Şimdi Ara

Lenovo V580C Kullanıcıları Platformu [Sorunlar ve çözümleri 2. Mesajda] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
591
Cevap
9
Favori
23.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    açıkçası bizim şirkette masaüstü dizüstü ne var ne yok hepsi lenovo bende araştırdım b serisi alıcaktım bunu aldım ısınma problemi şimdilik yok kasası klasık lenovo toshıba degıl onu soyleyeyım..bende bu ankara fırmasından aldım 1388tl -100 tl çek vardı 111 tl World +15 tl de bkm ekpress ile 1162 tl 6 tl de kargo 1168 tl ye geldi bana..benım şirkette e330 dizüstü ve lenovo nun i5 li masaüstü var başka marka kullanmadığım için diğer markalarla farkı varmı bılemem ama performansı gayet ıyı bence tek eksik yonleri sadece bu modelde degıl hepsinde ekranları kotu lenovoların..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akeneton34

İyi akşamlar cümleten Aranıza 7. üye olarak geldim. Bugün itibariyle n11 den 1388 liraya ek olarak World kart 111 lira kampanyasıyla 1277 liraya mal oldu. İlk laptop deneyimim olacak ve yaklaşık 5-6 aydır araştırıyordum. Kurun yükselmesinden dolayı alamadım uzun bir süre. Kamnpanya ile almaya sonunda karar verdim. Hafta içi Pazartesi veya salı elimde olmasını bekliyorum. Windows 7 Ultimate kurcam. W8 hoşuma gitmiyor, ama ileride kurabilirim.

hayırlı olsun normalde adamlar fiyatı 1500tl civarı n11 adamları sübvanse ediyor.. v580c modeli Z ile B arası bir yere konumlandırılmış..bizim şirkette Z serisi kullanan da var biraz daha kasası ıyı gıbı geldi bana Z lerin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reko

quote:

İyi akşamlar cümleten Aranıza 7. üye olarak geldim. Bugün itibariyle n11 den 1388 liraya ek olarak World kart 111 lira kampanyasıyla 1277 liraya mal oldu. İlk laptop deneyimim olacak ve yaklaşık 5-6 aydır araştırıyordum. Kurun yükselmesinden dolayı alamadım uzun bir süre. Kamnpanya ile almaya sonunda karar verdim. Hafta içi Pazartesi veya salı elimde olmasını bekliyorum. Windows 7 Ultimate kurcam. W8 hoşuma gitmiyor, ama ileride kurabilirim.

hayırlı olsun normalde adamlar fiyatı 1500tl civarı n11 adamları sübvanse ediyor.. v580c modeli Z ile B arası bir yere konumlandırılmış..bizim şirkette Z serisi kullanan da var biraz daha kasası ıyı gıbı geldi bana Z lerin.

Teşekkürler, evet n11 son günlerde populer Rekabet ortamının aktif olması tüketiciye yarar.
    Maddi durumum biraz daha iyi olsaydı 1800 lira civarına i7 li alacaktım ama bunda karar kıldım artık.
  • Akeneton34 kullanıcısına yanıt
    merhabalar hocam i7 için bence okadar para vermeye gerek yok ilerleyen zamanlarda i5 işlemciyi söküp i7 ye gecebilirsiniz
    yanlışım varza düzeltin
  • ScknNet kullanıcısına yanıt
    Bu knu hakkında pek bilgim yok fakat ben 2-3 sene bu makinayı kullanıp, iyi bi fiyattan elden çıkarıp, sağlam bi ultrabook almayı düşünüyorum. Asus, Msi veya Lenovo.
  • bluetooth nasıl kurucaz 8.1 de ben kurdum ama hata verıyor
  • reko kullanıcısına yanıt
    Otomatik olarak kuruluyor olması lazım. Olmadı Lenovo Support'tan indirebilirsiniz.
  • aRiSe* kullanıcısına yanıt
    Ok halletim lenovodan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laptopum Pazartesi akşam veya salı günü elimde olacak hayırlısıyla. Umarım en ufak bir sorunla karşılaşmam. Ölü piksel, fan, fabrika hatası inşallah olmaz. herneyse ben sorularıma geliyim :)
    Ürün Freedos haliyle crackli Windows kurcam.

1-) Windows 7 mi önerirsiniz, Windows 8 mi?
    2-) İlk şarjını nasıl yapıyım? Makinayı hiç açmadan ne kadar süre şarjda kalsın? Nasıl bir yol izliyim?
    3-) Ekran kartı driverini Nvidianın sitesinden mi indirip kurcaz?
    4-) Isınma ne düzeyde? Özellike oyun oynarken.
    5-) Konu mesajında sürücülerin hepsini kuralım mı?
    6-) Ses düzeyi nasıl?

Şimdilik bu kadar :)
  • quote:

Laptopum Pazartesi akşam veya salı günü elimde olacak hayırlısıyla. Umarım en ufak bir sorunla karşılaşmam. Ölü piksel, fan, fabrika hatası inşallah olmaz. herneyse ben sorularıma geliyim :)
    Ürün Freedos haliyle crackli Windows kurcam.

1-) Windows 7 mi önerirsiniz, Windows 8 mi?
    2-) İlk şarjını nasıl yapıyım? Makinayı hiç açmadan ne kadar süre şarjda kalsın? Nasıl bir yol izliyim?
    3-) Ekran kartı driverini Nvidianın sitesinden mi indirip kurcaz?
    4-) Isınma ne düzeyde? Özellike oyun oynarken.
    5-) Konu mesajında sürücülerin hepsini kuralım mı?
    6-) Ses düzeyi nasıl?

Şimdilik bu kadar :)

Merhabalar hocam hayirli olsun. Sorularina gelirsek ben win7 64bit ile kullaniyorum sorun yok. İlk sarji bende merak ediyorum. Ekran karti driverlerini intelin sitesinden ve nvidiadan cektim sorunsuz. İsinma yok denecek kadar az
    Fan sesi var ustteki mesajlarda benimkinin bostaki sesini ekledim. Fan sesine fazla takilmassaniz sorunsuz bir cihaz .
    Suruculerin kimini otomatik taniladi kimini ben yukledim siteden pek bisey cekmedim. Ses tok cikiyor ve yuksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScknNet -- 8 Aralık 2013; 19:58:45 >
  • Hocam hayırlısı olur umarım sizin için ama 1200 TL ye satmanız zor. Ben n11 den 1277 liraya aldım, çeklerle daha düşük fiyata alanlarda var. Ama tabi ülkemiz biraz tabiricaizse teknolojiyi pek bilmediği için bu makinayı 1500 liraya çok alan var. Önerim fan sesine takılmayın çok fazla. Sonuçta bu makina illaki bir zaman sonra modernliğin yitirecek. 1-2 sene kullandıktan sonra elinizden çıkartmanız daha iyi olur bence. Ama seçim sizin tabiki.
  • V580c modelinin 3 cesidi var sizinkiler hangisi ? Ozellikle arise* arkadasinkini merak ediyorum.

• ScknNet kullanıcısına yanıt
    Bende ki model budur. Farklı olduğunu sanmıyorum.

• aRiSe* kullanıcısına yanıt
    Ayni model hocem driver indirirken farkettim 3 model cikti karsima lenovo spporttan aratin v580c diye gorursunuz. Bi seriinin fanlari sesli sanirim ancak beni rqhatsiz etmiyor

• Arkadaşlar Bende Yeni Bir v580c Siparişi Verdim Pc Kargoda Yarın Elime Geçecek Şimdiden Driverlerini İndireyim Dedim Fakat Bazılarında hatta çoğunda Beyaz simge olarak gözüküyor
    Biçimsiz Dosya Gibi. Yarın Driverleri Yüklerken Sıkıntı Verırmı Onlar ? Arşiv Yada Setup Halinde İnmiyor Bazıları Neyden Kaynaklanabilir Acaba ? Win8 Kurmayı Düşünüyorum
  • Kasa kalitesi ve inceliği z500 e göre nasıl arkadaşlar?
  • Benim bildigim V580 / V580a / v580c var. Bizimkiler v580c.

• Tr deki tüm v580c ler 20160 modeli olması lazım driverları seçip oto yükleyip install ediyor lenıvınun destek sitesi

• quote:

Orijinalden alıntı: gelincigim

Kasa kalitesi ve inceliği z500 e göre nasıl arkadaşlar?

Kullanan arkadaşlar yardımcı olsun lütfen.
    Z500 ile arasında kaldım. Benim için kasa kalitesi çok önemli.
    Hangisi daha iyidir?
  • gelincigim kullanıcısına yanıt
    hocam z500 için daha kaliteli diyorlar bende v580c var kasa plastik gibi duruyor ama ısınma sıfır fan sesi duyulabilir düzeyde seçimini sen yap
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.