Şimdi Ara

Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.753
Cevap
44
Favori
201.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rallier_61

quote:

Orijinalden alıntı: prydzsnare

quote:

Jelatin yok; etiket var

Bu arada k4 note u incelemeye devam ettigimde, ekrana cift tiklayarak uyandirma olduğunu gordum

Sagolun bilgi icin hocam.
    K5 te de olaydi iyidi

Radyo ve snapdragon harici guzel cihazmis aslinda k4 note. Yalniz turkcell simkartta, 4g modunda ulasilamama sorunu vardi, 3g ye aldim sebeke modunu duzeldi

Pedere verdigim k5te de bir ara calip da telefonda belirmeme gibi bir durum olusunca 3g ye cekmistim guncellemeyle gelen radyo da rds den yoksun, el radyosu kivaminda. Kaliteli bir kulaklik sart ayrıca

Android 6 ile ayarlara ek unsurlar da gelirse k5e gecebilirim

Hocam oyle olursa gecerim boyle olursa gecerimi birak,sen note 2 yi birakamiyosun kabul et
    Hakikaten efsane cihaz,bir kullanan telefon piyasasindan cekiliyordu hak veriyorum sana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konu ve yeni f/p telefonu hayırlı olsun. Ben de dün bu işlerden anlamayan bir yakınıma yardimci olmak için Media Markt'a gittim. Giriş seviyesi telefonlara bakarken K5'i gördüm. Özelliklerine göre fiyatını düşününce aradığımız telefon bu dedim. Ama yakınımı ikna etmek zor oldu. Her orta yaşın üstündeki teknolojiyle arası iyi olmayanlar gibi aklına Samsung'u koymuştu. Aynı özelliklere sahip Samsung veya diğer büyük markaların çok pahalı olduğunu, bu özelliklere ve kaliteye göre fiyatının çok uygun olduğunu uzun uzun anlattım. Zor da olsa ikna ettim. Gold olanını aldık. Telefonunun sesini, malzeme kalitesini, ekranını beğendim. Keşke kapasitif tuşlar arkadan aydınlatılmalı olsaydı. Bu fiyat aralığında fazla rakibi yok.

• quote:

Jelatin yok; etiket var

Bu arada k4 note u incelemeye devam ettigimde, ekrana cift tiklayarak uyandirma olduğunu gordum

a7010 un ön kamerasının açısı da çok dar, o da k5 gibi ön kamerayı açtın mı ekranı kafanın kapladıgını goruyorsun , kadraja sığabilmek için elinle iyice uzatcan da uzatcan ya da selfie cubugu kullancaksın, oysa huawei gr5 denedim ön kamerayı açtıgında nerdeyse belinden yukarısının hepsi kadraja sıgıyor ve görüntü daha iyi tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: unpop

quote:

Jelatin yok; etiket var

a7010 un ön kamerasının açısı da çok dar, o da k5 gibi ön kamerayı açtın mı ekranı kafanın kapladıgını goruyorsun , kadraja sığabilmek için elinle iyice uzatcan da uzatcan ya da selfie cubugu kullancaksın, oysa huawei gr5 denedim ön kamerayı açtıgında nerdeyse belinden yukarısının hepsi kadraja sıgıyor ve görüntü daha iyi tabi.

Elinde selfie cubuguyla gezenleri karsidan karsiya geciririm o kadar dar açıysa arka kamerayla da cekilebilir selfie el yordamiyla

Gsmarenada k5 pkus incelemesine baktim; on kamera o kadar da kotu gorunmedi gözüme..

• prydzsnare kullanıcısına yanıt
    Hic sorma, lanet bir cihaz; bermuda seytan ucgeni gibi, kullanan piyasadan cekiliyor.
    4.1.2 romuyla kullaniyorum halen daha (cihaz imei panasonic gd90)
    Beylik telefonum oldu, 2 gunu cikartiyor tek sarjla namissiz
    Ekraninda dunya haritasi gibi catlak var; bazen fındık kırıyorum kenariyla
    Pantolonlarim dizden cok cep yapiyor kullandikca

• Navigasyon tuş işlevleri değişiyor mu acaba? Son uygulamalar için uzun basma zorunda olmak kötü olur.

• Telefon için Cyanogenmod var mı?

Birde konuyu okudum telefonun batarya performansı iyi gibi görünüyor Pokemon Go oynarken telefonun bataryası nasıl gidiyor oynayan var mı?

Oyunda kamerayı kullanmaya yarayan Ar modu varmış ama bazı telefonlar desteklemiyormuş K5 destekliyor mu?

• mura2163 kullanıcısına yanıt
    Markette ki bazı uygulamalarla değiştirilebiliyor ama arka plan uygulama sonlandırıcısı yüzünden uygulama kapanıyor geri

• quote:

Orijinalden alıntı: Devan Seaworth

Telefon için Cyanogenmod var mı?

Birde konuyu okudum telefonun batarya performansı iyi gibi görünüyor Pokemon Go oynarken telefonun bataryası nasıl gidiyor oynayan var mı?

Oyunda kamerayı kullanmaya yarayan Ar modu varmış ama bazı telefonlar desteklemiyormuş K5 destekliyor mu?

AR destekliyor sarj durumu gayet iyi

• prydzsnare kullanıcısına yanıt
    İster samsung gibi ister ios gibi menüyü kullanabiliyorsunuz,bu bir eksik değil seçenek
    Ekrana uzun basınca o seçenek çıkıyor ana ekran ayarlarından.360 derece parmakizi okuyucu muazzam çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: HLLBN

İster samsung gibi ister ios gibi menüyü kullanabiliyorsunuz,bu bir eksik değil seçenek
    Ekrana uzun basınca o seçenek çıkıyor ana ekran ayarlarından.360 derece parmakizi okuyucu muazzam çalışıyor.

Android gibi menü açıp uygulamaları oraya nasıl atıcam?
    Parmak izi özelligi nedir nereden aktifleniyor?

• metintekin kullanıcısına yanıt
    Ben diğer mesajda a7010 dan bahsettim hocam.

• Bir öneriye evet dedim. Forumun arka planına dağ tepe resmi koydu telefon.

Sincabına tükürdüğüm ... Anca düzelttim . Emekliler bile daha hakim bu aletlere benden.

• Karsi tarafa ses gitmeme sorunu yasayan varmi? Cagri merkezli konusmalarda sikinti yasiyorum sadece nedeni ne olabilir?
    Net duyuyorum ama cagri merkezi beni duymadigini soyluyor

• gün içinde teslim aldım dark grey rengini, güncellemelerini yapıp bir kaç bir şey yükleyip, köye sahibine göndereceğim. telefon ile ilgili ilk izlenimimlerim:

Kamera cihaz fiyatına göre kabul edilebilir densede bana yinede vasat geldi iyi bir foto çekmek için biraz beklemek gerekiyor, akşam çekimleri de dendiği gibi zaten facia sapsarı çekiyor flaşla, keşke 13 mp diyip süsleyeceklerine iyi bi tane 8 mp kamera koysalardı.

aliminyum kasa dedikleri neresi oluyor anlamadım bana full plastik gibi geldi, ayrıca arka kapağı zırt pırt çıkartmamak gerekiyor hem açması zor hemde yan tuşlarla komple bir bütün halinde çıkıyor.

Herşey tamamda konuşma esnasında karşı tarafın sesi çok zayıf geliyor %20 bir ses azlığı var desem yeridir- önemli tek eksik bence. Arka hoparlörler dolby falan güzel ses çıkıyor, oysa telefonun asıl amacını karşılayacak ses az geliyor nasıl bir mantık anlamadım

Birde güncelleme yapayım yada denetlesin diyorum ağa bağlanamadı hatası veriyor, tecrübe eden olduysa acil cevap verirse sevinirin n11 onayı vermeden vede telefonu köye göndermeden bu durumu netleştirmem lazım.

Bataryayaı sıfırladım sarja taktım 2 saat beklicez herhalde.

Özetle bu fiyata başka telefon varsa onu almak lazım olmadığı içinde yapcak bişi yok, ne kadar ekmek o kadar köfte. Bir tanıdığa daha alıcam umarım beni mahcup etmez lenovo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Fussy -- 14 Temmuz 2016; 0:52:54 >

• Güncelleme sırasında ağ hatası bende de var.
  • Mr.Fussy kullanıcısına yanıt
    Benimde güncellemede sıkıntı var.
  • bu hiç hoş bir durum değil, umarım güncelleme için bağlanılan sunucu yada her neyse öyle bir şeyden kaynaklanan geçici bir durumdur. yakın zamanda güncellemeleri denetlemede başarılı olanlar oldu mu acaba ?
    Edit:kendiliğinde düzelmiş olabilir bilemeicem ama telefondaki yüklü uygulamalar play store da uygulamalarında görünmüyordu Manuel olarak gördüklerimi güncelledim bunların içinde Android ile ilgili ana uygulamalarda vardı sonrasında telefon güncelleme aldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Fussy -- 14 Temmuz 2016; 5:53:11 >
  • Görünce yazayım dedim. Lenovo p1 fotumunu da takip ediyorum. Oradaki kullanıcılar da bu güncelleme kısmında ağ hatası aldılar. Sizin telefona özel bir durum değil yani sıkıntı yok. lenovo sunucularında genel bir sıkıntı vardır. Bir kaç güne düzelir muhtemelen.

• Bu telefon marshmallow güncellemesi alır mı? Telefonu kullanıyorum şimdilik memnunum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.