Şimdi Ara

Lenovo V155-15API (3500U) Ana Konu; Kendi Fiyat Aralığındaki En İyi Dizüstü (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.955
Cevap
32
Favori
126.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lenovo V155-15API (3500U) Ana Konu; Kendi Fiyat Aralığındaki En İyi Dizüstü
    N11 e sordum HDD takılmıyor DVD sökmeden. DVD söküp HDD takmak evde yapabileceğim bir iş mi arkadaşlar hiç tecrübem yok. Ona göre HDD alacağım yanına yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TheLordOfTheGames kullanıcısına yanıt
    Ekran kartı 2gb kardeşim. Bence pc yi al sorun olur şey olur. Sağlam gelirse sorun çıkmazsa hdd alırsın, 250gb ssd bir süre yeter.

2GB ancak şunu biliyorsunuz varsayıyorum. Ramden paylaşılıyor ekran kartı vram i.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EPYC -- 27 Ağustos 2019; 22:23:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheLordOfTheGames kullanıcısına yanıt
    Bana henüz gelmedi yarın gelecek, ve bu cihazın 1GB VRam versiyonu yok zaten. HB'de o bilgi yanlış girilmiş (satıcı direk Lenovo'nun kendisi olmadığı ve daha bu ay çıkan bir laptop olduğu için normal karşılıyorum) yani VRam %100 2GB rahatlıkla alabilirsiniz

• adam94 kullanıcısına yanıt
    Kasalar farklı

• Takeshi Kovacs kullanıcısına yanıt
    Siz de mi kullanıyor musunuz bu bilgisayarı

• bilgisayarı birkaç gündür kullanıyorum arkadaşlar hdd ekledim 1 tb'lık rami değiştirdim. Benim gibi ram değiştiricek ama bilgisayar bilgisi pek olmayan arkadaşlar için ben ilk yanlış aldım ramı uymadı geri iade ettim başka aldım. Kingston bu ram uyuyor her 2400MHz'lik ram uyum sağlamıyorhttps://urun.n11.com/bellek-ram/kingston-kcp424ss88-kingston-sisteme-ozel-8gb-ddr4-2400mhz-noteb-P371876685 bunu aldım kullanıyorum şuan, gayet iyi bilgisayar. Ses konusunda da daha önce hp kullanıyordum onun sesine bakarak bu laptop çok sessiz, ısınma yapmadı. Deneme için cs go falan yükledim 30 fps civarı veriyor. Ayrıca cd rom çıkarmanız gerekmiyor hdd takmak için hazırlamışlar yuvası var takmak kolay, ekstra bişey istemiyor.
  • Görev yöneticisinde donanıma ayrılan diye bir bölümde 2,1 GB Ram yazıyor. Bu ekran kartı için mi kullanılıyor? Bunu azaltma imkanımız var mıdır arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umurs06 -- 28 Ağustos 2019; 2:7:5 >
  • sahi1i S kullanıcısına yanıt
    Ram ekledikten sonra, hala çift kanal mı çalışıyor RAMler. 30FPS hangi ayarlarda, çok düşük bu pc ye göre.
    Cpu-z programını kurup ss atarsanız bakabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EPYC -- 28 Ağustos 2019; 2:20:30 >
  • umurs06 U kullanıcısına yanıt
    BIOS ta ayar olmalı. Integrated Graphics Memory gibi, yada yakın isimlerde.

Dostum bundan aldım olurmu acaba
    Lenovo V155-15API (3500U) Ana Konu; Kendi Fiyat Aralığındaki En İyi Dizüstü

• KINGSTON KVR24S17S8/8
    KCP424SS8 BU İKİ RAM ARASINDA NE FARK VAR ANLAMADIM HERŞEY AYNI AMA SONDAKİ HEM DAHA PAHALI HEM ÖMÜR BOYU GARANTİ DİYOR NEDEN ACABA

Hocam hdd takılmasına sevindim hangi hdd yi aldınız 2.5" mi olmalı? 500 gb düşünüyorum şu olur mu ?
    https://www.hepsiburada.com/seagate-laptop-thin-hdd-500gb-2-5-5400rpm-sata-3-0-16mb-notebook-disk-st500lt012-p-BD304734?magaza=RSA Teknoloji

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sizce oyun oynamıyorsam günlük kullanım için 8GB yetmez mi bi 8GB daha almama gerek var mı, konudaki herkes RAM alıyor gibi geldi bi an o kadar gerekiyorsa ben de alayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wholelottared -- 28 Ağustos 2019; 9:44:12 >
  • Hocam o şekilde bir ayar bulamadım hala donanıma ayrılmış bellek diye gözüküyor.

Yeni alan arkadaşlar da kontrol edebilir mi? Bilgisayar özelliklerinde ram 8 gb kullanılabilir ram 5,9 gb olarak gözüküyor. Akşama resim de atacağım.
  • Updateman kullanıcısına yanıt
    ben de ilk bundan aldım açmadı hocam siyah ekran geliyordu uyumlu değil bunla açmadan iade edin, niye uyumlu değil bilmiyorum teknik bilgiye sahip değilim ama deneyip kendim gördüm, şimdi üstte gönderdiğimi aldım onu kullandım, bazı firmalar açıldı diye iade etmede sorun da çıkarabilir, açmadan geri vermeniz en iyisi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLordOfTheGames

Hocam hdd takılmasına sevindim hangi hdd yi aldınız 2.5" mi olmalı? 500 gb düşünüyorum şu olur mu ?
    https://www.hepsiburada.com/seagate-laptop-thin-hdd-500gb-2-5-5400rpm-sata-3-0-16mb-notebook-disk-st500lt012-p-BD304734?magaza=RSA Teknoloji
    https://www.hepsiburada.com/seagate-barracuda-1tb-2-5-5400rpm-128mb-cache-sata-3-notebook-diski-st1000lm048-p-HBV000002QLZE?magaza=notebookyedekparca ben bunu aldım sorunsuz çalışıyor şuanda bilgisayarımda gönderdiğiniz linkdeki nasıl olur bilmiyorum kusura bakmayın çok bilgim yok bu konuda
  • bence yeter internete falan girmek için
  • umurs06 U kullanıcısına yanıt
    Donanıma ayrılmış alan dediği, ekran kartına verilen RAM miktarıdır. BIOS ta olmalı normalde.

• İnternet üzerinde 3500u ile neler yapılabildiğine bakabilirsiniz illa bu model için olmak zorunda değil. 8gb ram kullanan biri olarak hala bir çok şey için yeterli olduğunu söyleyebilirim

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.