Şimdi Ara

Lenovo Vibe K5 Plus Ana Konu - Full Hd Ekran / Snapdragon 616 ! 679 TL (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
7
Favori
19.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Galiba çok heyecanlısınız.
    May 16 = Mayıs 2016
    May 17 = Mayıs 2017
    Anlam karışıklığı olmasın.
  • Mexico için mm çıkmış durumda, hatta oradan birisi twrp yedeğini internete yüklemiş. Çektim, ülkemiz için yayınlanmazsa onu yüklerim olur biter. Hindistan için büyük olasılık bir ingilizce mm gelecek. Bilginiz olsun normalde bu telefonun yüklemeleri için quallcomm flash toolları kullanılıyor. Hindistan için veya mexico için olan mm bir süre sonra internete düşer. Benim açımdan illa türkçe kullanacağım şartı yok rahatça ingilizce kullanırım. Zaten hem meksika hemde Hindistan romunda ingilizce olacaktır. Bir ay bekleyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydayd

Mexico için mm çıkmış durumda, hatta oradan birisi twrp yedeğini internete yüklemiş. Çektim, ülkemiz için yayınlanmazsa onu yüklerim olur biter. Hindistan için büyük olasılık bir ingilizce mm gelecek. Bilginiz olsun normalde bu telefonun yüklemeleri için quallcomm flash toolları kullanılıyor. Hindistan için veya mexico için olan mm bir süre sonra internete düşer. Benim açımdan illa türkçe kullanacağım şartı yok rahatça ingilizce kullanırım. Zaten hem meksika hemde Hindistan romunda ingilizce olacaktır. Bir ay bekleyin.

multilanguage olmuyormu? sorulara tam cevap veren yokki. xperia larda yeni rom çıkıyordu alman, endenozaya world de olsa hepsi türkçe dilinide içeriyordu. zaten telefon kendi seçiyordu otomatik olarak dili. sonra rom 1-1.5 gb arası oluyordu ve ftf dosya formatı oluyordu. bunu flashtool ile yüklüyorduk telefona. bunda nasıl bilmiyorumki?

• mutluerol M kullanıcısına yanıt
    Bildiğim güney amerika romlarında sadece ingilizce, ispanyolca ve portekizce var.

• K5 plus için rom ve flashtool.

https://www.leakite.com/2017/03/lenovo-vibe-k5-plus-firmware.html

• quote:

Orijinalden alıntı: aydayd

K5 plus için rom ve flashtool.

https://www.leakite.com/2017/03/lenovo-vibe-k5-plus-firmware.html

Bu romlar ın hangisinde Türkçe dil var? S034 kodları neyi ifade ediyor? Rom dosyaları ftf uzantılı mı? Sony Xperia lara yükledığimiz Flashtool ile yüklesek oluyormu? Ve yükleme adımları Xperia lardaki gibimi?

Bilmiyorum. Linkteki web sitesini okuyup deneyin.

• s056 benim derleme numarası ile aynı. bu 5.1.1 mi Mm mu? ayrıca turkey ota güncellemede var klasörün içinde.
    Hepsi 5.1.1, ülkemizde son yayınlanan 056 olan. Hindistanda volte güncellemesi olarak 105 yayınlandı. Ülkemizde volte kullanılamadığı için sanırım yayınlamadılar veya bizi önemsemediler.

• Görüşme sonrası kalan bakiye bilgisi gelirdi bildirim olarak. Onu nasıl aktive edebilirim?
  • s0ft kullanıcısına yanıt
    O operatörün özelliğı sanırim. Operatörle ilgili bir şeyi telefon üstlenemez diye düşünüyorum. Evet galiba hatırladım. Operatörle ilgili bir kere açıktı o özellik sıkıcı geldi operatörü arayıp kapattırmıştım.

Türk Telekom'a Facebook ve Twitter'dan yazdım, telefonun servisi ile görüşün diye cevap vermişler.
  • s0ft kullanıcısına yanıt
    Başlarından sallamışlar olay tamamen operatör.
    Kalan bakiye ile telefonun ne ilgisi var bunu söylesene karşıya!!!!
  • Meksika dan biri Lenovo forumunda k5+ telefonuna yeni yüklediği marshmallow versiyonu gösteren videoyu koymuş. Kıskandım.

• Arkadaşlar telefon bozuldu. Kullandıktan bir süre sonra ısınma ve sonrasında donma problemi oluyordu. Ayrıca hoparlörlerin biri patlamıştı. Teleservice'e gönderdim 5 gün sonra tamir edip yollamışlar. Bugün elime ulaştı. Şimdilik bir problem yok gibi görünüyor yani tamiri yapmışlar fakat yinede ısınma problemi devam ediyor ve şuanda googleplayden birşeyler yüklüyorum, donuyor. Isınma problemi yaşayan var mı ben gibi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sec0o

Arkadaşlar telefon bozuldu. Kullandıktan bir süre sonra ısınma ve sonrasında donma problemi oluyordu. Ayrıca hoparlörlerin biri patlamıştı. Teleservice'e gönderdim 5 gün sonra tamir edip yollamışlar. Bugün elime ulaştı. Şimdilik bir problem yok gibi görünüyor yani tamiri yapmışlar fakat yinede ısınma problemi devam ediyor ve şuanda googleplayden birşeyler yüklüyorum, donuyor. Isınma problemi yaşayan var mı ben gibi?

İade edin hocam çekilmez bu telefon.
  • lenovo k5 plus marshmallow gelmeyecek değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Damenda

quote:

Arkadaşlar telefon bozuldu. Kullandıktan bir süre sonra ısınma ve sonrasında donma problemi oluyordu. Ayrıca hoparlörlerin biri patlamıştı. Teleservice'e gönderdim 5 gün sonra tamir edip yollamışlar. Bugün elime ulaştı. Şimdilik bir problem yok gibi görünüyor yani tamiri yapmışlar fakat yinede ısınma problemi devam ediyor ve şuanda googleplayden birşeyler yüklüyorum, donuyor. Isınma problemi yaşayan var mı ben gibi?

Şimdi zenfone 3 aldım. Cekılecek gibi değildi. Ama geri göndereceğim bir kez daha para iadesi isteyeceğim. Belli ki kronik bir problem var. Başka yasayan yok mu arkadaslar?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Damenda

quote:

Şimdi zenfone 3 aldım. Cekılecek gibi değildi. Ama geri göndereceğim bir kez daha para iadesi isteyeceğim. Belli ki kronik bir problem var. Başka yasayan yok mu arkadaslar?

Vallahi hocam çekilmez. Marshmallow güncellemesini bile sadece Latin Amerika'ya verdiler.
    Elimizdeki yazılım kasıyor ısınıyor takılıyor.
    ROM atsanız da problemli. Ne kadar problemli imiş ki yazılımcılar bile çözemiyor.

• Lenovo bir kere satınca bir daha o ürünü unutan bir firma, asla ne telefon nede notebook onlardan almam artık.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.