Şimdi Ara

Lenovo SL 500 Hakkında Herşey & Tüm Sorunlar (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
402
Cevap
4
Favori
64.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sbl..ArMGn

Merhaba Arkadaşlar;

Bundan İki Yıl önce Sert Zemıne Düşerek Alt Kasası Bayağı bi çatlayan Ve Sag MEnteşesi Kırılan LEnovo SL 500 Dizüstü bilgisayarım için, ÇAlışsın çalışmasın Hiç Farketmez Çok Yıpranmış olmamak Şartıyla SL 500 Kasasını Arıyorum.. Elinde olan Arkadaşlar Varsa PM Atarlarsa Sevinirim..

Eğer Bulamazsak Bilgisayarı o şekilde satmayı düşünüyoruz , Aldıktan Sonra Sadece 8 Ay kullanıldı . KAmerasına kadar tamamen herseyi PArmak izi dahil çalısıyor, Arada tvye baglayıp kullanabılıyordum..Eğer Kasasını Bulamasam, PArçalarına İhtiyacı olan arkadaslarda olursa Pm Atabılırler..

Dostum,

gecenlerde sol mentesem kırıldı kendılıgınden. Ben de çift oalrak almak zorunda kaldım. sag mentese elımde bosta duruyor. İşini gorecekse vereyim bila ucret...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yako2k3

quote:

Orijinalden alıntı: Sbl..ArMGn

Merhaba Arkadaşlar;

Bundan İki Yıl önce Sert Zemıne Düşerek Alt Kasası Bayağı bi çatlayan Ve Sag MEnteşesi Kırılan LEnovo SL 500 Dizüstü bilgisayarım için, ÇAlışsın çalışmasın Hiç Farketmez Çok Yıpranmış olmamak Şartıyla SL 500 Kasasını Arıyorum.. Elinde olan Arkadaşlar Varsa PM Atarlarsa Sevinirim..

Eğer Bulamazsak Bilgisayarı o şekilde satmayı düşünüyoruz , Aldıktan Sonra Sadece 8 Ay kullanıldı . KAmerasına kadar tamamen herseyi PArmak izi dahil çalısıyor, Arada tvye baglayıp kullanabılıyordum..Eğer Kasasını Bulamasam, PArçalarına İhtiyacı olan arkadaslarda olursa Pm Atabılırler..

Dostum,

gecenlerde sol mentesem kırıldı kendılıgınden. Ben de çift oalrak almak zorunda kaldım. sag mentese elımde bosta duruyor. İşini gorecekse vereyim bila ucret...

MErhaba, Teşekkür Ederim.. Ama Tek menteşeyle Bitecek iş Degil Sanırım , Kasada Bayagı deformansyon var .. Sag menteşenin olduğu yerden kasanın dibine kadar çatlak , o köşe üzerine düştü sanırım.. Kasa bu şekilde Tamir Edilebilirmi onuda bilmiyorum.. Ben kasayı bi inceleyeyim hatta resimlerini felan çekip buraya atayım Sizlerde Bi bakın Olacak Gibiyse Tekrar İletişime Geçeriz Gönderirsiniz.. Çok Teşekkür Ederim.
  • Arkadaşlar merhaba,

Elimde bir Lenovo ThinkPad SL500 (type 2746 a78) bilgisayar var fakat touchpad ve parmak izi okuyucusunu anakarta götüren kablo kopuk. İşte o kablo bana lazım, eğer touchpad kasası üzerinde kablo varsa ona da talibim (: Elinde olan varsa PM atarsa çok sevinirim hatta fiyatı üzerine bir de tatlı gönderirim (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: rainidarko

Arkadaşlar merhaba,

Elimde bir Lenovo ThinkPad SL500 (type 2746 a78) bilgisayar var fakat touchpad ve parmak izi okuyucusunu anakarta götüren kablo kopuk. İşte o kablo bana lazım, eğer touchpad kasası üzerinde kablo varsa ona da talibim (: Elinde olan varsa PM atarsa çok sevinirim hatta fiyatı üzerine bir de tatlı gönderirim (:

aynı kablo ve hatta kameraya gıden mıkrofon kablosu da bana lazım :D.

Menteseyı tamır ederken, joystick ve onun butonlarının kablosuyla parmak ızı okuyucu kablosu (aynı fılmdeler) na zarar verdım, calışmıyorlar. Geçmişten gelen bır mıkrofon sorunum var.

Ama sanırım boyle kullanarak vedalasıcam kendısıyle. E440 cok hosuma gıtmeye basladı bu aralar...
  • yeni thinkpadlere bakıyorum ben de ama malesef lenovo thinkpadlerin içine etti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baymirza

yeni thinkpadlere bakıyorum ben de ama malesef lenovo thinkpadlerin içine etti.

Thinkpad e440 bence cok guzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yako2k3

quote:

Orijinalden alıntı: rainidarko

Arkadaşlar merhaba,

aynı kablo ve hatta kameraya gıden mıkrofon kablosu da bana lazım :D.

Menteseyı tamır ederken, joystick ve onun butonlarının kablosuyla parmak ızı okuyucu kablosu (aynı fılmdeler) na zarar verdım, calışmıyorlar. Geçmişten gelen bır mıkrofon sorunum var.

Ama sanırım boyle kullanarak vedalasıcam kendısıyle. E440 cok hosuma gıtmeye basladı bu aralar...

Bak sen gel o makinayı bana sat sende daha çok hasar var (:
  • :D

daha vaktı gelmedı, katır gıbı hala. Ve bu klavye var ya bu klavye, yenı notbuklarda bu klavyeden yok. O yuzden bu tarz klavye cıkana kadar dısımı sıkmak nıyetındeyım
  • Evdeki sl500 ü işe transfer ettim ancak Vindows 7 yükü bir arkadaş ağır çalışıyor diye temizlediğini söylemişti :( ,sağolsun tam temizlemiş,sol tuşlar hiç çalışmıyor,system 4 deniyor ancak bir çok işe yaramaz programlarda var deniyor,bunları çalıştırmak için hangisini ve nereden yüklemem gerek arkadaşlar .
  • SL 500 CİHAZLARINIZIN İÇ FAN EKRAN KARTI CPU VE KUZEY GUNEY CHİP SET TEMIZLEMESİNİ TİTİZLİKLE YAPMAKTAYIZ.

ARBİL BİLGİSAYAR

LENOVO IBM OZEL SERVİSİ

0312 466 6001
  • 29.01.2015 bugün itibari ile Mart 2009 da almış olduğum SL500, sizlerin de başına gelen kronik sol menteşe kırılması ile başlayan ve ekrandaki görüntünün gitmesiyle sonuçlanan arızayla ömrünü tamamlamış görünüyor. Menteşe yaklaşık 2 ay önce kırılmıştı ve o şekilde kullanmaya devam ettim. Ancak bugün itibari ile ekran bembeyaz oldu. Tamir ettirmeye kalksam yüzü astarından pahalıya gelir. Sadece sol menteşe olsaydı sorunu bi şekilde halledebilirdim ama işin içine ekran da girince kötü oldu. Menteşeyi ihmal ettim sonuç böyle oldu ama bu kadar insanın sol menteşeden muzdarip olması tesadüf olamaz. Güzelim Thinkpadi ne hale getirdin Lenovo yazıklar olsun.

Sizin sorunuzzun cevabına gelince @basçı bey. Lenovo system update'i bilgisayarınıza yükleyip çalıştırın. Eksik sürücüleri bulup yüklemek istediklerinizi yükleyecektir.
    http://support.lenovo.com/en/documents/ht080136

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baymirza -- 29 Ocak 2015; 16:34:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baymirza

29.01.2015 bugün itibari ile Mart 2009 da almış olduğum SL500, sizlerin de başına gelen kronik sol menteşe kırılması ile başlayan ve ekrandaki görüntünün gitmesiyle sonuçlanan arızayla ömrünü tamamlamış görünüyor. Menteşe yaklaşık 2 ay önce kırılmıştı ve o şekilde kullanmaya devam ettim. Ancak bugün itibari ile ekran bembeyaz oldu. Tamir ettirmeye kalksam yüzü astarından pahalıya gelir. Sadece sol menteşe olsaydı sorunu bi şekilde halledebilirdim ama işin içine ekran da girince kötü oldu. Menteşeyi ihmal ettim sonuç böyle oldu ama bu kadar insanın sol menteşeden muzdarip olması tesadüf olamaz. Güzelim Thinkpadi ne hale getirdin Lenovo yazıklar olsun.

Sizin sorunuzzun cevabına gelince @basçı bey. Lenovo system update'i bilgisayarınıza yükleyip çalıştırın. Eksik sürücüleri bulup yüklemek istediklerinizi yükleyecektir.
    http://support.lenovo.com/en/documents/ht080136

hocam notbuku ne yapmayı dusunuyorsunuz? parmak ızı okuyucu ıle kırmızı joystıckın kablosu butunlesık. Ben yanlıslıkla onu kopardım. Bir de "dahılı mıkrofon"dan ses gelmıyor. Sizinkinden bu parcaları tedarık etme sansım var mı? Ya da komple (yedek nıyetıne) satar mısınız? Kasası nasıl; kozmetık sorunları var mı?
  • Yako2k3 kullanıcısına yanıt
    Dostum bilgisayarı tamir için bulunduğum ilçede bir yere verdim. Hiç ummadığım bir şekilde hem menteşe hem de ekran 70 tl ye tamir edildi. Ancak tamir sonucu track point, touchpad ve ilginç bir şekilde sadece j tuşu çalışmaz oldu. Ben de tekrar aynı yere götürdüm teslim ettim. Şu an sonucu beklemekteyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SL500 Menteşe tamiri veya değişimi yapmaktayız.

Bilgi için lutfen iletişime geçiniz..
  • herkese merhaba.. çok sevdiğim sl500 laptopuma çay dökülmesi sonucu klavyesi çalışmaz oldu. elinde çıkma klavyesi olan veya arızalı cihazını satmak isteyen benimle iletişime geçebilir mi rica etsem? 0543 639 61 03
  • Benimde sol menteşede sıkıntı vardı şimdi oradan kırıldı ama ekran hala çalışıyor Ankarada yaşıyorum ne yapılabilir konu ile ilgili ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: buromoda

Benimde sol menteşede sıkıntı vardı şimdi oradan kırıldı ama ekran hala çalışıyor Ankarada yaşıyorum ne yapılabilir konu ile ilgili ?

GETİRİN UYGUN FİYATLI YAPALIM.
  • Arkadaşlar daha önce sorunlar yaşadığım Lenovo SL500 bilgisayarımı tekrar faal duruma getirip basit işlerde kullanmak istedim ancak soldaki ses tuşları ve mavi tuşların çalışmadığını gördüm,araştırdım bios ayarı falan deniyor şu anki bios sürümü lenovo 26.08.2009 tarihli.birde bilgisayarın masa üstü ve yazıları falan nasıl büyütüp kullanabiilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: basçı

Arkadaşlar daha önce sorunlar yaşadığım Lenovo SL500 bilgisayarımı tekrar faal duruma getirip basit işlerde kullanmak istedim ancak soldaki ses tuşları ve mavi tuşların çalışmadığını gördüm,araştırdım bios ayarı falan deniyor şu anki bios sürümü lenovo 26.08.2009 tarihli.birde bilgisayarın masa üstü ve yazıları falan nasıl büyütüp kullanabiilirim?

thinkpad sürücülerini yüklediniz mi?
  • Elimde arızalı bir sl500 var. Çip değişmesi gerekiyormuş. bu şekilde talip olan varsa özelden iletişime geçebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baymirza -- 17 Nisan 2015; 4:14:07 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.