gelmiş geçmiş en iyi batarya performansı veren telefon.Dünya'da daha iyisi yok.
    2-Kamera konusu hakkında gece performansı çok çok kötü, gündüz performansı ise diğer 13mplik kameralardan herhangi bir eksiği yok.Ön kamerası iyi.
    3-İşlemcisi belli zaten telefonun performans konusunda su gibi akıyor maşallah o konuda sıkıntı olmaz.
    4-Kolay kolay ısınmıyor meret.Alüminyum gövdenin faydaları.
    5-Parmak izi algılayıcısı çok çok iyi.Daha önce note 4 kullanmış arkadaşlar note 4'den daha iyi olduğuna dair yorumlar atıyor.Cidden iyi bir iş çıkarmışlar parmak izi konusunda.
    6-Hoparlör ses çıkışı çok yüksek o anlamda iyi ama bazı şarkıları son seste cızırtılı çıkartıyor (hard metal, rock ve bazı dubstepler) ama genel anlamda iyi.
    7-Oyun performanslarını merak eden arkadaşlar youtube'dan oyun + işlemci veya oyun + cihaz olarak aratırsa çok daha iyi bilgilenebilir.
    8-Bana göre fiyat segmentinde ki en iyi ve en tercih edilebilir telefon.Muhteşem bir F/P ürünü.

Aklınıza takılan sorular olursa sormaktan çekinmeyin (:

LENOVO VİBE P1-P1 PRO  ANAKONU

Nereden almıştın telefonu,ne kadardır kullanıyorsunuz,bir de kronik sorunu var mı şarjı %15 altına duşunce kapanma vs.

• Galeride ekran döndürme kapalı olsa dahi fotoğrafa bakarken ekran dönüyor. Çok can sıkıcı bir durum. Umarım güncelleme ile düzeltilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Şubat'ta aldığım telefonuma an itibariyle Marshmellow'u kurdum. Yeni bazı özellikler harika olmuş çok beğendim. Özellikle parmak izi tuşuna farklı görevler atayabilmek. Eski telefonlarımdan Nokia E71'deki gibi bi hale büründü bu tuş. Parmağımı üstünde bekletince ana menüye dönüyor, parmağımı sağa sola geçirince son kullandığım uygulamalar geliyor. İlk izlenimim olumlu. Bakalım şarj nasıl olacak.

İlerleyen zamanlarda pilde zayıflama vs.sezdiniz mi,nereden almıştınız,kronik sorunu var mı %15 altına duşunce kapanma vs.oyun performansı nasıl,pokemon go filan açıyor mu? Cevaplarsanız minnettarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhfade -- 20 Temmuz 2016; 13:46:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhfade

quote:

Orijinalden alıntı: Cleveland Cavaliers

İyi geceler beyler.Konuda son günlerde telefonu almayı düşünen bir çok arkadaş olduğunu gördüm.Ek'te onlar için anlık ve örnek ekran süresi paylaştım( Anroid M Performansı )

Telefon hakkında ise kısa bilgiler vereyim;
    1-Gelmiş geçmiş en iyi batarya performansı veren telefon.Dünya'da daha iyisi yok.
    2-Kamera konusu hakkında gece performansı çok çok kötü, gündüz performansı ise diğer 13mplik kameralardan herhangi bir eksiği yok.Ön kamerası iyi.
    3-İşlemcisi belli zaten telefonun performans konusunda su gibi akıyor maşallah o konuda sıkıntı olmaz.
    4-Kolay kolay ısınmıyor meret.Alüminyum gövdenin faydaları.
    5-Parmak izi algılayıcısı çok çok iyi.Daha önce note 4 kullanmış arkadaşlar note 4'den daha iyi olduğuna dair yorumlar atıyor.Cidden iyi bir iş çıkarmışlar parmak izi konusunda.
    6-Hoparlör ses çıkışı çok yüksek o anlamda iyi ama bazı şarkıları son seste cızırtılı çıkartıyor (hard metal, rock ve bazı dubstepler) ama genel anlamda iyi.
    7-Oyun performanslarını merak eden arkadaşlar youtube'dan oyun + işlemci veya oyun + cihaz olarak aratırsa çok daha iyi bilgilenebilir.
    8-Bana göre fiyat segmentinde ki en iyi ve en tercih edilebilir telefon.Muhteşem bir F/P ürünü.

Aklınıza takılan sorular olursa sormaktan çekinmeyin (:

LENOVO VİBE P1-P1 PRO  ANAKONU

Nereden almıştın telefonu,ne kadardır kullanıyorsunuz,bir de kronik sorunu var mı şarjı %15 altına duşunce kapanma vs.

Adana/Optimum/Teknosa , 10 gün sonra 5ay olacak

ben 1 kere dahi kapanma sıkıntısı yaşamadım lakin yaşayan arkadaşlar var.herhangi bir kronik sıkıntısı yok

• Arkadaşlar bugün, servis cihazımı kargoya verdiğine dair sms attı. Hemen servis sorgulama sayfasına girip yapılan işlemleri kontrol ettim.

Aksiyon Kullanıcı Tarih
    Kargo giriş yapıldı (Maltepe) CELI050 14.07.2016 15:25
    Kayıt alındı (324539811) TELESERVICE 15.07.2016 18:38
    Cihaz tamire alındı (324539811) TELESERVICE 18.07.2016 19:43
    Kapatıldı (324539811) TELESERVICE 19.07.2016 13:42
    Kargo çıkışı yapıldı (908475448751) TELESERVICE 20.07.2016 10:46

Hata Bilgileri
    Tam sarj olmuyor
    Dusuk bekleme suresi
    UCRET IADESI ISTENIYOR
    *
    Tamir Bilgileri
    Yazılım güncelleme

Telefonun kutusuna arızayı ve isteğimi anlatan bir not koyup kesinlikle yazılımsal ya da donanımsal bir müdahele edilmemesini not ettiğim halde akıllılar, yazılımı güncellemişler :)

Ben şimdi telefonu 6 ay kullanıp eşekler gibi parasını ödettirmeyi bilirim bu sivri zekalılara.

• ha unutmadan ekliyeyim telofonu alacak arkadaşlar çin malı olduğunu unutmasınlar ve kötü çin malı imajını korumak için ellerinden geleni yaptıklarını bilsinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhfade

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Şubat'ta aldığım telefonuma an itibariyle Marshmellow'u kurdum. Yeni bazı özellikler harika olmuş çok beğendim. Özellikle parmak izi tuşuna farklı görevler atayabilmek. Eski telefonlarımdan Nokia E71'deki gibi bi hale büründü bu tuş. Parmağımı üstünde bekletince ana menüye dönüyor, parmağımı sağa sola geçirince son kullandığım uygulamalar geliyor. İlk izlenimim olumlu. Bakalım şarj nasıl olacak.

İlerleyen zamanlarda pilde zayıflama vs.sezdiniz mi,nereden almıştınız,kronik sorunu var mı %15 altına duşunce kapanma vs.oyun performansı nasıl,pokemon go filan açıyor mu? Cevaplarsanız minnettarım.

İlk zamanlardaki pil performansı son 1 aydır yoktu. Ama beni tatmin eden seviyelerde halen. Kilitlenme donma gibi bir şey HİÇ yaşamadım. %15'in altına düşünce kapanma gibi bir şey de yaşamadım.
    Oyun performansı bana yeterli (boom beach, clash royale, jungle heat ve kelimelik oynuyorum sadece). Pokemon go'yu da yükledim bir kaç gün oynadım takılma vs olmadı. Sonra sildim beni sarmadı.

Güncellemeden sonra gözle görülür batarya hızlı boşalması mevcut sanırım. Öğlen %49'du. Şimdi %40'a indi. Normalde bu şekilde değildi önceki yazılımda.

• dhfade kullanıcısına yanıt
    Ben cevap verirsem eger ki veriyorum. Pokemon go'yu test edemesem de, kullandigim yaklasik 2 hafta boyunca yuzde 15'in altinda kapanma veya pil omrunde azalma gormedim. Bir kere mal gibi dondu kaldı ona sasirdim sadece. Çok da zorlayacak hareketler yapmiyordum. Ben sadece hızından cok memnun degilim öyle yag gibi akmiyor kaymiyor benimki.

• Arkadaşlar youtube'da video izlerken birkac dakika sonra kendiliginden durakliyor. Var mi boyle bir sorun yasayan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exfat -- 20 Temmuz 2016; 15:50:59 >
  • 
Sayfa: önceki 618619620621622
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.