Şimdi Ara

Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.753
Cevap
44
Favori
201.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bun benzer bir problem ile karşılaşan olmadımı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben telefonu geçen yıl (kurban bayramından bir gün önce akşam geldi bana hepsiburada dan) aldım. Yani yaklaşık 1 sene oldu. Hiç bir sıkıntısı yok aslında yada şans işi. 4G de kullandım ekranıda kullandım (hemde çok) hatta minergate programını high de kullandım (ara ara açıyorum) WoT Blitz oynadım ... Neyse cihazda pek bir sıkıntı yok 6 ay önce durmadan restart atıyordu şu an yok sadece G.Play den güncelleme yaptım

Isınıyor güncellemede pilini max 5 gün minimum 12 saat kullandım. GPS geç algılıyor oyunlarda ping fazla Android sürümü sıkıntılı kamera pek iyi değil ama idare eder. Şu an o şeffaf sert plastik kılıfın kenarları çatlak ekran koruyucusu tamamen çizik sağ olsunlar korudular temperli camı sipariş ettim. Şarj kablosu şu an pert usb olarak algılıyor kendi şarj aleti ile şarj ediyorum ve ettim hiç başka cihaz kullanmadım. Ekranda sıkıntım yok ama bir kere yanlışlıkla düştü yere karenin altındaki plastik çerçevede ezik var ve kulaklık koptu. Yani verilen şeyler genelde tırt.

Sevdiğim özellikler : uzun pil ömrü ucuz olması (650 ye mi aldım ne) kötüde olsa koruyucuların verilmesi kasmaması (önceden s3 mini kullandım) iyi ön kamera

Kötü özellikler : yüksek ping (oyunlarda) düşük Android sürümü (yakında bitebilir bu sürüm) ara sıra oluşan hatalar (kendisi düzeliyor) ve şu anda kullandığım kablo

Eklemek istediğim şey ise belki bir üst Android sürümü gelir (umut fakirin ekmeği)

• salla_gitsin S kullanıcısına yanıt
    Karşılaştım gboard kullan o zaman sadece ku(bak yazamadım ) tuşu çalışmaz zorluk cekmezsin. Servise gönderecek zamanım simdilik yok servise veremedim senin varsa ver kesinlikle donanımsal bir sorun.

• Lenovo Help ile donanımı kontrol edin derim ben eğer başka sorun varsa servis yolu @salla_gitsin

• arkadaşlar lenovo k5 telefonumu teknik servise yollayacağım internetten araştırdım ama doğru dürüst bir bilgi bulamadım garanti belgesinde Palladium iş merkezi İstanbul olarak gözüküyor teknik servis adresi Lenovo hangi kargo şirketiyle anlaşmalı telefonu bu adrese mı yollamamiz gerekiyor??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun.Bitti O kullanıcısına yanıt
    Lenovo help ile denedim sol tarafta en üst 3 kare hariç bir sıra komple yok, bu donanımsal mıdır, ve daha önemlisi kullanıcı hatası mıdır garantiye girer mi acaba

• Bence ver gitsin hem bu telefonun ekranı o kadar da pahalı değilmiş aliexpressten baktımda 80 TL gibi fiyatları var

@salla_gitsin

• 0 212 912 0134 Lenovo sitesindeki teknik servis numarası bu numaradan sorabilirsiniz

@0Defkhan0

• Merhaba arkadaşlar şarj süreleri konusunda sıkıntı yaşayan varmı?

• marmara68 kullanıcısına yanıt
    Ben 1 2 haftada bir yaşıyorum. Sonra telefonu bir hafta sonu tam boşaltıp kapalı şarj ediyorum. Tekrar kendine geliyor.
  • Sanırım samsung şarj cihazı sonrası oldu ama internette uzun süreler değiştiriyor

• K5 cihazımı sattım parasına göre herşeye rağmen güzel cihazdı

Dolby stereo ile aklımda kalıcak

• metintekin kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun. sattın kurtuldun desene.
  • metintekin kullanıcısına yanıt
    Ne aldınız yerine

• quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

Ben 1 2 haftada bir yaşıyorum. Sonra telefonu bir hafta sonu tam boşaltıp kapalı şarj ediyorum. Tekrar kendine geliyor.

Şarj kalibrasyonu değişiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ellekem

Ne aldınız yerine

iphone6plus kullanıyorum k5 boşta duruyordu. İphone da satılık isteyen varsa ilanım var. Farklı cihaz alıcam bende karar vermedim

• Bu telefon için stabil sıkıntısız ve şarj durumu vasat olmayan bir ROM mevcut mu acaba?
    Resmi Lineage OS nasıl? Stabil çalışıyor mu?
    Tavsiyede bulunabilecek olan var mı?
    Teşekkürler.
  • Araştırdığım kadarıyla güncel geliştirilmesi devam eden AOKP ve Lineage var. Deneyen ve kıyaslayabilecek olan var mı?
  • agritux kullanıcısına yanıt
    Denediğim en stabil hızlı rom Mıuı8 romudur.

Pil performansı olarak da en iyi rom AICP Nougat romudur, fakat bu rom gün geçtikçe şişiyor yavaşlıyor. Önerim Miui8 dir.

MIUI 8

http://forum.one-teams.com/Konu-Unofficial-V7-1-5-MIUI-8-Global-For-Lenovo-Vibe-K5

WiFi Fix ve Kernel

http://forum.one-teams.com/Konu-3-0-Vegito-Kernel-For-Lenovo-Vibe-K5-K5-Plus

AICP ROM

http://forum.one-teams.com/Konu-AICP-7-1-2-OMS-5-Temmuz-Yamali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skywalker11 -- 6 Eylül 2017; 16:39:2 >

• Skywalker11 S kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Sanırım miui'yi seçeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.