Şimdi Ara

Lenovo Settings ve Vantage programlarının çalışmaması hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu iki faydalı uygulamayı çalıştıramıyorum.Açmamla kapanması bir oluyor.Sildim Microsoft Store'dan tekrar indirdim ama durum yine aynı,ne yapılabilir ?Özellikle lenovo settings çok yararlı bir programdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emple -- 26 Şubat 2018; 16:30:48 >

• 1 ay olmuş bunu yazalı. yabancı forumlarda bile çözümünü bulabilen görmedim. şuan bu iki program yerine lenovonun yeni bir programı geldi sanırsam yani pcye ben yuklemedigim hâlde yeni bir lenovo programı yüklenmiş turkuaz renkli. o program da açılmıyor dolayısıyla bios güncellemelerini ve pc ile alakalı ayarları yapamıyorum.nasil açabiliriz bu programı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 ay olmuş tekrar güncelleyeyim. lenovoya ait programlar bilgisayarı ilk aldığımda açılıyordu ve bir çok özelliğini aktif kullanıyordum.fakat bir zamandan sonra ne lenovo settings ne de diğer programlara tıkladığımda açılmamaya başladı,yabancı forumlarda da bu sorunla karşılaşan var fakat hiçbir yerde çözümü yok.orijinal windowsu sırf bu problem yüzünden formatlamak istemiyorum.mesela yaklaşık 1 ay önce lenovo vantage diye bir program geldi o bile çalışmıyor.lenovo kullanıcıları bi yorum yazsa ya kendilerinde çalışıyor mu çalışmıyor mu bu programlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emple

2 ay olmuş tekrar güncelleyeyim. lenovoya ait programlar bilgisayarı ilk aldığımda açılıyordu ve bir çok özelliğini aktif kullanıyordum.fakat bir zamandan sonra ne lenovo settings ne de diğer programlara tıkladığımda açılmamaya başladı,yabancı forumlarda da bu sorunla karşılaşan var fakat hiçbir yerde çözümü yok.orijinal windowsu sırf bu problem yüzünden formatlamak istemiyorum.mesela yaklaşık 1 ay önce lenovo vantage diye bir program geldi o bile çalışmıyor.lenovo kullanıcıları bi yorum yazsa ya kendilerinde çalışıyor mu çalışmıyor mu bu programlar ?
    Bende de eskiden çalışoyurdu, şuan çalışmıyor. Windows 10 güncelleme sonrası mı oldu bilmiyorum, Lenovo ayarları için Microsoft Store den Lenovo Vantage (Beta) indirdim. Dili ingilizce ama, hiç yoktan iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: by_siverekli

Bende de eskiden çalışoyurdu, şuan çalışmıyor. Windows 10 güncelleme sonrası mı oldu bilmiyorum, Lenovo ayarları için Microsoft Store den Lenovo Vantage (Beta) indirdim. Dili ingilizce ama, hiç yoktan iyidir

Alıntıları Göster
    O programlar kalktı hocam şuan için lenovo vantage geldi hepsini tek programa toplamışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emple

O programlar kalktı hocam şuan için lenovo vantage geldi hepsini tek programa toplamışlar.

Alıntıları Göster
    Hocam Lenovo settings kalktı, Vantage geldi. Şuanda Vantage hata veriyor, onun yerine Vantage Beta çalışıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.