Şimdi Ara

Lenovo ThinkPad T450s - 3.450 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
2
Favori
3.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Lenovo ThinkPad T450s - 3.450 TL
    Ürünün öne çıkan özellikleri: Ultrabook sınıfına giren incelik ve hafifliktedir. Bununla birlikte profesyonel bir dizüstü bilgisayarda olması gereken tüm bileşenler ile mükemmel bir FHD IPS ekran, 12 GB RAM, 2 adet SSD (mevcut ekstra SSD portu ile aynı anda 3 SSD kullanılabilir), parmak izi okuyucu, kart okuyucu, aydınlatmalı klavye, karbon/magnezyum ile güçlendirilmiş kasa, su geçirmezlik, askeri seviyede dayanıklılık gibi özelliklere sahiptir. Çift pil teknolojisi mevcuttur (1 harici/1 dahili).

ThinkPad T450s
    Intel® Core i5-5200U 2.70GHz işlemci
    12GB DDR3L RAM (max 20GB)
    250GB Samsung 850 Evo SSD ve 16GB M.2 SSD
    14.1" 1920x1080 FullHD IPS w/WWAN
    Windows 8.1 Pro x64 - Windows 10
    720p HD Webcam | Intel 7265 WiFi | Bluetooth 4.0
    4-in-1 kart okuyucu | Parmak izi okuyucu | SIM Kart slot
    ThinkPad alttan aydınlatmalı klavye | TrackPoint | Touchpad
    3x USB 3.0 | VGA | Mini DisplayPort | Ethernet

Ürün sıfırdır ve ABD ürünüdür. Standart özelliklerine ek olarak SSD ve RAM yükseltmesi yapılmıştır. Ekran ve donanım kontrollerini yapmak için kutusu açılmıştır. Ölü pikseli ya da herhangi bir sorunu yoktur. Aynı donanım ile Türkiye'de en ucuz 7.800 TL'ye satılmaktadır.

NOT: Kutudan çıkartırken dış kapak kısmında ince bir çizik oluşmuş. Sadece kozmetik bir hatadır ve bu yüzden fiyat çok uygundur. Daha fazla indirim istemeyin lütfen, yarı fiyatının da altında satıyorum.

Lütfen ürünün en yeni model, T450 "s" serisi ve sıfır olduğunu göz önünde bulundurunuz. Ürünün 2016 ortasına kadar uluslararası garantisi mevcuttur ve Türkiye'de geçerlidir. Gerekli tüm açıklamaları yapmaya çalıştım ancak başka sorunuz olursa mesajla ulaşabilirsiniz.

Fiyat: 3.450 TL

Ankara içi elden teslim önceliklidir, diğer illere alıcı ödemeli kargo ile gönderebilirim.

Pazarlık ve takas yoktur.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 3450 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 1 Mayıs 2016 Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Kullanmayan bilemez bu kaliteyi. Hayırlı işler. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Nur

Kullanmayan bilemez bu kaliteyi. Hayırlı işler. :)

Teşekkür ederim yorumunuz için.
  • 3. SSD nereye takılıyor onu merak ettim? Bildiğim kadarıyla T450s'in anakartında bir adet M2 yuvası var; buna da ya M2 SSD ya da WWAN kartı takılabiliyor. Sizdeki cihazda bu yuvaya halihazırda 16 GB'lık M2 SSD takılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyau -- 2 Temmuz 2015; 20:51:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyau

3. SSD nereye takılıyor onu merak ettim? Bildiğim kadarıyla T450s'in anakartında bir adet M2 yuvası var; buna da ya M2 SSD ya da WWAN kartı takılabiliyor. Sizdeki cihazda bu yuvaya halihazırda 16 GB'lık M2 SSD takılı.

3. SSD için Lenovo sitesinde konfigüre ederken "3rd M.2 slot" seçeneği çıkıyor. Bunu seçince bilgisayarda 3 tane (kullanılabilir 2) M.2 yuvası oluyor. Kendim kullandığım bilgisayarın diskleri şu şekilde:

SATA: Samsung 850 (512GB)
    M.2 (1): ADATA M.2 SSD (256GB)
    M.2 (2): Sandisk SSD (16GB ancak daha yüksek kapasiteli SSD de takılabilir)

Konfigürasyon ekranı aşağıdaki resimdeki şekilde:

Lenovo ThinkPad T450s - 3.450 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magunes117 -- 2 Temmuz 2015; 21:32:29 >

• Fiyat 3.750 TL olarak günceldir.
  • Macbook almasam alacağım bilgisayar ilk Thinkpad olurdu. IBM'in Lenovo'ya bıraktığı en büyük miras bu olsa gerek. Kalitesini tartışmaya gerek yok. Windows ve iş için kullanacak adamın ilk bakması gereken model bence de bu. Sonra Dell Latitude ve HP Probook'lar olabilir. Zaten uzay istasyonunda kullanılmalarından ne kadar güvenilir olduklarını anlayabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onder.t

Macbook almasam alacağım bilgisayar ilk Thinkpad olurdu. IBM'in Lenovo'ya bıraktığı en büyük miras bu olsa gerek. Kalitesini tartışmaya gerek yok. Windows ve iş için kullanacak adamın ilk bakması gereken model bence de bu. Sonra Dell Latitude ve HP Probook'lar olabilir. Zaten uzay istasyonunda kullanılmalarından ne kadar güvenilir olduklarını anlayabilirsiniz.

Yorum için teşekkürler.

Kutudan çıkartırken dış kapak kısmında ince bir çizik oluşmuş. Sadece kozmetik bir hatadır. Bu sebeple fiyatını düşürdüm. Daha fazla indirim istemeyin lütfen, yarı fiyatına satıyorum.

Fiyat 3.550 TL olarak günceldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magunes117 -- 4 Eylül 2015; 0:21:53 >
  • bu aletin wifi ile kullanımı yada 1080p kesintisiz izleme ile varsayarsak bataryası kaç saat gidiyor.?
    Yani normal kullanımda.
    Makine güzel bir makine. Araçlarda volvoya benzetebiliriz. Rafine bir alet.
    Birde tek batarya mı mevcut. Kaç watlık olan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jubeii -- 28 Temmuz 2015; 13:08:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jubeii

bu aletin wifi ile kullanımı yada 1080p kesintisiz izleme ile varsayarsak bataryası kaç saat gidiyor.?
    Yani normal kullanımda.
    Makine güzel bir makine. Araçlarda volvoya benzetebiliriz. Rafine bir alet.
    Birde tek batarya mı mevcut. Kaç watlık olan.

Bu cihazın aynısından 2 adet günlük olarak kullanıyoruz. Pil süreleri yaklaşık şu şekilde:

Windows 8.1
    Battery Optimized: Bu ayarlarda hafif kullanımda, WiFi açık ve ekran parlaklığı %50-70 seviyelerinde olacak şekilde 11 saat
    High Performance: WiFi açık, ekran parlaklığı sürekli %100, Chrome ve birkaç diğer uygulama aktif kullanılır şekilde 7 saat (1080p kesintisiz film izlemede 5-6 saat)

Linux (Arch)
    Yukarıdaki değerlerden (+/-) 30 dakika fark edebiliyor.

Bahsettiğim mevcut standart konfigürasyon, yani 1 dahili 1 harici pil (3+3) 6-cell (48Wh). Opsiyonel olarak harici 72Wh pil de alıp takılabiliyor. Bu durumda pil ömrü 2 katına çıkıyor (20 saat).

• ekran kartı nedir acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amonRa

ekran kartı nedir acaba ?

Intel HD 5500
  • nasıl sıfır cihaz oluyor bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fimeral

nasıl sıfır cihaz oluyor bu?

Cihazla ilgileniyor iseniz en ince ayrıntısına kadar yukarıda detayları ve durumu yazdım, bunlar dışında sormak ya da belirtmek istediğiniz konu neyse açıkça yazabilirseniz cevap vereyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyau

3. SSD nereye takılıyor onu merak ettim? Bildiğim kadarıyla T450s'in anakartında bir adet M2 yuvası var; buna da ya M2 SSD ya da WWAN kartı takılabiliyor. Sizdeki cihazda bu yuvaya halihazırda 16 GB'lık M2 SSD takılı.

Bendekinde de wwan yeri boş acaba ssd takabilir miyim model t400

Edit: araştırdım t420 modelinden itibaren oluyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi make.believe -- 11 Ağustos 2015; 13:08:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takas düşünüyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mastermind.

Takas düşünüyor musunuz?

Düşünmüyorum teşekkürler.
  • İyiymiş . İhtiyacı olan kaçırmasın. Dolar olmuş 3 lira neredeyse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasanka

İyiymiş . İhtiyacı olan kaçırmasın. Dolar olmuş 3 lira neredeyse.

Yorum için teşekkürler. Bu arada cihaz Türkiye'de satılıyor şu an N11 gibi siteler üzerinden ve aynı konfigürasyon fiyatı 7.800 TL
  • Teşekkür edecek bir şey yok. Neyse o.

Hayırlı satışlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.