Şimdi Ara

LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU (224. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.179
Cevap
119
Favori
469.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 14 şubatta bana telfon hediye edileceği istihbaratını almış bulunuyorum o yüzden p1 imi satacağım almak isteyen olursa görüşebiliriz.

pazarlıkta son derece makulümdür.Forumda 2. el satan arkadaşlar gibi telefona arsa emlak muamelesi yapmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D0A9F2EC3 -- 12 Şubat 2016; 18:29:43 >
  • Donanım haberi google playden indirdim ama hesabımi girmeye çalıştığım da hesabınız kapatılmıştır deniyo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben biliyorum ama düzgün çalışmıyor demişlerdi düzgün çalışıyorsa bende indireyim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oguzhancekic O kullanıcısına yanıt
    Bende sevinip indirmiştim ama hesab kapatıldı diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Murat 190706

Bende sevinip indirmiştim ama hesab kapatıldı diyor

Kardeşim o donanimhaber in orjinal programı değil, kullanıcı adı ve şifreni kaptırma, eğer yazdıysan şifreni hemen değiş

• sertay_a kullanıcısına yanıt
    Oylemi bilmiyordumm eyvallah

Şifre deistir diyom ana sayfaya atıp duruyor vallahi bazen anlamıyorum bu forumu

• quote:

Şifre deistir diyom ana sayfaya atıp duruyor vallahi bazen anlamıyorum bu forumu

Dene tekrar değişirsin yakalayıp.

Olmuyor kardeşim ana sayfaya atiyo nerden girsem acaba telefondan gidiyorum ondanmi bilemedim calarlarsada yapacak bisey yok

• quote:

Olmuyor kardeşim ana sayfaya atiyo nerden girsem acaba telefondan gidiyorum ondanmi bilemedim calarlarsada yapacak bisey yok

Masaüstü siteden yap sanirim olur, bjrde telefon numarasının son 4 hanesini isteyebilir tam hatırlamıyorum

Eyv hocam tsk

• https://play.google.com/store/apps/details?id=music.search.player****player.cut.music
    Google playden bunalanlar için on numara müzik çalar bibas ayarı ve tiz ayari da yapınca bunca zaman boşuna google play kullanmisim dddim

• quote:

Fabrika ayarlarina dönmeyi denedinizmi

Zaten telefon u dün kurdum tüm güncellemelerden sonra sıfırlayıp kullanmaya başladım ama sürekli restart yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: jumaro1980

quote:

Orijinalden alıntı: tamirci çiraği

Hımmm. Dediğin doğru olabilir burayı kurcalamistim bende. Keşke telefonu sifirlamadan önce donseydi şu muhabbet

Gecmis konularda iki defa yazdim,restart atan arkafasta sanirim burayi kurcalamis,hepsini mavi yapin sorun cozulecektir...

Birader restart yapan arkadaş derken benden mi bahsediyorsun telefon kendiliğinden kapanıp yeniden başlıyor benim de, hemde çok sık oluyor bu 4g GSM ayarlarından filan yapmam gereken birşey mi var. Birde bildirim ledi whatsapp ve facede henüz çalışmadi ayarlarda açık whatsapp kendi ayarlarından yeşil ve mavi rengi denedim ama tık yok. severek aldım inşallah halledebiliriz, iadeyle servisle uğraşmak istemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: yakert

quote:

Orijinalden alıntı: pumaken

quote:

Orijinalden alıntı: yakert

quote:

Orijinalden alıntı: pumaken

Arkadaşlar bende dün eşime aldım. Şöyle bir sorun var facebook messengerda mesajlaşırken 2 kere tlf kendiliğinden kapandı açıldı. Alır almaz sim kart takmadan güncellemeleri yaptım iki adet güncelleme yaptı biri 33 MB biride 230 civarında idi sanırım. Daha sonra fabrika ayarlarına aldım. Sonra sim kart ve SD kart takip tekrar fabrika ayarlarına aldım ve telefonu kurdum. Bu arada nasıl oldu anlamadım setup ekranına girdi ve dondu uzun bir süre hiçbir tuş işlevi çalışmadi bir müddet sonra açıldı ve normal ekrana geri döndüm. Çift tıklama olayı varmı ve kapanma sorunu olanlar oldumu ilk mesajda bunlarla ilgili bir yorum bulamadım?

fabrika ayarlarından sonra düzeldi mi reset işi.çift tıkla açma var çift tıkla kapanma yok maalesef.nova launcher primda var cift tıkla kapanma

Valla bugün neredeyse 10 kere daha kapanıp restart oldu telefon. Her kapanışında whatsapp gidiyor sanırım. Kendiliğinden kapanma problemi olan varmı veya çözümünü bilen yoksa iade isteyeceğim servisle uğraşmak istemiyorum

recovery moda girmeyi billiyor musun.ordan format data yaparsan düzelir

Eğer pratik bir çare yoksa en son onu deneyecegim artık bi arkadaş özel mesajda anlatmış sağolsun ses acma kapama ve güç tuşlarına basılı tutup hard reset atacağım wipe user data ve fuse format data adimiyla hallediliryormuş sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pumaken -- 12 Şubat 2016; 20:57:08 >

• Şu whatsapp için led ışığı nerden açıyoruz bilen var mı ben baya kurcaladım bulamadım?

• arkadaşlar biliyorum defalarca soruldu ama asus zenfone 2 ile vibe p1 arasında kaldım, yarın gidip bu ikisinden birini alacağım ama hala çok kararsızım. tekrardan bi sizin yorumuzunu almak istedim. vipe 1deki en korktuğum nokta 2 gb ramli olması, bi kaç ay sonra istediğim gibi uygulama çalıştıramamaktan korkuyorum. zenfone2 deki 4 gb ram 2.3 ghz gönlümü fethetti ama tasarım ve pil berbat, ayrıca parmak izi okuyucusu da yok. p1 turboyu bekle diyecek olanlar varsa da ona zamanım yok hiç .

siz ne dersiniz son olarak? yarın çıkıp alacağım ona göre.
  • opusberk O kullanıcısına yanıt
    Çok kişi zenfone 2 ile p1 arasında kalıp p1 almıştı şimdi asil sizin ne istediğiniz şarj problemini varsa p1 biçilmez kaftan ama kamera RAM önemli diyorsanız asus alın

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafasadık

Arkadaşlar Mediamarkt sitesinde 1290 güzkenden alıyorum bitane inş sorun çıkmaz. S3 telfon suya düşüp ekranı çalışmaz oldu yani s3 kullanan birisi bu telefona geçmiş olacak. umarım yavaş felan deyip kafa ütülemez. iphone bakıyordum elim varmadı okadar para vermeye. Huawei baktım onada karar veremedim. bunu alıyorum. :)
    Turbo felan denmiş bu turbo modeli değil sanırım değilmi ?

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_lenovo-vibe-p1-32-gb-ak%C4%B1ll%C4%B1-telefon-gold-1158091.html

Arada bir fırsat oldukça ilgililere hatırlatıyorum. Mediamarktın internet sitesinden satın alanlar; işbankası internet şubesi kullanıcılarına verilen 100 TL indirim yapan kod var. Kodu edinemeyenler çek satış–takashttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=54670258 konusunda bulabilir.
    Not:mediamarkt internet sitesinde kampanyadan hala bahsedilmiyor ama bugüne itibariyle mağazalar ve internet şubesinden yapılan alımlara çek verilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BARlŞ -- 12 Şubat 2016; 21:36:22 >

• Yanı hem 300 TL hediye cekini hemde iş bankası 100 TL indirimini aynı anda veriyormu

• 
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.