Şimdi Ara

lenovo vibe p1 1299 tl (300 TL Çek Hediyeli) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
5
Favori
7.114
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de şimdi aradım kayıt açtılar. Konuştuğum eleman maillerinizi kontrol ettiniz mi dedi ben de benimle alakalı değil henüz kimseye gönderilmemiş dedim. Size geri döneceğiz dedi bakalım artık.
  • Ayın 14'ünde verdigim sipariş için çek tanımladığına dair mh ile gorustum. Söylediklerine gore kampanya 14'une kadarmış yani 14'ü dahil değilmiş. Ben sipariş vermeden önce dahil olduğuna dair bilgi verildiğini ve geçen hafta aradigimda 21'ine kadar çekin tanımlanacağını belirttiklerini söyledim. İşlem kaydı oluşturdu. Doneceklermis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felhack -- 22 Şubat 2016; 11:39:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana da indirim kodu kullandınız mı dedi. evet dedim. ondan tanımlanmamıştır deyip klasik 2 kampanya birleştirilemez cümlesini kurdu. ama bu ibare sitenizde yazmıyordu dedim. ki ne mobil kampanyasının br sayfası ne de p1 kamanyasının bir kampanya sayfası yoktu. dolayısıyla detaylar belirtilmemişti. işbankası kodu için ise kampanya sayfası vardı.
    şikayet kaydı aldı bakalım

bence yatırmayacaklar çekleri. iade bombardımanı başlar yatırmazlarsa

@felhack ayın 14ü dahildi. ordan hızlıca okuyor maddeleri ayaküstü bahane uydurmaya çalışıyor işte. klasik müşteri temsilcisi kafası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinergy -- 22 Şubat 2016; 11:52:42 >
  • Allah allah beni de aradılar hediye kodunuz hazır söyleyelim mi yoksa eposta mı atalım dediler ben eposta atın garanti olsun dedim tamam 1-2 saate kadar gelir dediler. 13'ü cumartesi günü indirimli olarak almıştım. Eposta gelirse tekrar yazarım.
  • Arkadaşlar beni geri aradılar sözel olarak kod verdiler güya mail atılacaktı. Kodu not aldım. Birazdan deneyeceğim çalışıyor mu diye. Fiyatta bir alt limit yokmuş sordum. Ancak tarih olarak sene sonuna kadar olduğu söyleniyordu dedim. Bir bilgi verilmemiş ay sonuna kadar olabilir dedi. Yani biz işi garantiye alalım ay sonuna kadar harcayalım arkadaşlar.
  • kizil_atli K kullanıcısına yanıt
    Valla ben güvenemedim mail atın dedim sonra yanlışlık olur biz verdik derler elimde kanıt olsun. Yalnız çek ay sonuna kadarsa büyük yanlış yaparlar.
  • Kodu denedim 250 liralık bir üründe kod çalışıyor ancak kargo parasını sıfırlamıyor onu her halükarda ödemek gerekiyor. Alt limit de yok. Yine hakkımızı aramasak kazıklanacağız. Anlamıyorum nasıl büyük marka olabiliyor böyle firmalar.
  • desu noto D kullanıcısına yanıt
    Telefondaki temsilci ay sonuna kadar olabilir diyince içime kurt düştü. Riske atmaya değmez bence sonra kod yanar bunlara derdini de anlatamazsın yada anlamazlıktan gelirler.
  • Benimki de tanımlandı, harcadım. Umarım iade felan uğraşmayız.
  • kizil_atli K kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi aradım ne oldu kod diye en kısa zamanda gönderilecek dediler (ki mesajı yazarken geldi kod şimdi ). Geçerlilik süresi dedim bir bilgi bulunmuyor dedi. Dedim arkadaşlara ay sonu denmiş öyle deyince bekletti sonra da yıl sonuna kadar geçerli ama gene de çok uzatmayın ne olur ne olmaz dedi. Ben süpürge için kullanacağım bu yüzden bekleyecem artık indirime girmesini.
  • Benim kodu da gönderdiler sonunda

• kodu satan yok mu?
  • konuyu açan olarak pusuya yattım, Kodlar gelince rahatladım. Hayırlı olsun arkadaşlar
  • benm de kod geldi. telefonu 875e mal etmiş olduk
  • TV almam lazım kodu satan kimse yok mu ? ciddi alıcıyım
  • hrn001 H kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler haberdar ettiğin için. 415 TL kadar daha ucuza mal ettik.

• felhack kullanıcısına yanıt
    güle güle kulan kardeşim...
  • bugün mediamarkt ı aradım. ne zamana kadar diye, kampanya şartlarını okuyorum dedi. okudu, şubat sonuna kadar geçerli diye madde varmış. mağazadan alınan ile aynı değil sanırım. ben harcadım, siz de harcamadıysanız harcayın bence riske girmeyin
  • Keşke bende alsaydım o zaman o fiyata :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sinergy kullanıcısına yanıt
    Biraz önce MH ile gorustum. Çekin yıl sonuna kadar internet üzerinden yapılacak siparişlerde geçerli olduğunu söyledi. Size ay sonuna kadar geçerli olduğu söylendiği için tekrar sordum. Kontrol etti. Yıl sonuna kadar geçerliymiş.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.