Şimdi Ara

LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU (619. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.179
Cevap
119
Favori
469.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hangi sürüm kullaniyorsunuz marshmallow mu lolipop mu @hako7445 arkadasimiz yardimci olur pm atarsaniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arikutarinkato A kullanıcısına yanıt
    Lollipop ise şurada dandik bir şekilde anlattım . İsterseniz bakın

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=118621145

• Ürünü buradan almayı düşünüyorum :http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lenovo-vibe-p1-32gb-silver-lenovo-turkiye-garant-222887096
    Buradan alan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byalfa -- 19 Temmuz 2016; 22:48:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exfat

Lollipop ise şurada dandik bir şekilde anlattım . İsterseniz bakın

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=118621145

Eline sağlık güzel olmuş.

• Arkadaşlar iyi geceler birkaç sorum olacaktı anneme geçen gün Lenovo k5 aldım telefon hoş güzel ama birkaç kendi şahsi fikrime göre sıkıntısı var mesela bildirim sayıları çıkmıyor uygulama üstünde bir de nedense menü yok sadece sol yada sağa çekince geliyor uygulamalar. Lenovo larva genel arayüz bu şekilde mi

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Vallahi ben alalı 2 seneden fazla olmustu hocamda tam bilmiyorum sakladım açıkçası
    Mesela g2'de birde kamerada bir sürü filtreleme ve çeşitli mod seçenekleri var da, p1'de neredeyse hiçbiri yok hakikaten fotoğraf çekmek isteyen bulasmamali

• Stephen John Nash kullanıcısına yanıt
    Yok hocam sanirim baglanti olarak fark eden birsey olmuyor zaten. Sorun olacagini zannetmiyorumda isin uzmani olan arkadas cevaplarsa daha guzel olur tabi

• daha önceden yazmıştım ancak cevap veren çıkmamıştı. internette de pek birşey yok yine sorayım. hearthstone oynayan var mı bu telefonda? oyun takılıyor mu ve şarj ömrünü nasıl etkiliyor yardımcı olabilecek varsa minnettar olurum.
  • Telefonun gerçekten Pil stabilitesi yok Üstteki resimdeki gibi bendede oluyor bi bakıyom 100 deyken 1 saat kullanıyosun bidahaki şarjda eline aldığın anda düşüyo hemen bazen birden %3 lük düşüşler oluyo ama 2 günün sonunda genelde 9 saate yakın kullanım 1 gün küsür saat bekleme süresi alıyorum
  • yakert kullanıcısına yanıt
    Beğenmenize çok sevindim. Ben ve konumdaki arkadaş beğenmedik

• 0.92 gb olmasaydı denerdim. Onu indirecek kadar hızlı internetim yok.

• mydonose_2 kullanıcısına yanıt
    Bildirim sayılarını orijinal ana ekran uygulaması desteklemiyor olabilir. Bizde iki ana ekran çeşidi var. Ana ekranda menüye ya da boş bir yere uzun basıp tercihi seçin. Vibeui olan varsayılan başlatıcı seçeneğini android yapın.

• Exfat E kullanıcısına yanıt
    sağlık olsun düşünmeniz yeterli. ilgilenip cevapladığınız için teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: byalfa

Ürünü buradan almayı düşünüyorum :http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lenovo-vibe-p1-32gb-silver-lenovo-turkiye-garant-222887096
    Buradan alan var mı ?

http://urun.n11.com/cep-telefonu/lenovo-vibe-p1-lenovo-turkiye-garantilidir-P88278540

BURADA 1089 tl mobile özel. hediye çekide bedava veriyorlar ve satıcı baya satış yapmış . Bende bu hafta alacam reyontek güvenilirmi o sıkıntı bazı olumsuz yorumlar var

• Marsmallowdan Lollipopa geçtim :) Exfat açtığın konudaki herşeyi yapıorm ama not found dio terminal emu da nerde hata yapıorm :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arikutarinkato -- 20 Temmuz 2016; 1:47:59 >
  • İyi geceler beyler.Konuda son günlerde telefonu almayı düşünen bir çok arkadaş olduğunu gördüm.Ek'te onlar için anlık ve örnek ekran süresi paylaştım( Anroid M Performansı )

Telefon hakkında ise kısa bilgiler vereyim;
    1-Gelmiş geçmiş en iyi batarya performansı veren telefon.Dünya'da daha iyisi yok.
    2-Kamera konusu hakkında gece performansı çok çok kötü, gündüz performansı ise diğer 13mplik kameralardan herhangi bir eksiği yok.Ön kamerası iyi.
    3-İşlemcisi belli zaten telefonun performans konusunda su gibi akıyor maşallah o konuda sıkıntı olmaz.
    4-Kolay kolay ısınmıyor meret.Alüminyum gövdenin faydaları.
    5-Parmak izi algılayıcısı çok çok iyi.Daha önce note 4 kullanmış arkadaşlar note 4'den daha iyi olduğuna dair yorumlar atıyor.Cidden iyi bir iş çıkarmışlar parmak izi konusunda.
    6-Hoparlör ses çıkışı çok yüksek o anlamda iyi ama bazı şarkıları son seste cızırtılı çıkartıyor (hard metal, rock ve bazı dubstepler) ama genel anlamda iyi.
    7-Oyun performanslarını merak eden arkadaşlar youtube'dan oyun + işlemci veya oyun + cihaz olarak aratırsa çok daha iyi bilgilenebilir.
    8-Bana göre fiyat segmentinde ki en iyi ve en tercih edilebilir telefon.Muhteşem bir F/P ürünü.

Aklınıza takılan sorular olursa sormaktan çekinmeyin (:

LENOVO VİBE P1-P1 PRO  ANAKONU

• mediamarkta bakmıştım teşhir ürünü ortadaki tuşu biraz sallanıyor kullananlarda bu sorun var mı bilmiyorum yada hanzonun biri orta tuşa abanıp kırmış olabilir güzel telefon fakat bu kadar paraya bu performans yazılımdan felan kısacaklar gibime geliyor.

• Afet ve acil durumlarda gonderilen uyari mesajlarini almak icin cihazinizin 112.kanalini kullanim kilavuzunda belirtildigi gibi aktif etmeniz gerekmektedir.AFAD
    Mesaji aliyorum surekli avea hattindan.h ucre yayin ayarlarina giriyorum fakat 112 yi kaydedemedim bi turlu nasil yapilicagini bilen var mi? Lenova p1 vibe

• Zenfone Max çözünürlük ve işlemci bakımından daha iyi şarj süresi sunuyor hocam. Ha sizin bugüne kadar kullandığınız en iyi batarya süreli telefondur, doğrudur. Diğer maddelere de sonuna kadar katılıyorum. Güzel değerlendirme olmuş.

• 1.095,- Tl ve 100 lira para hediyesiyle 995 TL ye altın rengi lenovo türkiye garantili satın alındı.
  • 
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.