Şimdi Ara

LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU (618. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.179
Cevap
119
Favori
469.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 616617618619620
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: StaatSanWalt

Herkesin dedigi gibi kamera kotu, ama 2 gün önce şarj edip hala daha yüzde 40 şarkının olması bence paha bicilemez

Şarjı harika olabilir ancak geceleri video ve fotograf cekecegimden sorun cikarir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar p1 in pili değiştirilemiyor ya günün birinde pilin ömrü bittiğinde nolcak?
  • Arkadaşlar telefonda hem wi-fi hem hücre verisi açık ama kitliyken şebekeden bağlanıyor çift tıklayıp açınca wifiye bağlanıyor. Neden böyle oluyor yanlış bişimi yaptım acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Geceleri cekecekseniz hele hiç tavsiye etmem nedendir bilmiyorum da 4 senelik lg g2'den daha kötü gece cekimi

• quote:

Orijinalden alıntı: baymirza

arkadaşlar p1 in pili değiştirilemiyor ya günün birinde pilin ömrü bittiğinde nolcak?

Bende bunu merak ediyorum

• yargicc kullanıcısına yanıt
    wifi gelişmiş ayarlardan uykudayken herzaman açık diye ayarlayın düzelir hocam
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Pili ellerinde varsa servis değiştirir de tamamen kullanılamaz hale geleceğini sanmıyorum. Sadece daha az pil ömrü olacaktır. Benim tek sıkıntım acaba bir gün kitlendiğinde power tuşuna uzun süre basmak işe yaramazsa ne olacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: hako7445

wifi gelişmiş ayarlardan uykudayken herzaman açık diye ayarlayın düzelir hocam

Teşekkürler hocam dediğiniz gibi yaptım düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yargicc -- 19 Temmuz 2016; 16:43:28 >
  • Stephen John Nash kullanıcısına yanıt
    Powerbank kullanmak mi, yoksa telefonu powerbank olarak kullanmak mi malum bu telefonla herşey mümkün olduğu için

• Bende mm ye guncelledikten sonra ekran süresi 7/8 saati geçmiyor... Ayni gun bitiriyorum sarji lolipopa gecmeyi dusunuyorum sirf bundan dolayi... Parlaklik full kullanirim onu soyleyeyimde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufukemrah58 -- 19 Temmuz 2016; 17:30:09 >
  • 1100 1200 butcem var zenfone 2 ve vibe p1 arasında kalmıstım. Yaklasık 1 - 1.5 haftadır konuyu takip ediyorum. Sanırım vibe p1 alacagım ama tek supheye dustugum konu vibe p1 i aldıgım da arada tel de oyun oynuyorum asphalt kafa topu gibi oyunlar oynayacagım kasma yasar mıyım?
  • quote:

Bence uyarı verilen her güncellemesi yap hocam telefonun zaten en son 6.0'a kadar güncellemesi yani, home tuşu benimkinde de orta seviye ne sert ne yumuşak ama yerine tam oturmuyorsa problem olabilir

6.0 a guncelleyen çoğu arkadaş batarya ciddi düşüş olduğunu söylüyor o yüzden hic guncellestirmeden kullansam daha iyi degilmi

• Arkadaşlar telefonun pokemon go performansı nasıl? Oynayan var mı? Pil için sormuyorum gym savaşı ve menüler arası geçişler filan kasma var mı

• StaatSanWalt kullanıcısına yanıt
    powerbank kullanmak. telefon için
  • Arkadaşlar Lolipop a dönüş yapıcam yardımcı olabilecek olan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: solideo

5.1'e dönme için bağlantıdaki işlemleri yaptım,
    Yükleme tamamlandıktan sonra full wipe yapmanız gerek,
    Video yorumlarında yazıyor zaten,

https://m.youtube.com/watch?v=GGZvQiDbEGg

5.1 e dönmek için ekli videoyu takip etmeniz yeterli. Bende nfc hatası verdi sonrasında full format ile düzeldi. Videonun altındaki yorumda yazıyor.

• ozbii kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim dosyaları indiriyorum şimdi siz 5 mi kullanıyosunuz 5 kullanıyosanız bende 5 .1 e geçmelimiyim sizce LL mi MM mi daha stabil hızlı
  • Merhaba arkadaşlar,vibe p1 almayı duşunuyorum. Teknosa,vatan vb. Yerlerden alıp sorun yaşayan oldu kapanıp açılmama,sarji azalınca kapanma vs.. Sanırım okuduklarıma göre biraz sorunları var gibi duruyor.bilgilendirirseniz sevinirim.

• Rom,root işinden anlayan arkadaşlar vibe p1 için xposed kurmayı denedim ama flashlamam gereken bi dosya var nasıl flashlayabilirim
    Cwm bulamadım bu tel için Qfil programındanda flashlanmıyor.Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
  • quote:

Geceleri cekecekseniz hele hiç tavsiye etmem nedendir bilmiyorum da 4 senelik lg g2'den daha kötü gece cekimi

O zaman hiç bulaşmamayım ben. Bu arada G2 3 senesini doldurmadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 616617618619620
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.