Şimdi Ara

Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.753
Cevap
44
Favori
201.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonun %3 den %100 e çıkması 2 saat 10 dk sürdü. Fotoğraf çektim biraz (ikinci cihaz olarak S3den çektim)

kamera hakkındaki tüm yorumlarımı geri alıyorum mesaja tam fotoğrafları ekledim ki telefonun kamerası üzerinde mavi bir koruma filmi olduğunu gördüm onu çıkartıp tekrar çektim ve yükledim fotoğrafları

K5 ------------------------------------------------------- s3
     Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü  Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü
     Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü  Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü

• Bende dark gray rengini alarak araniza katıldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugun medimarktta inceledim, ekranı, renkleri, geçişler falan guzel onları begendim ama selfie kamerası bir garip geldi, ondan once huawei gr5 denedim ön kmaerayı açtıgımda nerdeyse belden tüm üstümü görebilirken K5 de ön kamerayı açtıgımda tüm ekranı kafam doldurdu sanki kafama zoom yapmış gibi, onun için begenmedim. kamera açısı falan mı dar o yuzden mi oyle oluyor , yoksa zoom out gibi bir secenek var mı ?
  •  Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü

Neredeyse 7 saat ekran süresi..(Parlaklık otomatik modda)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alper1042 -- 10 Temmuz 2016; 21:14:32 >
  • 0Defkhan0 kullanıcısına yanıt
    Dark Grey rengini Samsun Vatan Computer den aldım.
  • unpop kullanıcısına yanıt
    Aynisi bana da oldu kafam ekrani kapladi on kamerada. Lensin acisiyla alakali bir durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StG 44

Aynisi bana da oldu kafam ekrani kapladi on kamerada. Lensin acisiyla alakali bir durum.

selfielerde İki kişi sığmaz ekrana
  • Arkadaşlar telefonun bildirim ekranında Türkçe (türkiye) için kadın sıraya alındo yazıyor ve gitmiyor bunu nasıl yok edebilirim ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lenovo k5 plus kılıfları var hep alsak acaba k5'e olur mu ? Uyum sıkıntısı çeker mi? Yardımcı olursanız sevinirim
  • Oda aynı boyuttaysa sıkıntı olmaz diye tahmin ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende cihazı aldım güncelleme ne kadar sürüyor 20-25 dk oldu hala yükleniyor. Dark grey bir tek teşhir kalmıştı onu aldım sıkıntı çıkmaz umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: vega_vega

Bende cihazı aldım güncelleme ne kadar sürüyor 20-25 dk oldu hala yükleniyor. Dark grey bir tek teşhir kalmıştı onu aldım sıkıntı çıkmaz umarım.

Ürünü alan arkadaşlar hepinize hayırlı akşamlar,acil yardımcı olursanız sevinirim duruma göre iade gecicem yarın cunku.
    İnternetten aldım urunu,fakat ürünün kutusunun uzerinde diğer markalarda olduğu gibi jelatin yoktu,lenovo yazılı kesme yeri açılmamıştı ama cihazoın kutusunun jelatinsiz olması teşhir tereddütü yarattı bende,sizlerde de o şekilde miydi?

Görseldeki gibi soldaki kutu jelatinsizdi yardımcı olursanız sevinirim,iyi akşamlar
    https://www.google.com.tr/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fimages.fonearena.com%2Fblog%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F03%2FLenovo-Vibe-K5-Plus_fonearena-04-1024x650.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.fonearena.com%2Fblog%2F180151%2Flenovo-vibe-k5-plus-unboxing.html&docid=ImdSUVWpH8w7UM&tbnid=rST_S_ovOe-QrM%3A&w=1024&h=650&bih=971&biw=1920&ved=0ahUKEwiRrqavk-zNAhVLvBoKHY4nD_UQMwgaKAAwAA&iact=mrc&uact=8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prydzsnare -- 11 Temmuz 2016; 22:37:51 >

• prydzsnare kullanıcısına yanıt
    Ürünün kutusunu saran bir jelatin bende de yoktu önemli olan kutunun kenarındaki yazılı bant ,ekranda da yazılı koruyucu film varsa sıkıntı yoktur bence

Edit:teknosadan aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metabisülfit -- 11 Temmuz 2016; 23:01:10 >
  • Benim ki vatandan teşhir ürünüydü kutuyu ve şarj aletini bile zor buldular :) hatta arka kapak var jelatin çıkmadı. Şarj aleti de acaip eski gibi sizin kaç amper çıkışı?

• telefonu sipariş geçtim hiç görmemiştim oysa, sonrasında nasip oldu mağazada falan baktım, ürün halen kargoda ama ürünü mağazada gördüğüm kadarıyla kenarlarındaki parlak boya sanki kalkar gibi geldi bana umarım yanılıyorumdur.
  • Parlak boya darbe almasina rağmen kalkmadi; sanirim o çerçeve plastik

Gecen gun; akrabamdaki lenovo a7010a48(k4 note galiba) i inceledim, k5e gore arti ve eksi olarak gideyim:

Artıları;
    Cift sim+micro sd destegini bir arada sunmasi
    256gb a kadar msd destegi
    3300mah cikarilabilir batarya
    5v 2000ma adaptor
    5.5 inc 400kusur ppi full hd ekran
    Gorillaglass3
    On yüzde cift hoparlol ile dolby atmos
    32gb rom
    Parmakizi sensoru
    Android 6 (bizzat ben guncelledim), k5 e gore guncellemeler daha hızlı kuruldu
    K5ten titresim olarak iyi olsa da yine zayif

Eksiler;
    Boyutlar, tek elle kullanmak k5e gore izdirap (kalinlik da hayli fazla)
    Mediatek cpu
    Radyo yok, kutusunda bandrol de olmadigi icin guncellemeden hayir yok
    Arayuzde samsung gibi menu var, k5teki gibi ios misali ana ekrandan ulasilamiyor
    Plastik arka kapak
    Kutudan cikan kulaklik, işporta mali k5 gibi
    Fiyat
    Gorev yoneticisinde ram istatistigi yok

Sadede gelecek olursam; 700 liraya k5 i alip; tek elle kullanimin tadini cikarmayi tercih ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rallier_61 -- 12 Temmuz 2016; 13:57:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rallier_61

Parlak boya darbe almasina rağmen kalkmadi; sanirim o çerçeve plastik

Gecen gun; akrabamdaki lenovo a7010a48(k4 note galiba) i inceledim, k5e gore arti ve eksi olarak gideyim:

Artıları;
    Cift sim+micro sd destegini bir arada sunmasi
    256gb a kadar msd destegi
    3300mah cikarilabilir batarya
    5v 2000ma adaptor
    5.5 inc 400kusur ppi full hd ekran
    Gorillaglass3
    On yüzde cift hoparlol ile dolby atmos
    32gb rom
    Parmakizi sensoru
    Android 6 (bizzat ben guncelledim), k5 e gore guncellemeler daha hızlı kuruldu
    K5ten titresim olarak iyi olsa da yine zayif

Eksiler;
    Boyutlar, tek elle kullanmak k5e gore izdirap (kalinlik da hayli fazla)
    Mediatek cpu
    Radyo yok, kutusunda bandrol de olmadigi icin guncellemeden hayir yok
    Arayuzde samsung gibi menu var, k5teki gibi ios misali ana ekrandan ulasilamiyor
    Plastik arka kapak
    Kutudan cikan kulaklik, işporta mali k5 gibi
    Fiyat
    Gorev yoneticisinde ram istatistigi yok

Sadede gelecek olursam; 700 liraya k5 i alip; tek elle kullanimin tadini cikarmayi tercih ederim.

Guzel ozetlemissiniz hocam. Birde tabi piyasadaki telefonlardan iki kat fazla olan sar degerini unutmamak lazim 7010 un.
    Hocam sizin k5 inde kutusu jelatinsizmiydi? Lenovolarda dis kutu jelatinsiz dedi calisan ama emin olamadim acikcasi

• prydzsnare kullanıcısına yanıt
    Jelatin yok; etiket var

Bu arada k4 note u incelemeye devam ettigimde, ekrana cift tiklayarak uyandirma olduğunu gordum

• quote:

Jelatin yok; etiket var

Bu arada k4 note u incelemeye devam ettigimde, ekrana cift tiklayarak uyandirma olduğunu gordum

Sagolun bilgi icin hocam.
    K5 te de olaydi iyidi

• quote:

Orijinalden alıntı: prydzsnare

quote:

Jelatin yok; etiket var

Sagolun bilgi icin hocam.
    K5 te de olaydi iyidi

Radyo ve snapdragon harici guzel cihazmis aslinda k4 note. Yalniz turkcell simkartta, 4g modunda ulasilamama sorunu vardi, 3g ye aldim sebeke modunu duzeldi

Pedere verdigim k5te de bir ara calip da telefonda belirmeme gibi bir durum olusunca 3g ye cekmistim guncellemeyle gelen radyo da rds den yoksun, el radyosu kivaminda. Kaliteli bir kulaklik sart ayrıca

Android 6 ile ayarlara ek unsurlar da gelirse k5e gecebilirim

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.