Şimdi Ara

Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.753
Cevap
44
Favori
201.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam niye iade ediyorsunuz
  • Yazilimsal sorunları oldu telefondan soğudum babama hediye olarak almıştım gelen arama sirasinda ya meşgul caliyordu ya zil sesi vermiyordu ya da ekran açık zil sesi geliyor fakat arayani goremiyordum bunlar haricinde çok beğenmiştim fakat babam kullanacağı için arama konusunda sıkıntısı olan bir cihazı hediye edemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafanlpr -- 30 Haziran 2016; 16:01:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar eşime hediye alıcam. Kronik sorunu vs. varmı?

Bin liraya kadar bundan başka tavsiyeniz varmı. J5 istiyor ama 1.5gb ram den dolayı onu almak istemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

Arkadaşlar eşime hediye alıcam. Kronik sorunu vs. varmı?

Bin liraya kadar bundan başka tavsiyeniz varmı. J5 istiyor ama 1.5gb ram den dolayı onu almak istemiyorum.

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-a5-samsung-turkiye-garantili-pm-telcepsama500hq
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

Arkadaşlar eşime hediye alıcam. Kronik sorunu vs. varmı?

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-a5-samsung-turkiye-garantili-pm-telcepsama500hq

Eski a5 istemeyiz saolun

K5 tavsiye ediyormu kullananlar??

• K5 donanım olarak gayet iyi fakat yazılım olarak şansınıza kalmış üstteki yorum yazan bi arkadaş hiçbir sıkıntı yasamazken benim aldığım cihazda sorun var yani şans işi ama tavsiye ederim

• Ben alacaktım fakat yeni olması, sorun var gibi yorumlanması caydırdı. Ayrıca bir arkadaşım lenovo'nun (modelini sormadım) takılıyor demesi soğuttu. Gm 5 plus sipariş ettim.

• metintekin kullanıcısına yanıt
    Cihazı aldım ve gayet memnunum Herhangi bi sorunla karşılaşmadım Yazılımsal sorunlarin da aşılacağını düşünüyorum. Donanımsal sıkıntı olmadıktan sonra
    Daha önce Gm4g kullanan birisi olarak General Mobile dan uzak durun derim. Gm5plus in da sorunları yok değil. Kullanıcıların çoğu şikayeçi. Hic sorun olmasa bile malzemesi çöp

Herhangi bi sorunuz olursa cevaplayabilirim. Ama tavsiyem almanız yönünde

• mechenfurkan M kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben de bu telefonu almayı düşünüyodum oyun performansıyla ilgili bi test yapabilir misiniz rela racing 3 asphalt 8 gibi oyunlarda ayrıca mümkünse ön ve arka kamera örnekleri de koyarsanız muhteşem olur. Bir de yukarda arama geldiğindeki sorunla siz de karşılaştınız mı yada başka bir sorunla ??

• Lenovo malzeme kalitesi olarak bana göre gm den daha üstün. Gm alanlar genellikle ekran sararmasindan şikayetciler. Lenovo tablet kullanıyorum iki yıldır malzeme kalitesi ve yazılım konusunda hiç sıkıntı yasatmadi(model a7-50 android 4.4.2) bu yüzden telefonu da Lenovo düşündüm ama bu modelde yazılım sıkıntısı yaşadım belki sadece bende vardır bilemiyorum ama kamera hariç kalite olarak yeterli seviyede bir de hocam şu yazilimsal sorunların aşılması konusu şimdilik pek mümkün değil anca şirketin insafına kalmış belki ilerde xda da bi çözüm bulurlar.

• Bende geldim araniza dün dayanamadım gittim aldım vatandan koyu gri renginden, şimdilik bir sıkıntı yok ilerleyen günlerde detayları anlatacagim

• figusbe F kullanıcısına yanıt
    Hocam sadece aramaya yanıt verirken ya da konusma esnasında sıkıntı var mı bi bakar mısınız ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0Defkhan0 kullanıcısına yanıt
    Aramaya yanıt verdim hocam, konuşma esnasında 'da pek bi terslik görmedim. eski telefonumun bozuk olmasından dolayı karşı tarafın ses biraz boğuk geldi galiba yada bilmiyorum kronik sorun mu ?
  • Arkadaşlar daha kullanım aşamasına geçemedim, ilk şarjını şuanda gerçekleştiriyorum. 09:10 'da taktım %4' te iken şarj süresini bittiğinde yazacağım. Ayıca şundan bahsetmek istiyorum. Telefonu dün aldım ve güncelleştirme aldı 64 mb kadar bir kaç arkadaşımızın da belirtiği gibi güncelleme sonrası biraz ısınmalar yaşandı ama geçti, programların ve google hesaplarını kurulumunu ve güncelleştirmesini gerçekleştirdim. pek uzun uzun kullanım deneyim olmadı ama telefondan genel olarak çok memnunum ses, ekran vs sadece kamera kalitesi sanki biraz daha iyi olabilirmiş gibime geldi. Özellikle belirteyim fotoğraflarda durduğundan daha kaliteli ve estetik telefon bende siyah modelini kullanıyorum tam siyah değil koyu gri ve malzeme kalitesi şuan için sorun yaşatmıyacak gibi gözüküyor..

İlerleyen günlerde ve diğer deneyimlerimi'de paylaşacağım.

İyi Forumlar
  • allegres36 A kullanıcısına yanıt
    Arama sorunu ile ben karşılaşmadım Çok şükür hiç bi sorunla karşılaşmadım Performansından gayet memnunum. Telefonda en ufak bi kasma vs. Yok. Telefonu elinizden düşürmeseniz bile ısınma yapmıyor.
    Bahsettiğiniz oyunları kurmadım. Internetimde ki bi sorun sebebiyle şuan onları kuracak kotaya sahip değilim Başka bi arkadaş yardımcı olur diye umuyorum
    Bugün yarın daha çok kamera örneği çekip foruma atmaya çalışacağım. Saygılar

• mustafanlpr kullanıcısına yanıt
    Hocam Lenovonun sitesinde kaynak dosyalara yer verilmiş. Yani saf sürümler. İçlerinde Türkiye ye ait olanda var. Bunları kurarsanız kesin suretle sorununuz çözüme ulaşacaktır. Sizde farkındasınız ki yazılımsal. Ve Sadece siz karşılaşmışsınız bu sorunla
    Öperatör kaynaklı değil ise kendi yazılımını orijinali ilr değiştirip sıfırdan yüklemek sorunu çözer

• usb otg destekliyor mu deneyen oldu mu acaba
  • fenerli1965 F kullanıcısına yanıt
    Destekliyor bizzat denedim

• novabazar sitesi iyi midir? diğer sitelerden biraz daha ucuza satıyorlar bi sorunu mu var? garantisi falan farklı olmasın?
    gerçi distribütör garanti diyor ama yine de merak ettim
  • mechenfurkan M kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler.Peki çift dokunma çalışıyor mu ,tek simli mi ,çok önemli yazılısal ya da donanımsal sorunu var mı sizce?
    Edit:SD Karta taşıma var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerli1965 -- 1 Temmuz 2016; 13:00:44 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.