Şimdi Ara

lenovo veriface uygulaması açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba lenovo veriface uygulamasına giriyorum öyle bekliyor ne bişey geliyor nede bir uyarı veriyor işte böyle görev çubuguna geliyor üzerine tıklıyorum gelmiyor neden acaba ?

• yardımcı olacak arkadas yokmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MissMacHoOo

yardımcı olacak arkadas yokmu ?

lenovo kullanan arkadas yokmu ?
  • MissMacHoOo kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum z510 laptopum var lakin SS yapta foruma ekle bakalım şimdi anımsayamadım hatayı yoksa çözümlemek zor olur.
  • Windows 8.1 de VeriFace yazılımı ile yüz tanıma yaparak oturum açabiliyordum ama bu özellik Windows 10 da çalışmıyor.Bir şekilde çalıştırma şansımız var mı acaba ? (Uyumluluk modundan 8.1 olarak seçsem de işe yaramadı)

Windows 10'nun kendi yüz tanıma özelliği var ama onun için gerekli olan donanım cihazımda yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: R5m230Xr

Windows 8.1 de VeriFace yazılımı ile yüz tanıma yaparak oturum açabiliyordum ama bu özellik Windows 10 da çalışmıyor.Bir şekilde çalıştırma şansımız var mı acaba ? (Uyumluluk modundan 8.1 olarak seçsem de işe yaramadı)

Windows 10'nun kendi yüz tanıma özelliği var ama onun için gerekli olan donanım cihazımda yok
    Lenovo teknik servisiyle bi iletişime geç bence belki yöntemini biliyorlardır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.