Şimdi Ara

Lenovo V580C Kullanıcıları Platformu [Sorunlar ve çözümleri 2. Mesajda] (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
592
Cevap
9
Favori
23.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    windows 7 kurmaniz gerek power managementi kurmak icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fberen

hocam ekran kartı sürümünüz kaç ? bende ki 334,89 a güncelledim ondan beri oldu bu sıkıntı

hocam ekran kartı sürümünüz kaç acaba? ve bende ona geri dönsem bu güncelleme sıkıntı yarattı .
  • cevap vermeyi unuttum aynisi bendekide

• Benim bir sorum var fan ısınxa hızlanıyor ve rahatsız etmesede ses çıkarıyor bu problemmi ayrıca dikkt ediceğimiz sorun varmı ben kullanıyırum surası sorunlu dediğim bir durum yok dikkat edicem bir yer varmı

• reko kullanıcısına yanıt
    fan sesi rahatsız ediyorsa eğer ilk sayfa ikinci mesajı incelerseniz fan sesi sorununa çözüm bulunabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aRiSe*

fan sesi rahatsız ediyorsa eğer ilk sayfa ikinci mesajı incelerseniz fan sesi sorununa çözüm bulunabilir.

Ok ama ben kullanmıcam o programı şimdilik boyle kullanırım

• quote:

cevap vermeyi unuttum aynisi bendekide

hocam bu donma olayını nasıl çözerim önerin var mıdır?
  • Ben windows7 kullanırken öyle oluyordu sadece rivalsda oluyordu. Sonra win 8.1 kurdum. Oyunuda yüklemedim şimdilik ama donma falan olmuyor bende. Fanla ilgili bir problem mi var?
  • aRiSe* kullanıcısına yanıt
    fanda sıkıntı yoktu yani battlefield , call of duty oynadım hiç sıkıntı yoktu ama güncelleyince oldu heralde , virüs felan olabilir mi? sadece nfs rivals de donma değil şimdi mesela cevap yazarkende 1 kere oldu kelimeyi yazarken dondu kelime gözükmüyordu sonradan kendine gelince yazdığım kelime bir anda çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi High_ToweR -- 27 Şubat 2014; 13:11:04 >
  • fn tuşlarına basınca sizin v580c lerde görsel birşey çıkıyor mu?
    birde fn+f5 yaptığımda wifi de hiçbir değişim olmuyor. Wifi sürekli açık sizlerde ?
    win 7 yükledim ve driver ların tamamını yükledim
  • @fberen
    Yeniden kurulum yapın bi driver sweeper ile bir güzel temizleyin tekrar kurun. Nvidia ile ilgili hiç birşey kalmasın ama. Belki o zaman sorununuz çözülür.

@alacahan
    Dostum bende de çalışmıyor ama sanırım önceki sayfalarda fn tuşu ile ilgili bir çözüm olacaktı. Bir göz gezdirin sanırım bir sürücü yüklenmesi gerekiyordu. Aygıt yöneticisinde yüklü gözüküyor olsa bile kendi sürücüsü gibi tüm fonksiyonları çalıştırmayabiliyor windows.
  • oyunda 3 tuşa birden basamayan var mı? sorunu hala çözemedim
  • 3 tuşa birden niye basıyosunuz onu anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mentollü Vazelin

Mesajım bulunsun. Yakında ya Z500 yada V580C alıcam

hocam ikisi arasında ki fark tam olarak ney acaba? alıntı yaparak cevaplarsanız sevinirim.
  • quote:

3 tuşa birden niye basıyosunuz onu anlamadım

oyun gereği basmam gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatpo

quote:

Orijinalden alıntı: Mentollü Vazelin

Mesajım bulunsun. Yakında ya Z500 yada V580C alıcam

hocam ikisi arasında ki fark tam olarak ney acaba? alıntı yaparak cevaplarsanız sevinirim.

Benim bildigim z500un fiyati daha yuksek ram 8 gb kasasi farkli bide z500 bimeks teknosa gibi yerlerde satiliyodu v580c satilmiyodu suanki durumu bilmiyorum bende magazadan almak istiyodum buldum 1650ye kampanyali aldim. V580c magazada olsaydi onu tercih edebilirdim

• Bu konuda sizin sorununuza benzer bir durum yaşanmış. İsterseniz Lenovo Support'a mail gönderirseniz belki bu konuda yardımcı olabilirler.
  • Çok kararsız kaldım. V580C yi 1,500 TL ye buldum, kart puanı ve çeklerle 1,365 TL ye falan gelecek (9 taksitle). Z500 veya Z510 alsam arada e az 300 TL fark var. Bileşenler arasında ciddi bir fark yok, ama V580C nin değiştirilebilir bataryası olması fark yaratıyor. Ekranlar aynı, kasa kaliteleri de hemen hemen aynıdır. Oyun oynamayı severim, 3 modelin de GPU ları aynı, performansları da aynı hemen hemen. V580C de tek sıkıntı (kişiden kişiye ve cihazdan cihaza değişse de) fan sesi sıkıntısı imiş. Ama anladığım kadarıyla bu ses hem her cihazda olmuyor hem de sadece mükemmel sessizlik arayanları rahatsız edecek düzeyde. Ekran kalitesine gelince, dikkatli bakınca pixeller sayılabiliyor denmiş, bu kadar mı kötü ya gerçekten? Biz genelde yeni aldığımız veya alacağımız bir elektronik ürünün hem ucuz hem kusursuz olmasını bekliyoruz hep. Aynı şeyleri TV alırken de yaşamıştım, 2 sene boyunca armuda saplı üzüme çöplü deyip vazgeçmiş, sonra eski tv tamamen bozulunca bir seçim yapıp almıştım. TV hakkında genel yorumlar iyi olduğu gibi malesef kronik birçok sorunu da olduğu yazılmıştı, inanı her şeyi okuyup dikkate alınca hiçbir karar veremiyorsunuz. Bir ton para harcayıp sorunsuz bir cihaz alsanız bilehep derler ya elektronik cidden şans işi. Ben 1000 TL verip bir cihaz alıyorum süper çıkıyor, adam 5,000 TL bayılıyor memnun değil, servisten başını çıkaramıyor. Bu konuya girip okuyana kadar kesin karar vermiş gibiydim ama okuduklarımda sonra yine kaldım ortada. Zaten bütçemi çok zorlayıp alacağım bir cihazla mutsuz olmak çok can sıkıcı olur. 1,600 TL lik bir cihazı dolar da yüksekken ve düşmesini de hiç beklemiyorken 1,365 TL ye bulmuşken kaçırmak da istemiyorum. Hayır param olsa gidip Y510p alacam 2,500-2,700 TL lik süper bir cihaz, ya da GT740m li bir Toshiba. Ama bütçe belli, düşünmeye devam.

• Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    z510 u al adaha ikisini yan yana karşılaştırdım kasa daha iyi en azından metal alaşımlı ince şık 580 düz kauçuk plastik 51 unun0 işlemcisi 4.nesil....panelde kısmen biraz daha iyi(mat panellerin çoğu dandikte en azından kötünün iyisi)one keyle daha iyi görünüyor..1700 dü fere dos modeli geçenlerde..740 mli toshibanın bir panel + sı var başka hiç birşey yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 2 Mart 2014; 16:46:43 >
  • arkadaşlar bu işaret sürekli burda niye kapanmıyor sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeRo11 -- 2 Mart 2014; 21:35:52 >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.