Şimdi Ara

LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU (370. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.179
Cevap
119
Favori
469.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba hocam.
    Radyo çekiş gücü nasıl parazit yapıyor mu? Ekranda dijital radyo isimleri yazıyor mu? Alem FM, Radyo D, Semerkand Radyo, TRT FM vb... gibi?
  • mavisular M kullanıcısına yanıt
    Rootlaman gerek titanium back up gibi programlarla yapabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muannitsahtegi M kullanıcısına yanıt
    Kafam karıştı:)

• arkadaşlar bendede p1 var p1 pro yada turbo almaya değer mi?

4.5 G uyumlumu?

ayrıca bunların arka kapağı 3 parça şeklinde bunu değiştirme imkanı var mı?bendeki siyah gümüş olsun istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İSA_1 -- 26 Mart 2016; 13:05:21 >
  • İSA_1 kullanıcısına yanıt
    4.5g uyumlu ben avea musteri hizmetlerinden teyit ettirdim.

• Arkadaslar yavas sarj nasil yapiliyor bilen varmi batarya optimazyonu icin

• Yok arkadaş bunuda iade edeceğim. En fazla 6.6.5 saat aliyorum.
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi motomurat -- 26 Mart 2016; 16:15:00 >
  • motomurat kullanıcısına yanıt
    Bende yeni aldim sarjim cabuk bitiyo batarya optimasyonundandir dediler ama cok cabuk 100 den dusuyo sarj seninki nasl

• yakert kullanıcısına yanıt
    Daha basit sorayım o zaman. :) Vodafone kullanıyorum ve sık sık bağlantım kesiliyor. Whatsapp da ben tıklamadıkça bildirimleri göstermiyor. :)
  • scottish kullanıcısına yanıt
    Hocam mobil veri açık %99 a düşmesi 15 dakika kadar sürdü. Biz mi kullanmayı bilmiyoruz anlamadım. 10-14 saatler havada uçuyor biz 6 saat aliyoruz. Vallahi şaştım bu işe.

Mobil veri acik beklemede 5 dakika eger msjlasirsam 2 dakika batarya optimasyonu bukadar onemli mi 10 gun sonra batarya oturunca boyle seyler olmiycakmi

hocam bencede edin.dün gece taktım şarja sabah aldım.sabahtan beri 4 saat 41dk ekran süresi 4s 50dk bekleme süresi...sarjım %52 şu an.bu gidişle ortalama 9-10 saat arası ekran süresi alcam.benim telde yeni...eğer 6 saat falan alıyosanız sıkıntılı bence sizin ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinergy

quote:

Orijinalden alıntı: Panamalı Hasta

önü de arkası da siyah olan modelinden yok mu?

ön siyah arka gri çok biçimsiz duruyor.

yada komple gri olacak şekilde olursa görünüşü daha hoş olur. bu şekilde varsa almayı düşünüyorum. zira telefonun görüntüsü benim için çok önemli.

edit: vibe p1 pro versiyonunda 3gb ram varmış işte aradığım bu fakat türkiyede 3gb ramli modeli yok sanırım alan bilen var mı ?

aslında gri olan modelin arka yüzü füme sayılır.

p1 pro 16 gb rom 3 gb ram. konu sahibi arkadaş yurt dışından getirterek satıyor. distribütör satışı yok. bir de turbo modeli çıktı yurt dışında 32 gb rom 3 gb ram ile.

bende 2 gb olan model var. genelde boş ram 900-500 mb arasında kalıyor. bu haliyle sorn olmuyor ama gelecek...
    aslında beni de düşündürttü bu ama hiçbir cihaz ömürlük olmuyor zaten. ram götürdüğü yere kadar

1080p ekran var hocam işlemci ise üst düzey. bu durumda 500 liralık telefon gibi sürekli arka plan uygulamalarını şişmesin diye kapatmayı düşünmek istemiyorum.

bende xperia z3 var ve sıkıldım biraz daha geniş ekranlı olan bu cihazı düşündüm fakat 2 gb ram tam bir fiyasko olmuş.

50-100 lira farka 3gb ramli modeli gelebilirdi işte o zaman üst düzey bir telefon olmuş derdim. fakat bu haliyle de kötü diyemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: motomurat

Hocam mobil veri açık %99 a düşmesi 15 dakika kadar sürdü. Biz mi kullanmayı bilmiyoruz anlamadım. 10-14 saatler havada uçuyor biz 6 saat aliyoruz. Vallahi şaştım bu işe.

Kardeşim gecen 100 den 99 a dusmesi 45dk surdu 100 90 a dusmesi 2 saat surdu toplamda 9 saat ekran suresi aldim.simdi de 100 den 90 a 1.20 dk da dustu.%30 dan sonra cabuk dusuyo.

• quote:

Orijinalden alıntı: muannitsahtegi

Daha basit sorayım o zaman. :) Vodafone kullanıyorum ve sık sık bağlantım kesiliyor. Whatsapp da ben tıklamadıkça bildirimleri göstermiyor. :)

Kardeşim hattini baska telefonda dene belki hattan olabilir.eger hattan deilse ikinci olarak guc yoneticisinden arka planda whatsappi kapatmis olabilirisin eger kapatmissan sadece whatsappa girdiginde mesajlar gelir.tasarruf modunda da ayni sekilde ark plan verileri kapatir

• Panamalı Hasta kullanıcısına yanıt
    Abimde z3 var sistem uygulamaları 1.5 gb ram kapsıyor p1 de bu 500mb civari.iki telefonu yaristirdik web browser ve webde yotubda video acmada p1 bir tik daha onde aciyor videolari.ram farki var evet ama z3 de 1.5 gb ram sistem uygulamalarina gidiyor.

• Uygulamaları indirirken aşırı yavaş indiriyor neden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Uygulamaları indirirken aşırı yavaş indiriyor neden?

uygulamaları yavas indirmesi sizin operatörünüzle bulunduğunuz yerle alakallı, ben bulunduğum yerde 17mbps hız alıyorum uygulamalar da dahil 2mb/s ve üzerinde indiriyor.
    Bu telefon anladığım kadarıyla biraz şans gerektiriyor birçok arkadaş şarj sorunu yaşıyor, p1 i beğenmeyip pro modeline yönelenler var, ancak değişim servis vs sıkıntı yaşamaktansa sağlam yerden alıp bi sorun çıkarsa değiştirebimek en mantıklısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mardahan55

quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Uygulamaları indirirken aşırı yavaş indiriyor neden?

uygulamaları yavas indirmesi sizin operatörünüzle bulunduğunuz yerle alakallı, ben bulunduğum yerde 17mbps hız alıyorum uygulamalar da dahil 2mb/s ve üzerinde indiriyor.
    Bu telefon anladığım kadarıyla biraz şans gerektiriyor birçok arkadaş şarj sorunu yaşıyor, p1 i beğenmeyip pro modeline yönelenler var, ancak değişim servis vs sıkıntı yaşamaktansa sağlam yerden alıp bi sorun çıkarsa değiştirebimek en mantıklısı

Yerle ilgili olduğunu sanmıyorum kendi telefonumla indirirken gayet hızlı ama lenovo ile indirirken baya yavaş indiriyor.

• bem 3mbit indirme hızı görüyom yauv

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.