Şimdi Ara

LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU (362. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.179
Cevap
119
Favori
469.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam kutunun üzerine yapıstırılan evrak gerçek fatura yerine geçiyor mu acaba?
  • tupacking T kullanıcısına yanıt
    Var efet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar.Bugün gittim 20 küsür telefonu tek tek inceledim.Aralarında huawei G8, GR5 vs telefonlarda vardı.. Kararımı P1'den yana kıldım.Hayırlısıyla gidip yarın teknosa'dan gold rengini alacağım.Almadan önce bi kaç soru sormak istiyorum;

Kutudan çıkan kap, ekran koruyucu ve kulaklık nasıldır yorumlar mısınız? Özellikle kulaklığı merak ediyorum.. bugün müzik dinledim P1'den çok güzel ve net bir ses çıkışı var çok beğendim..

Son olarak Android M güncellemesi alıp almayacağı hakkında kesin bir bilgisi olan var mı?
  • arkadaşlar resimlerden gördüğüm kadarıyla telefonun mikrofonu üst kısımda bu telefonla konuşurken bi sıkıntı çıkarırmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: scottish

Arkadaslar telefon cebimdeyken kullanmadigim zaman mobil veriyi kapatiyor ekran kilidini acinca duzeliyo tekrar ne yapmaliyim

Guc tasarrufunda mi kullaniyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar.Bugün gittim 20 küsür telefonu tek tek inceledim.Aralarında huawei G8, GR5 vs telefonlarda vardı.. Kararımı P1'den yana kıldım.Hayırlısıyla gidip yarın teknosa'dan gold rengini alacağım.Almadan önce bi kaç soru sormak istiyorum;

Kutudan çıkan kap, ekran koruyucu ve kulaklık nasıldır yorumlar mısınız? Özellikle kulaklığı merak ediyorum.. bugün müzik dinledim P1'den çok güzel ve net bir ses çıkışı var çok beğendim..

Son olarak Android M güncellemesi alıp almayacağı hakkında kesin bir bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cleveland Cavaliers

Merhaba arkadaşlar.Bugün gittim 20 küsür telefonu tek tek inceledim.Aralarında huawei G8, GR5 vs telefonlarda vardı.. Kararımı P1'den yana kıldım.Hayırlısıyla gidip yarın teknosa'dan gold rengini alacağım.Almadan önce bi kaç soru sormak istiyorum;

Kulaklık kötü.kılıf sert saydam plastik ben kullanmiyorum sahsen telefonu kalinlastiriyor.marsmallow guncellemesi alacak ama tarihi belli değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakert -- 23 Mart 2016; 19:04:47 >
  • yakert kullanıcısına yanıt
    Hayir normal

• herkese merhabalar
    guzel yorumlarınıza dayanarak ben de gold p1 i aldım
    şarjım 2 gun cok rahat gidiyor yalnız ekran ve bekleme surelerınde bır sıkıntı var
    şöyle ki mesela telefonu dun gece 11:30 da sarjdan aldım ama sankı hep bekleme suresını eksık hesaplıyor.
    telefonun toplam acık kalma suresını bekleme ve kullanım toplayarak mı elde edıyoruz o kısmı tam anlayamadım
  • SamiBelgin S kullanıcısına yanıt
    Evet ikisini toplayarak toplam çalışma suresini buluyorsun

• Arkadaşlar herkese merhaba. Aranıza bugün katıldım. Telefon 1 saatte %10 şarj olmuş neden böyle oldu ilk günden var mı bilgisi olan ?

• arkadaşlar resimlerden gördüğüm kadarıyla telefonun mikrofonu üst kısımda bu telefonla konuşurken bir sıkıntı çıkarırmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

Orijinalden alıntı: Meandroslu

http://www.bimeks.com.tr/urun/150612/lenovo-vibe-p1-gold.aspx#specs

Sıcak değl mi arkadaşlar hem gold hem 198 TL bipara veriyor.

Bipara ne kadar veriyor ve nasıl harcanıyor nasıl biliyorsun? Bilmediğim için soruyorum.

Bimeks mağazalarından telefonu aldığında bimeks üyeliğine 198 TL yükleniyor. Senin adına. Bu 198 TL'yi ister Bimeks.com.tr'den istersen mağazalarından alışverişlerinde kullanabiliyorsun. Alacağın ürün 198 TL'den fazla ise üzerini ödüyorsun veya düşük ise daha sonra yine kalan biparalarını kullanabiliyorsun. Ürünü aldığın güden başlayarak 1 sene içinde kullanmak gerek yanlış hatırlamıyorsam.

• Meandroslu kullanıcısına yanıt
    Bana usb 3.0 bellek lazımdı. 64 gb. Fiyatı 99 TL idi. Telefonu aldım. 24 saat sonra hesabınıza bimeks te kullanılmak üzere 198 lira yüklenecek dendi. Yarın alırsanız 100 TL ekstradan paranız kalır harcama yapabilirsiniz dedi.

• Evet dostum dediğin şekilde ben geçen sene TV almıştım onda da %5 bipara kampanyası vardı. 130 TL falan yüklenmişti. bimeks.com.tr den çaycı aldım. 130 TL den yüksekti fiyatı kalanı da karttan çekmiştim. Bir sıkıntı çıkmıyor yani
  • G8 in konusu dağılmasın diye burdan cevap vereyim dedim. Hocam ebatları nasıl telefonun kaba gelmedi mi eline ağırlığı felan nasıldı?

• quote:

Orijinalden alıntı: motorsuz adam

G8 in konusu dağılmasın diye burdan cevap vereyim dedim. Hocam ebatları nasıl telefonun kaba gelmedi mi eline ağırlığı felan nasıldı?

Valla benim elim büyük.Tek elle kullanım bakımından gayet rahattı ve hiçte agır gelmedi.Çok şık ve ince duruyor telefon.Ha diğer telefonlara göre bi miktar kalınlığı var ama beni etkilemedi.Boyut olsun, tasarım olsun tam istediğim türden..
  • erdc E kullanıcısına yanıt
    hocam benim cihazda kenarlarda biraz ışık sızması var. sizde durum nasıl?
  • Anladım hocam saolasın.

• 1AcayipAdam kullanıcısına yanıt
    Telefon ful şarjı yaklaşık 2 saatte tamamlıyor..Kendi hızlı şarj cihazı ile şarj edin...Eğer orijinal hızlı şarj cihazı ile şarj edipte 1 saatte % 10 oluyorsa büyük bir ihtimalle hızlı şarj cihazınızda bir problem var..İlk önce başka bir orijinal hızlı şarj cihazı ile deneyin...Eğer denediğiniz hızlı şarj cihazı ile problem gözükmüyorsa sorun telefondadır...Aldığınız yer ile görüşüp, teknik servise göndermeniz yerinde olur vakit kaybetmeden...
  • 
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.