Şimdi Ara

lenovo vibe p1 1299 tl (300 TL Çek Hediyeli) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
5
Favori
7.114
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muratt18

quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

@muratt18 Elden mi aldınız webden mi? Hediye çeki fatura edilmiş mi?

elden aldım ben. faturada 999tl telefon 300tl hediye çeki yazıyor. mediamarkt ın hediye kartını verdi fauraya not düştüler henüz kullanmadım inş sıkıntı çıkmaz.

iki kalem olarak yazdılar hediye çeki istemiyorum demedim. deseydim 1000tl ye alır mıydım sanmıyorum ama bir sorun derim :)

Biz netten aldık, çekin tanımlanmasını bekliyoruz. Ama e-postayla gelen siparişin faturasında, ödenen miktar aynen fatura edilmiş, çek fatura edilmemiş.
  • Böyle durumlarda çek ayrıca mı fatura ediliyor anlamadım. Zaten çek dediğini paraya dönüştüremiyorsun, mal değil bir şey değil. İndirim olsa anlarım ama diyelim arkadaş çeki kullanmadı, sonra da telefon arıza yaptı ücret iadesi kararı çıktı, 1000 lira verirlerse zararı olmayacak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: desu noto

Böyle durumlarda çek ayrıca mı fatura ediliyor anlamadım. Zaten çek dediğini paraya dönüştüremiyorsun, mal değil bir şey değil. İndirim olsa anlarım ama diyelim arkadaş çeki kullanmadı, sonra da telefon arıza yaptı ücret iadesi kararı çıktı, 1000 lira verirlerse zararı olmayacak mı?

Uygulama yanlış. Ama bizim faturalar normal ödediğimiz neyse o yazılmış(aslında avantaj paketi diye verdiği microSD kartın da ücretini fatura etmiş, yani telefonu 15TL kadar düşük faturalandırmış). İşin garibi bizim çekler hala ortalıkta görünmüyor.
  • bilgi@sayar kullanıcısına yanıt
    Sd kart dahil mi? Bende sadece telefon görünüyor 1175 liraya. Bu arada dün akşam verildi güya kargoya ama bugün hiç hareket olmadı. Sağ salim telefonu ve çeki alabilirsek çok mutlu olacağım.
  • Bence o çek yatmayacak gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

Bence o çek yatmayacak gibi

Hocam indirim olunca çek vermeyiz diye bir şey yazmıyordu hiçbir yerde. Zaten kampanya Lenovonun kampanyası gibi görünüyor çünkü Bimekste de aynı anda oldu. Hediye çekinin süresi bile belliydi. Şimdi Mediamarkt kıvırırsa telefonu açmadan gönderirim diyordum ama açar iki hafta kullanır son gün gönderirim inadına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem1907

telefon arkadan htc önden samsung telefonun kötü yanı ağır olması

189 gr tehlike aninda cam kirmalik,5,7" A8 150 gr

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon bugün geldi. Kutuyu açmadım ama kargo tam bir rezalet. 4 katı büyüklüğünde kutuya koymuşlar yanına ne bir baloncuk ne bir köpük vs koymamışlar langır lungur gelmiş telefon. İnşallah bir şey çıkmaz

Çek için bekliyoruz şimdi. Bir arayıp sorsak mı ki acaba hangi gün tanımlanır diye
    Tanımlanacaksa tabii

• Arkadaşlar iyi günler acaba bimekste kampanya devam ediyor mu?
  • Satmayı düşünen yok mu çeki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kara faruk kullanıcısına yanıt
    Birader henüz çek gelmedi. Gelmeyen çeki nasıl satalım

• felhack kullanıcısına yanıt
    tamam ben m.m sinirlendim :)
  • Arkadaşlar indirimli alanlara çek tanımlanmadı henüz ama indirimsiz alıp da çek tanımlanan var mı aramızda? İlla son güne kadar bekletecekler gördüğüm kadarıyla.
  • Şu anda yükleme işlemleri devam ediyor, 21'ine kadar yüklenecek diyorlar her seferinde.
  • Çeki gelen var mı arkadaşlar?

• çek bugün yüklenir inş.
  • Henüz yüklenmedi, şikayetvara yazıp, THH yoluna gidip hakkımızı alalım mı, yoksa iade mi edelim?
  • bilgi@sayar kullanıcısına yanıt
    Geceye kadar bekleyelim hocam sonra görürüz hesaplarını.

• Ben indirimli alanlardanım henüz bana da tanımlanmadı. Yarın sabah ilk iş müşteri hizmetlerini aramak olacak.
  • Media Markt müşteri hizmetlerini aradım çek tanımlanmaması hususunda. Herhangi bir cevap yok kayıt açtılar. Oyalama taktiği olabilir 14 günlük iade süresini geçirtmek için. Eğer yarın sabaha kadar aranmazsam sabah ilk işim iade etmek olacak. Ayrıca internet sitesinden alınan ürünler için kutuyu açmama şartı yokmuş arkadaşlar benim gibi açıp kullananınız varsa iade edebilir. Bir de herkes arayıp bir kayıt açtırırsa belki konu daha ciddiye alınır düşüncesindeyim. Gelişmeleri burada paylaşıp ortak hareket edelim derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizil_atli -- 22 Şubat 2016; 9:54:13 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.