Şimdi Ara

Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.753
Cevap
44
Favori
201.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • k5'de karşı tarafa ses biraz tiz gidiyor.bununla ilgili bir ayar varmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavsiye edebileceğiniz kılıf varmı mesela spigen tarzı güzel kılıflar. Telefonu anneme vericem güzelde bir kılıf alayım diyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lg g4'üm 3 ay önce bozuldu garantisini bulamadım servise getirmedim bunu aldım.bence lg g4ten daha stabil çok memnunum onu garantiye getirmeyi bile aceleye getirmiyorum çünkü bu yetiyor.garantim de kayıp almazlar ürünü zaten.
  • canus kullanıcısına yanıt
    imei'den garantiyi bulurlar bildiğim kadarıyla.
  • arkadaşlar bu telefonda hareket sensörleri var mı?? yani telefon çaldı ya da sabah alarm çaldı cihazı ters çevirince falan susuyor mu telefon? nette jiroskop sensörü yok diyor ama kesin bilgi bulamadım.
  • Arkadaşlar bu telefona Root atan var mı?
  • Hayırlı akşamlar.pil çabuk bitmesi ile ilgili yeni sıkıntım var.google play hizmetleri çok pil harcıyor bunu nasıl cozerim  Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü
  • quote:

Orijinalden alıntı: es_umit

arkadaşlar bu telefonda hareket sensörleri var mı?? yani telefon çaldı ya da sabah alarm çaldı cihazı ters çevirince falan susuyor mu telefon? nette jiroskop sensörü yok diyor ama kesin bilgi bulamadım.

jiroskop, akselerometre, pusula, yakınlık sensörleri var. ancak alarm için öyle bir uygulama ben görmedim, başka app ler deneyebilirsiniz sleep as android, alarmy gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • colornick C kullanıcısına yanıt
    arka planda sürekli yedekleme yapıyor olabilir. eğer işin içinden çıkamadıysanız bence verileri yedekleyip telefonu sıfırlayın ve uygulamalardan google a ait kullanmadığınız programları devre dışı bırakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: manilafortuna

Arkadaşlar bu telefona Root atan var mı?

k5 in yurtdışı versiyonları root edilebiliyor ancak bizdeki a6010v41 kodlu cihazlarda henüz işe yaramıyor biraz daha bekleyeceğiz maalesef.

• Otomatik senkronizasyonu kapatsam ne kaybederim ?

Acsam ne kazanirim ?

Sosyal medya bildirimlerini etkiler mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugratas -- 15 Ekim 2016; 7:57:39 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • memrekaya kullanıcısına yanıt
    Telefon garantiden geldi,beklemede şarj sorunu çözülmüş gibi şuan,farklı stock rom atılmış galiba

• Benim telefonda şöyle bi sıkıntı var mobil veriyi açtığımda bazen internete bağlanmıyor sol üst köşede h+ işareti olmasına rağmen bunun sebebi nedir acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • memrekaya kullanıcısına yanıt
    Hotspotu kapatınca internet açılmama sorunu devam ediyor,reset atmadan duzelmiyor telefona,ısınma sorunu devam ediyor,lenovo k5 pişmanlıktır almayın aldırmayın

• tugratas kullanıcısına yanıt
    Nerede o ayar? Bildirim çubuğunda samsung gibi senkronizasyon kısayol çubuğu yok.
  • psirik kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan hesaplar sekmesine girin sag ustteki 3 noktaya basin orada.

• mertdemir2366 M kullanıcısına yanıt
    Yeni bi guncelleme geldi de benim mi haberim yok ?

• tugratas kullanıcısına yanıt
    Lenovo K5 note a yazacagimaa buraya yazmışm k.bakma hatlar karştı

• quote:

Orijinalden alıntı: tugratas

Otomatik senkronizasyonu kapatsam ne kaybederim ?

Acsam ne kazanirim ?

Sosyal medya bildirimlerini etkiler mi ?

google hizmetlerinin arka planda izin verdiğiniz kişi rehberi, e-postalar, yedeklemeler vs. gibi içeriklerdeki değişimleri otomatik güncellemesini sağlar. örneğin kişi rehberine birini eklediniz hemen oto.senk. o kişiyi gmail hesabına da yedekler. bu rehber vs değil de biraz mailler bilhassa da uygulamalar ve ayarları yedeklemesi arka planda bataryayı ve mobil veriyi sömürebilir.

oto senk. diğer programları bildirimleri etkilemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HünkarBeğendi -- 16 Ekim 2016; 3:18:37 >
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.