Şimdi Ara

LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU (363. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.179
Cevap
119
Favori
469.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şeffaf orijinal kılıfını kullanıyorsan ekranı çerçeveleyen kısımlarda, slikon kılıf üzerinde ışık sızması gibi bir görüntü olabiliyor..Ama bu telefonun içinden gelen bir sızma değil...Özellikle tamamen karanlık ortamlarda telefonun etrafında parlak bir çerçeve oluşur kılıfla...Kılıfı çıkar öyle denemeni öneririm..
  • redkitx19 R kullanıcısına yanıt
    Telefonun mikrofonunun üst kısımda olduğunu nereden çıkardın kardeş.... Üst kısımda senin görmüş olduğun delik havalandırma çıkış deliğidir..(Vatan bilgisayar satış görevlisinin açıklamasıdır bu). Alt kısımda USB girişinin her iki yanındaki çok delikli ızgaralardan biri mikrofon, diğeri de hoperlördür..
  • ozbes kullanıcısına yanıt
    yok hocam kılıfı zaten takmadım. ışık sızmazsı mevcut. dahada kötüsü lcd test menusunden farklı acılardan bakınca ekranın orta kısmında elips seklinde bir görüntü olusuyor. hatta ekran koruyucuyu yapıstırmıstım acaba ondan mı diye söktüm malesef ekran berbat. kesinlikle rahatsız edicici bunuda iade edeceğim. kesinlikle böyle kullanamam.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• motomurat kullanıcısına yanıt
    Bencede kesinlikle iade et...Rahatsız edici bir durum..Ekranın tam göbeğinde olmasıda ayrıca çok kötü....İade etme şansın var ise vakitkaybetmeden iade etmen en doğurusu olacaktır...
    edecegim ama kuusurlu ürün mü secsem cayma hakkı mı hangisi kolay olur acaba?
  • W.Klitschko kullanıcısına yanıt
    Ordan kapalı olsa hiç bildirim gelmezdi Murat. Benim derdim uzun süre bekleyince gelmemesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam teknosa'dan aldiginiz urunu bence oldugu gibi iade ederseniz sorun olmaz
    Garanti icin fatura yetmeli ilave bir kagida ihtiyac olmamali. Ben gg'den gelen cihazi kontrol ettim ve bir sorun yok. Size de hayirli olsun.

• redkitx19 R kullanıcısına yanıt
    Dostum onu gürültü engellemek için koyuyorlar. Alttada var delikli yerlerin birinin içinde olmalı

• erdc E kullanıcısına yanıt
    teknosadan gelen cihazı hiç acmadım. gitti gidiyordan geleni actım malesef hüsran. simdi kusurlu secsem teknik servise gönderirler uğrastırırrlar diye korkuyorum.acaba cayma hakkını mı secsem?
    Kusurlu ürün dersen Teknik servise yönlendirebilirler...Servisten sağlam gelse bile içine sinmez böyle birdurum bence...Onun için cayma hakkını kullanman daha mantıklı...
  • Hocam gecmis olsun. Ben olsam cayma hakkini secer ve ekrandaki kusuru gerekce gosterirdim iade icin. Sonucta internet satislari bu hakki iceriyor. Magaza satislarinda ise yok yani servise yollarlardi magaza satisi olsa idi. GG'den geleni hemen yollayin o zaman. Gecmis olsun.

• ah dostum ah geçmiş olsun işte internetten telefon olayına bu yüzden hiç sıcak bakmıyom
  • saolun arkadaslar. yav bu kadar mı sanssız olur insan. dediğiniz gibi cayma hakkını kullanayım. acaba teknosadan gelenide bi acıp baksammı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbes

Telefonun mikrofonunun üst kısımda olduğunu nereden çıkardın kardeş.... Üst kısımda senin görmüş olduğun delik havalandırma çıkış deliğidir..(Vatan bilgisayar satış görevlisinin açıklamasıdır bu). Alt kısımda USB girişinin her iki yanındaki çok delikli ızgaralardan biri mikrofon, diğeri de hoperlördür..

Ben yanlış anlamışım o zaman teşekkür ederim :D

Ben yanlış anlamışım o zaman teşekkür ederim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamirci çiraği

Dostum onu gürültü engellemek için koyuyorlar. Alttada var delikli yerlerin birinin içinde olmalı

Teşekkürler :)
    Bendede ayni sorun vardı bimeks değişim yaptı

• adamlar 200lira para veriyo yauv napsam bimeksten mi alsam? bi sıkıntı çıktığında garanti süründürür mü?
  • Erdmgclr kullanıcısına yanıt
    hocam siz bimeks in fiziksel mi yoksa internet magazasından mı aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cleveland Cavaliers

adamlar 200lira para veriyo yauv napsam bimeksten mi alsam? bi sıkıntı çıktığında garanti süründürür mü?

Bu arada bu bahsettiginiz 198 liralık hediye çeki elden nakit alınınca veriliyor mu?
  • oh beeee "W.Klitschko" suz serii bissuru sey yazilmis, zevkle okudum !
  • 
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.