Şimdi Ara

LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU (223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.179
Cevap
119
Favori
469.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Banada sen yardımcı olmustun kardeşim şimdi hatırlarım doğru dedigin yerden yapılıyor ayar ne kadar saçma yere koymuşlar arkadaş için okadar baktık ayarlar bulamamıştır :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustafasadık kullanıcısına yanıt
    Yok kardeşim turbo turkiyede yok senin alacağın düz p1 şimdiden hayırlı olsun

• LENOVO VİBE P1-P1 PRO  ANAKONU

En aşağıda bi aşağı bi yukarı gösteren ok var yeşil yanan ona tıklayıp kapattiginda internet çektiği halde internete girmiyor okadar baktık oraya bakmadik adam.gider mobil ağlar ayarlarina koyar gitmişler veri kullanımına koymuşlar jumaro80 arkadaşımız bana yardımcı olmuştu ama nerden yapıldığını unutmuştum megersem sorun ordaymis

• quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Bu nedir tam olarak? Burdan hangi uygulamaya internet izni verip vermediğimizi mi değiştiriyoruz?

LENOVO VİBE P1-P1 PRO  ANAKONU

Saniyeler sonra soruna cevap gelmiş inşallah sifirlamadinjz cihazı :(

• quote:

Orijinalden alıntı: yakert

quote:

Orijinalden alıntı: pumaken

Arkadaşlar bende dün eşime aldım. Şöyle bir sorun var facebook messengerda mesajlaşırken 2 kere tlf kendiliğinden kapandı açıldı. Alır almaz sim kart takmadan güncellemeleri yaptım iki adet güncelleme yaptı biri 33 MB biride 230 civarında idi sanırım. Daha sonra fabrika ayarlarına aldım. Sonra sim kart ve SD kart takip tekrar fabrika ayarlarına aldım ve telefonu kurdum. Bu arada nasıl oldu anlamadım setup ekranına girdi ve dondu uzun bir süre hiçbir tuş işlevi çalışmadi bir müddet sonra açıldı ve normal ekrana geri döndüm. Çift tıklama olayı varmı ve kapanma sorunu olanlar oldumu ilk mesajda bunlarla ilgili bir yorum bulamadım?

fabrika ayarlarından sonra düzeldi mi reset işi.çift tıkla açma var çift tıkla kapanma yok maalesef.nova launcher primda var cift tıkla kapanma

Valla bugün neredeyse 10 kere daha kapanıp restart oldu telefon. Her kapanışında whatsapp gidiyor sanırım. Kendiliğinden kapanma problemi olan varmı veya çözümünü bilen yoksa iade isteyeceğim servisle uğraşmak istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• pumaken P kullanıcısına yanıt
    Fabrika ayarlarina dönmeyi denedinizmi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yakert

quote:

Arkadaşlar bende dün eşime aldım. Şöyle bir sorun var facebook messengerda mesajlaşırken 2 kere tlf kendiliğinden kapandı açıldı. Alır almaz sim kart takmadan güncellemeleri yaptım iki adet güncelleme yaptı biri 33 MB biride 230 civarında idi sanırım. Daha sonra fabrika ayarlarına aldım. Sonra sim kart ve SD kart takip tekrar fabrika ayarlarına aldım ve telefonu kurdum. Bu arada nasıl oldu anlamadım setup ekranına girdi ve dondu uzun bir süre hiçbir tuş işlevi çalışmadi bir müddet sonra açıldı ve normal ekrana geri döndüm. Çift tıklama olayı varmı ve kapanma sorunu olanlar oldumu ilk mesajda bunlarla ilgili bir yorum bulamadım?

fabrika ayarlarından sonra düzeldi mi reset işi.çift tıkla açma var çift tıkla kapanma yok maalesef.nova launcher primda var cift tıkla kapanma

Valla bugün neredeyse 10 kere daha kapanıp restart oldu telefon. Her kapanışında whatsapp gidiyor sanırım. Kendiliğinden kapanma problemi olan varmı veya çözümünü bilen yoksa iade isteyeceğim servisle uğraşmak istemiyorum

recovery moda girmeyi billiyor musun.ordan format data yaparsan düzelir

• Donanım Haber google playde varmış simdi gordum boşu boşuna aylardır hem internetten hem sarjdan yedik choreme den giriyoz diye offf

• quote:

Orijinalden alıntı: tamirci çiraği

Hımmm. Dediğin doğru olabilir burayı kurcalamistim bende. Keşke telefonu sifirlamadan önce donseydi şu muhabbet

Gecmis konularda iki defa yazdim,restart atan arkafasta sanirim burayi kurcalamis,hepsini mavi yapin sorun cozulecektir...

• Sıfırladıktan sonra gördüm malesef. Dün kurcalamıştım o ayarları. Ondan kaynaklıydı muhtemelen :)
  • quote:

Bu nedir tam olarak? Burdan hangi uygulamaya internet izni verip vermediğimizi mi değiştiriyoruz?

Aynen oyle,uygulamalarin internetini denetliyorsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: jumaro1980

quote:

Aynen oyle,uygulamalarin internetini denetliyorsun...

Normalde ek programlarla yapılabilecek bi çok şeyi lenovo sisteme entegre etmiş. Yurtdışına çıkarken internet engelleyici programlar kullanıyordum. Örneğin facebook'un internete ulaşmasını engelliyordum. lenovo'da bu olay geliyor.
    Uygulamaların izinlerini de değiştirebiliyoruz ki bu android 6,0'da gelecek şu anda ek programlarla yapılıyor. Bu da lenovo'da geliyor. Reklamını yapmadığı bir çok şey var aslında telefonda.

• PHI kullanıcısına yanıt
    Ben sansizim.diyodum ama sizinde şansınız yok saniyeler sonra cevap gelmiş neyse sağlık olsun

• jumaro1980 kullanıcısına yanıt
    Akla gelinmiycek yere ayar koymuşlar bende zamanında ordan bozmuştum ayarları siz tarif etmistiniz yine

• LENOVO VİBE P1-P1 PRO  ANAKONU

Androidden indirdim boşuna şimdiye kadar googleden girmisiz ama ne yazıkki oda hata veriyo bende anlamadım

• RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    hocam herkesin önceliği tabii ki farklı, saygı duyarım.
    Tek önceliği batarya olanlar için bu telefon nimet gibi gerçekten. Ona sözüm yok.
    Ancak iş kameraya gelince inanın benim 700 liraya aldığım Asus Zenfone 5 daha iyi çekiyor.
    3 telefon birden inceledim hepsiyle aynı yeri çektim aşağı yukarı. Ve Lenovo yakınlaştırınca resmen çamur oldu.
    Casper'ın 900 liralık telefonu da hepsinden güzel çekti.
    Demek istediğim, kamera ile fiyatın o kadar da bağlantısı olmadığı.
    Ön kamerasında renkleri bile tutturamamış Lenovo, çok soluk.
    Böyle muhteşem bir telefon yapıyorsun, içine en azından 800 liralık telefonlardaki gibi bile bir kamera koy ki satış rekorları kır. Maliyeti çok da artırmazdı yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat 190706

Akla gelinmiycek yere ayar koymuşlar bende zamanında ordan bozmuştum ayarları siz tarif etmistiniz yine

Aynen evet,unutmussunuz sizde:)

• en uygun kampanya nerede ne var akıl kalmadı araştırmaktan 300 tl hediye çekiye diyolar şunu alırken düşte uğraştırma bizide alalım biranönce telefonu ama bazı yerlerde baya bir düştü biraz daha beklesekmi.bu 300 tl hediye çeki için daha sonra kullanacağımız zaman bizden bir alışverş limiti istiyormiki acaba yani 1000tl alışverişte kullanulabilir gibi bir şartı varmı kampanya koşullarını bir türlü öğrenemedim çocuk tablet istemeye başladı bari hediye çekiyle onu alırdık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herkül67 -- 12 Şubat 2016; 17:59:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: herkül67

en uygun kampanya nerede ne var akıl kalmadı araştırmaktan 300 tl hediye çekiye diyolar şunu alırken düşte uğraştırma bizide alalım biranönce telefonu ama bazı yerlerde baya bir düştü biraz daha beklesekmi.bu 300 tl hediye çeki için daha sonra kullanacağımız zaman bizden bir alışverş limiti istiyormiki acaba yani 1000tl alışverişte kullanulabilir gibi bir şartı varmı kampanya koşullarını bir türlü öğrenemedim çocuk tablet istemeye başladı bari hediye çekiyle onu alırdık

Bimekste 300 liraya alt limit yok

• Neyse hallettik öğrendik tecrübe oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.