Şimdi Ara

LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU (612. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.179
Cevap
119
Favori
469.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 610611612613614
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sağ üstte daha fazla işlev ve ayarlar var. oradan mercury klavyeyi etkinleştir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız çektiğim videoyu tam ekran izleyemiyorum. Videoyu nerden ayarlayabilirim yardımcı olur musunuz

• mask345 M kullanıcısına yanıt
    Benim cihazda aynı

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_messi

Merhaba arkadaşlar, iki gün önce telefon kendiliğinden titredi ve kapandı, açıldığında titreşim özelliği gitmiş gibi oldu hiçbir bildirimde vs titremiyor ayarlarda açık olmasına rağmen, var mıdır öneriniz, napmak gerekir? Marshmellow sürümüne güncellemedim henüz telefonu. Teşekkür ederim şimdiden.

Bu sorunla karşılaşan var mı arkadaşlar, beni oldukça rahatsız ediyor, ne yapabilirim

• Cm security cm lite gibi güvenlik ve dosya temizleyici programlar kullanıyormusunuz. Ben yükledim ama sanki şarjı koruyorum diyip kendi harciyomus gibi hissediyorum. Sizce gerek varmı böyle programlara gerçekten güvenliği sağlıyorlar mı.

• quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar, iki gün önce telefon kendiliğinden titredi ve kapandı, açıldığında titreşim özelliği gitmiş gibi oldu hiçbir bildirimde vs titremiyor ayarlarda açık olmasına rağmen, var mıdır öneriniz, napmak gerekir? Marshmellow sürümüne güncellemedim henüz telefonu. Teşekkür ederim şimdiden.

Bu sorunla karşılaşan var mı arkadaşlar, beni oldukça rahatsız ediyor, ne yapabilirim

lenovo componion tanılama kısmında titreşim testi var onu yapın eğer titreşim testinde titremiyorsa telefon sorun donanımsaldır servise göndermeniz gerekir.titreşim testinde telefon titrerse yazılımsaldır önce format atmayı deneyin hala düzelmezse sıfırdan yazılım yüklenmesi gerekiyor
  • şarz soketini kontrol edin içine tüy falan kaçmış olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hako7445 -- 15 Temmuz 2016; 11:38:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: siamat

marshmallow sonrası bu sorun bende de olmaya başladı. lollipopda yoktu. ne yaptınız bir çözüm yolu buldunuz mu

Çözüm bulmadım artık bulmakda istemiyorum. Öyle ya da böyle telefonu iade edeceğim.
    Telefonu pazartesi günü servise gönderdim perşembe günü servise giriş yaptığına dair bi referam numarası geldi.
    Müşteri hizmetlerini aradım bu referans numarasıyla hangi site üzerinden sorugulama ypabilirim dedim. Teleservis.com sitesinden yapabilirsiniz dedi ama malesef öyle bir site yok 😃 acaba dedim yanlış mı anladım diyerek tekrar aradım kodlatarak söylettim gene var olmayan sitenin adresini verdiler 😃 ayrıca servis durumunu kontrol edebilmem için bir mesaj daha gelecekmiş ondan sonra takip edebilecekmişim yani twlwfonm servise girebilmesi 1 haftadan uzun sürüyor, varın siz düşünün karşınızda ki tehlikenin boyutunu. Ne diyim Allah hepimize kolaylık versin ama kararlıyım kurtulacam bu dertten.

• Exfat E kullanıcısına yanıt
    bir ara denicem. aslında bana yalnızca root yeterdi ama o olmuyor sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: geri dönüşüm

quote:

Orijinalden alıntı: siamat

marshmallow sonrası bu sorun bende de olmaya başladı. lollipopda yoktu. ne yaptınız bir çözüm yolu buldunuz mu

Çözüm bulmadım artık bulmakda istemiyorum. Öyle ya da böyle telefonu iade edeceğim.
    Telefonu pazartesi günü servise gönderdim perşembe günü servise giriş yaptığına dair bi referam numarası geldi.
    Müşteri hizmetlerini aradım bu referans numarasıyla hangi site üzerinden sorugulama ypabilirim dedim. Teleservis.com sitesinden yapabilirsiniz dedi ama malesef öyle bir site yok 😃 acaba dedim yanlış mı anladım diyerek tekrar aradım kodlatarak söylettim gene var olmayan sitenin adresini verdiler 😃 ayrıca servis durumunu kontrol edebilmem için bir mesaj daha gelecekmiş ondan sonra takip edebilecekmişim yani twlwfonm servise girebilmesi 1 haftadan uzun sürüyor, varın siz düşünün karşınızda ki tehlikenin boyutunu. Ne diyim Allah hepimize kolaylık versin ama kararlıyım kurtulacam bu dertten.

geri iade oldukça zor diye biliyorum. insanın sinirleri bozuluyor..

ben lollipopa döndüm şimdi gayet iyi çalışıyor. erken kapanma sorunu bitti. şarj daha uzun gidiyor.

• Valla servis iade kararı vermez ondan eminim gibi %99 diyelim %1 iade kararı verirler. Ama ürün açık şekilde ayıplı olduğu için tüketici hakları hakem heyetine giderek bu ürünü iade edebileceğimden de eminim. 6-7 ay sürebilir bunu göze aldım ama bu telefon iade olacak.

Hele servise iade kararı çıkmazsa arızayı onarmadan, yazılımsal ya da donanımsal müdahale yapmadan ürünü bana iade uyarıma karşı telefonu tamir edip gönderirse ki asıl eğlence o zaman başlar. Bekliyorum bakalım gelişmeler oldukça burdan durumu aktaracağım.

• geri dönüşüm G kullanıcısına yanıt
    www.teleservice.com adresinden takip etmen mümkün kardeşim...Ben buranın müdavimi olmuştum bir ara..Telefonumu Lollipopa döndürmek isterken hardbrick yaptım..Teleserviceye göndermek zorunda kaldım. Anakartı değiştirip geri gönderdiler. Anakart değişirken de ekrana hasar vermişler ve hatalarını kabul etmiyorlar..Sonuç; soğudum ve sattım cihazı...
  • ozbes kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı bende mi biliyorum fakat verdiğiniz linkhttps://scm.arvato.com/de.html sitesine yönlendiriyor daha önce olduğu gibi 3 farklı tarayıcıdan denedim sonuç aynı.

• quote:

Orijinalden alıntı: yakert

quote:

quote:

lenovo componion tanılama kısmında titreşim testi var onu yapın eğer titreşim testinde titremiyorsa telefon sorun donanımsaldır servise göndermeniz gerekir.titreşim testinde telefon titrerse yazılımsaldır önce format atmayı deneyin hala düzelmezse sıfırdan yazılım yüklenmesi gerekiyor

Testi yaptım, titremedi. Herhalde donanımsal, bi anda böyle olması saçma geldi bana. Teşekkür ederim bilgiler için :)

• siamat S kullanıcısına yanıt
    Hangi sürümdesiniz. 5.1.1 kingroot un bir sürümüyle root oluyordu sanki, diye hatırlıyorum.

• mustafa_messi M kullanıcısına yanıt
    Bi sey deil

Arkadaş galiba marsmallow kullanıyor. Marsmallowda galiba root yok. Ben lollipopda da root yapamayip rootlu rom yukledim. Pc cihazi tanidigi surece rootlu rom atmak da bi sikinti olmaz bence. Bi sorun olursa hard brick de olmaz herhalde. Hic acilmayacak hale getirsem de pc cihazi gordu ve tekrar rom atabildim

• hako7445 H kullanıcısına yanıt
    marshmallow ile Kingroot denemesi yapmıştım işe yaramamıştı şimdi 5.1.1 deyim. bunda denemedim.

• Exfat E kullanıcısına yanıt
    internetteki Kingroot ile yapılan root başka bir vibe p1 için mi acaba?

Kingroot 4.80 sürümünü bi deneyin.

• 
Sayfa: önceki 610611612613614
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.