Şimdi Ara

Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.753
Cevap
44
Favori
201.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ben daha önce hiç rom atmadım

https://m.youtube.com/watch?v=gXgYzREhEs4

Burada ki gibi atsam sorun olur mu ?bi problem çıkar mı ? Ne dersiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefondan hiç memnun değilim
    1 sene sonunda herşey bozuldu, Ekran değişimi için parça bekliyorum 20 gün oldu teleservice de halen daha parça bekliyor yazıyor...

Çok dandik bir telefon, ayıptır söylemesi ama Bir daha Lenovo Kullanmam...
  • Telefonu Teleservice'e verdim, Yapmadan geri yollamışlar...
  • Buralara da bi geldik kullanıcısına yanıt
    Geçenlere deneyip de ilk defa memnun kaldığım bir romu öneriyorum size,

http://forum.one-teams.com/Konu-MM-MIUI8-for-Lenovo-Vibe-K5

üstteki linkten romu indirin şu linkte de anlatılan yöntemle önce TWRP kurun sonra da romu yükleyin bir de en alttaki linkte olan kerneli flashlayın.

http://forum.one-teams.com/Konu-Lenovo-Vibe-K5-K5-Plus-Material-TWRP-v3-0-2-Build-By-Deftones

http://forum.one-teams.com/Konu-1-0-DeftonesX-Kernel-For-Lenovo-Vibe-K5-K5-Plus

Rom genel olarak güzel fakat ben Clash Royale oynarken biraz takıldığını gördüm. Bunun haricinde iyi olmuş wifi ve mobil veri çalışıyor.

• teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: manilafortuna

Telefonu Teleservice'e verdim, Yapmadan geri yollamışlar...

Hocam ariza neydi gecmis olsun.
    Benim k5 in de dokunmatigi gitti. Bir sabah play de gunceleme yaparken cebimde cok isinmisti sonra bi baktim dokunma takilmaya baslamis. Daha oncesinde de su ekran kenarlarinda kabarciklar olusmustu.
    Dokunmatik cok zayif calisiyor alt kapasitif tuslar nereeyse hic calismiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lenovo K5 / A6020a41 modeli var bende lenovo logosunda sürekli takilip kaliyor ve recovery mode girmiyor ses açma kisma power kombinasyonu na da yanit vermiyor bir süre bekledikten sonra restart oluyor nasil terkar hayata döndürebilirim ? baştan orinal yazilim yemesi gerek yardimci olabilecek varmi ? garanti servis 1 ay beklemeyelim şimdi telefon diye
  • xcientist kullanıcısına yanıt
    http://forum.one-teams.com/Konu-Lenovo-Vibe-K5-Lollipop-A6020A41-Stock-Rom-S021-1606171600

Bu linkten yararlanarak stock rom kurabilirsiniz.
  • ses artirma + power yapamiyorum ki açtim orayi şu an deniyorum ses artirma kisma olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: HünkarBeğendi

quote:

Benim k5 in de dokunmatigi gitti. Bir sabah play de gunceleme yaparken cebimde cok isinmisti sonra bi baktim dokunma takilmaya baslamis. Daha oncesinde de su ekran kenarlarinda kabarciklar olusmustu.

Hocam aynı sorunlar bende de var. Garantiye yolladım halletmediler. Başka bir rom yüklemeyi düşünüyorum. Hatta root'da yapabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sec0o

quote:

Orijinalden alıntı: HünkarBeğendi

quote:

Hocam aynı sorunlar bende de var. Garantiye yolladım halletmediler. Başka bir rom yüklemeyi düşünüyorum. Hatta root'da yapabilirim.

garanti teleservice miydi hocam yapmama gerekçeleri nedir? ben her şeyi denedim kaç sefer stok rom da attım custom rom da attım olmadı. recovery modda tedetleri de yaptım. tahminimce çok ısındığı için zamanla dokunmatiğin çerçevesi zarar görmüş katmanlar arasındaki kimyasal kabarcık yapmış olabilir. ben en son google güncellemesinde cebimden çıkardığımda telefonu ateş gibi buldum bir baktım dokunmatik tepki vermiyor.

edit: ayrıca arka kapağın aluminyum kısmıda hiçbir düşme vs olmamasına rağmen kendi kendine genleşip (muhtemelen ısıdan) kenarları açıldı. telefondan memnundum ama lenovo resmen max 1 sene ömürlü bir telefon yapmış şu andan itibaren kimseye tavsiye etmiyorum. redmi note 4x e geçiş yaptım hiç ısınmıyor, ısınma olayı gerçekten çok önemliymiş bunu anladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HünkarBeğendi -- 8 Ekim 2017; 23:54:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• HünkarBeğendi kullanıcısına yanıt
    Valla ben 1 sene bile kullanamadım 5 ayda perti çıktı. Şimdi tekrardan garantiye yollayacağım pazartesi günü. Eğer yine bir sonuç çıkmaz ise tüketici mahkemesine kadar gideceğim. Yoksa böyle birşey olamaz resmen sorunlu ürün piyasadaki...
  • Beyler bu telefona 6.0 ya da 7.0 gelecek mi

• quote:

Orijinalden alıntı: MegaWindows

Beyler bu telefona 6.0 ya da 7.0 gelecek mi

gelmeyecek malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

quote:

gelmeyecek malesef.

Oha şaka mı bu hocam telefon daha yepyeni

• quote:

quote:

quote:

gelmeyecek malesef.

üzerine k6 ve k8 çıktı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

gelmeyecek malesef.

üzerine k6 ve k8 çıktı

Daha geçen senenin telefonu hala eski bir telefon değil

• Peki Android 7.0 romunu nereden ve nasıl yükleyebilirim bilenler yardımcı olurlarsa çok sevinirim

• quote:

Peki Android 7.0 romunu nereden ve nasıl yükleyebilirim bilenler yardımcı olurlarsa çok sevinirim

resmi 7.0 romu yok ancak resmi olmayan CyanogenMod 14.1 71. romu forumlarda bulabilirsiniz ama kurarsanız garantiniz gider.
  • quote:

quote:

Peki Android 7.0 romunu nereden ve nasıl yükleyebilirim bilenler yardımcı olurlarsa çok sevinirim

resmi 7.0 romu yok ancak resmi olmayan CyanogenMod 14.1 71. romu forumlarda bulabilirsiniz ama kurarsanız garantiniz gider.

Hocam CyanogenMod'dan başka rom üreticisi yok mudur bunlarınki aşırı sade şöyle Lenovo k6'daki görünüm çok hoş aslında ama yok çok stabil sen cyanogenmod kur derseniz onu kuracağım çok farketmez bana

• 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.