Şimdi Ara

Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.753
Cevap
44
Favori
201.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ardeşime yarın alacağım. K5 ile K5 Note arasinda kaldim. Hangisi daha uzun süre ve sorunsuz bir şekilde götürür?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende k5'e niyetlendim mi4 aldım (:

• Benzer durum bendede mevcut, dün şebeke full ulaşamamışlar, daha sonra başka telden ben denedim kapalı, ekranda arada şebeke gidip geliyor, internet gidip geliyor. Kapanıp açılıyor bazen o da, bu aralar yok

• biri beni aradiğinda bi yarim saniye ne ses alabiliyorum nede sesim karsiya gidiyo var mi basina gelen

• quote:

Orijinalden alıntı: halils2

Benzer durum bendede mevcut, dün şebeke full ulaşamamışlar, daha sonra başka telden ben denedim kapalı, ekranda arada şebeke gidip geliyor, internet gidip geliyor. Kapanıp açılıyor bazen o da, bu aralar yok

Hocam bu soruna ne yapabiliriz? Garantiye yollasak ispat edilebilecek bir durum degil gibi sonucta ne zaman yapacagi belli olmuyor.fabrika ayarlarina dondurme islemlerini felan denesek ben telefonu alali daha bir hafta oldu.Bir faydasi olacagini sanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: cosinone

biri beni aradiğinda bi yarim saniye ne ses alabiliyorum nede sesim karsiya gidiyo var mi basina gelen

Aynı sorun bende de var telefonu aldığımdan beri. Çözümü bilen varsa bir el atsa çok iyi olur :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorunlar başladı. Ama bunlar yazılımla çözülebilir.
  • Hiç bir fikrim yok, zaten bu teli g4üm bootlooptan servise gidip servisin işlemci üzerindeki parçanın tırnağı kırılmış kullanıcı hatası demesi sonucu sinirle aldım. Evvelden yorum okudum ama bizdeki gibi bir durum yazan yoktu. 1 2 modelden bunu seçtim. Aslında fena değil ama Samsung dan alıştığım bazı özellikleri yok oyüzden biraz zor geldi, kapanma sorunu gitti şebeke durumu da sanırım uzun süre açık kaldığından yapıyor. Cihazı 2 3 günde bir resetleyince yapmıyor.

• Sizin dolbtde kullandığınız ayarınız var mı kendinize özel ben böyle yaptım ve kulaklıkla ses bariz yükseldi ve kaliteye netlik arttı hoparlörde aynı şekilde
     Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü

• DeftonesOT kullanıcısına yanıt
    Romu kurdum cihaza tek diyebileceğim Allah razı olsun muthissin hocam.Fakat bir sorun var aramalarda ve mesajlarda bildirim ışığı yanmiyor ama düzelir mi acaba çok müthiş çünkü rom hakikaten ellerine sağlık ilaç gibi geldi

• Arkadaşlar haftasonu lenovo k5 ya da general mobile 5 i (plus değil kasımın başında yeni çıkan) almayı düşünüyorum sizce hangisini almalıyım
  • memrekaya kullanıcısına yanıt
    Marshmallow tabanlı miui 8 rom gelecek, onun için çalışıyorum. Büyük ihtimal o daha stabil olacaktır. Bildirim sorunu hakkında bilgim var, yorgunluktan olsa gerek o modülü pek test edemedim. Gerçeği kullanımı etkilemez
    Hocam bu telefona en son android kaç gelir sizce ve ne kadar gider bu sürümle, aklıma takılan tek konu bu ,eğer bi 2-3 sene gitmezse general mobile 5 i almayı düşünüyorum (2 sene güncelleme garantisi olduğu için) tavsiyeniz nedir
    Hocam şu bildirim ışığı olayını da mesajlar aramalar için çözebilirseniz müthiş ötesi olacak çok dua edeceğiz gerçekten zaten ediyoruz da
    Çift tık uyut uyandır olayına uğraşıcak mısın?

• duncan_fb kullanıcısına yanıt
    Evet devam edeceğim.
  • Adrenalin_DH kullanıcısına yanıt
    Bu cihaza pek güncelleme bekleme, şahsen hiç benim beklentim yok. Sırf güncellemesi için gm 5 alırsan çok pişman olursun. Bildiğin gm 4g cihazı. 4G cihazını aylarca kullandım kronik sorunları çok şarj soketi vs. bir çok sorunu var. Sırf güncelleme için telefon almak mantıklı değildir. Zaten hali hazırda k5 ve k5 plus cihazlar cm14.1 ile nougat 7.1.1 güncellemesini gördü. Daha ne beklenebilir ki cihazdan? Yeni versiyon geldiğinde elbet onu da çalıştırırız.
    Benim şuan kullandığım nokia 306 malesef yılbaşından sonra whatsapp vb. uygulamaları desteklemeyecek öncelikli düşüncem şuan olan güncel oyunlar uygulamalar vs. yi bir kaç sene desteklesin, bu nokiadaki gibi olmasın mesela atıyorum android 5 bir sene sonra ne wp ne de oyun desteklemez hale gelirse o zaman elde kalacak telefon ha eğer atıyorum bu lenovo android 5 ile 3 seneden fazla şuanki oyunlar asphalt8 ,clash royale ya da whatsapı destekler ise gözüm kapalı almayı düşünüyorum
  • merhaba arkadaşlar 1 2 güne telefon alacağım hangisini seçmeliyim

Lenovo Vibe S1 Lite vs Lenovo K5 Plus ?
  • MegaWindows kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ben telefonu teknosadan aldım aldığım gün teknosadan cam taktirdim gayet de memnunum. Teknosa camlarının testleri falan var onlara bir bak da al bence @MegaWindows

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.