Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Lenovo V580C Kullanıcıları Platformu [Sorunlar ve çözümleri 2. Mesajda]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
571
Cevap
8
Favori
20.417
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Lenovo (IBM) >> Lenovo V580C Kullanıcıları Platformu [Sorunlar ve çözümleri 2. Mesajda]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    949 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aRiSe*

Windows 10 kurulu bende uzun zamandır (4-5 sene). Memnunum Windows 7 daha stabil ama. Driverları vs hepsi daha oturmuş stabil. Benim Windows 10 lisanslı olmasa muhtemelen windows7 ye sırf power manager için bile dönerim ama artık buradayız.

Ayrıca şubuda belirteyim pil ömrü hala efsane durumda :) pilde yine 2-3 saat götürüyor. Tabi film filan izlerseniz yüksek detaylı bitmesi elzem.
    Hocam ben memnunum ama aldığım kulaklığı her yerde kullanıyorum ofisteki bilgisayarda (win10 var) telefonumda ama kendi bilgisayarımda bir türlü yukleyemedim. Ben de bir sorunu varken çözemeden rahat edemiyorum. Konusunu da açmıştım hatta linki bu

https://mobile.donanimhaber.com/bluetooth-sorunu-lutfen-yardim-win7-64bit--136006583#136398532

Korsan win7 var diye mi yapıyor acaba onu düşündüm sonra orijinal win7 alana kadar win10 alıp kurayim dedim. Nerdeyse aynı paraya 45 liraya internette key mevcut.

Sizin tavsiyeniz nedir performansı da fark edecek kadar iyi olacaksa geçerim Windows 10a. Yoksa uğraştığıma mı değmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Öyle aman aman bir fark göremezsiniz. Driver sorunu yok pek otomatik yükleniyor hepsi zaten. Dolby Advanced Audio yüklemek dert bazen yüklenmiyor. Power Manager yok. Genel olarak iyi yani performans kaybı yaşayacağınızı düşünmüyorum pek ama Win7 nasıldı hatırlamıyorum :)
    |
    |
    WoodGuy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhaba arkadaşlar. Ekran değişikliği yapan oldumu hiç. Full hd panel takmayı planlıyorum, ram takviyesi yapacağım max kaç Gb deneyen oldu mu? Birde SSD almayı planlıyorum. 1000tl ye bunları halletsem makine çağ atlamış olacak.

Hocam durum nedir? Yükseltme yaptın mı? Ben de ssd düşünüyorum tavsiyen var mı? Ssd tip olarak neye bakmam lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    aRiSe* kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1950 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: High_ToweR

Hocam durum nedir? Yükseltme yaptın mı? Ben de ssd düşünüyorum tavsiyen var mı? Ssd tip olarak neye bakmam lazım
    Henüz bir şey yapmadım.

Ssd için önerin var mı? Bağlantı tipi hakkında bilgim olmadığı için soruyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    578 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aRiSe*

Merhaba arkadaşlar. Ekran değişikliği yapan oldumu hiç. Full hd panel takmayı planlıyorum, ram takviyesi yapacağım max kaç Gb deneyen oldu mu? Birde SSD almayı planlıyorum. 1000tl ye bunları halletsem makine çağ atlamış olacak.
    Selamlar, ilk konu açıldığında daha doğrusu tahminen ortalama 2013 2014 yıllarında almıştım bu cihazı. 3 4 Ay önce sadece komple parçalayıp termal macunlarını sürdüm, makine baya rahatladı. Sıcaklık sorunum vardı ki söktüğümde ne macun kalmış ne başka bir şey :D Haricinde FULL HD DEMİŞSİNİZ Takabildiniz mi ? Ekran kaç pim nelere dikkat etmek gerekiyor bugüne kadar hiç ilgilenmedim. Son olarak kaç GB RAM DESTEKLİYORDU CİHAZLARIMIZ BİLGİSİ OLAN VAR MI ? malum 6 gb var tırt hale geldi, SSD VE RAM DESTEĞİ ZAMANI GELDİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM...
    |
    |
    Dolby advanced audio nun windows 10 sürümü var mı? format attım eski ses kalitesi yok gibi

Kurmayı dene çalışıyor bende

|
    |
    High_ToweR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kurmaya çalıştım win 8 ile uyumlu olanı ama olmadı gene. Sen hangisini kurdun link atabilir misin?
    Birde havalar soğudu diye mi nedir fan sesi acayip bir şekilde arttı. Değiştirmek mi lazım yağlamak mı? Geçen hafta süpürge ve saç kurutma makinesi ile iyice temizledim sökmeden sadece arka kapağı açıp ama fayda etmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi High_ToweR -- 1 Aralık 2019; 12:49:55 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: High_ToweR

Kurmaya çalıştım win 8 ile uyumlu olanı ama olmadı gene. Sen hangisini kurdun link atabilir misin?
    Birde havalar soğudu diye mi nedir fan sesi acayip bir şekilde arttı. Değiştirmek mi lazım yağlamak mı? Geçen hafta süpürge ve saç kurutma makinesi ile iyice temizledim sökmeden sadece arka kapağı açıp ama fayda etmedi.
    Win7 için olanı dene. Fanı açmak gerekiyor. Macunu falan yenileyin.

|
    |
Reklamlar
seo paketleri
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.