Şimdi Ara

LENOVO S860 CUSTOM RECOVERY / KITKAT VIBE - MIUI V6 - AOSP ROM / ROOT - GAPPS (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
4
Favori
24.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    k3 note aldım.bakalım.hayırlısı.onunda pili 3000mah ama işimizi görür heralde.
  • Ben bunu satmadan almak istemedim ama. Bakan oldu, niyetli olan oldu ama para veren olmadı henüz

Yine de sipariş geçebilirim yarın, görüştüm biriyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaça buldun?ben tövbeliydim dışardan almaya fakat fiyatı cazip görünce dayanamadım.aliexpresste bir türkle beraber iş yapan çinliden 179 dolara aldım.telefon 2 parça gelecek.bu şekilde takılmıyormuş.bakalım görelim.s860 alacak olan sadece pili için yine alır.ama işlemcisi çok geri kaldı.tek çekirdek performansı bile çok düşük.bazen takılmalar bundan kaynaklanıyor diye düşünüyorum.
  • filinta7 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Gelince inceleme bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mav1li -- 18 Mayıs 2015; 14:35:20 >
  • inşallah.cillop gibi nubia z7 max var elimde.kayıt sıkıntılı.nokia 5110 numaraları kayıtlı.teknik olarak herşeyini bilmeme rağmen uğraşıpta yeni repair yapmadım.ilk aldığımda romlarıda sıkıntılıydı.şimdi lolipop bile var.yeni model z9 maxta çıkmış.ama birtürlü lenovodan vazgeçemedim.eskisi gibi pahalıda değil.lolipop ve android run time deneme şansımız olacak.ayrıca ufak tefek farklılıklar var vibe ui 2 ile vibe ui 2.5 arasında.
  • 400-450 tl arası müşteri buldum.satacağım heralde telefonu.ama bende bahtsılık var.kılıf aldım onu bile gümrüğe sokmuşlar.bende bu şans varken aldığım k3 note ta gümrüğe yine takılırsa elimde kalacak teledon.

• arkadaşlar Lenovonun etkinliği varmış ilgisini çekenlere bakmalarını tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: filinta7

400-450 tl arası müşteri buldum.satacağım heralde telefonu.ama bende bahtsılık var.kılıf aldım onu bile gümrüğe sokmuşlar.bende bu şans varken aldığım k3 note ta gümrüğe yine takılırsa elimde kalacak teledon.

quote:

Gonderi gumruge sevk edildi (Gelen)

benim k3 gitti bile
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Takılan k3 Tek parça halinde mi gönderilmişti sizin.

Fiyat performans olarak beklediğim teldi k3 note, bende sipariş verdim, satıcı çift parça gönderecekmiş. Takılırsa ger ödeme yaparım dedi. Hadi hayırlısı.
  • Çift kargo yine hocam.

Bi tek iki paket yapıp göndermeyi öğrenmiş zaten geri zekalılar. Adama taktik veriyorum, böyle böyle ayarla diyorum. Biz hallediyoruz sen merak etme diyorlar. Biz çok gönderdik sorun yok diyorlar.
    Ben daha garanti olsun diyorum ama dinlemiyor salaklar, biz üstüne mp3 yazdık okur geçerler diyor adam yaW

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Eyvah eyvah.. çok ümitlenmemek lazım o zaman.

İki parçayı farklı posta şirketleri ile göndermiş, Birçok alanda yorum yapmış sorunsuz aldık diye. Gelişmeleri paylaşırım hocam.
  • yeni taktik böyle.çift parça yolluyorlar.ben eşimin telefonu için kılıf almıştım.o bile gümrüğe girip öyle geldi.bir çok kişi aynı sistemle telefonlarına kavuşmuş.hayırlısı.benimkinden ses seda yok.daha ülkeye bile giriş yapmadı.

• Şayet gümrüğe takılırsa telefona değilde aldığım kılıflara yanacağım.telefondan sonra almış olduğum kılıflar önümüzdeki hafta sanırım elimde olur.lenovo aynı ürünü burda 900 tlden aşağı satmaz.

• Bizim k3 te yalan oldu.
     LENOVO S860 CUSTOM RECOVERY / KITKAT VIBE - MIUI V6 - AOSP ROM  / ROOT - GAPPS
  • quote:

Orijinalden alıntı: filinta7

Bizim k3 te yalan oldu.
     LENOVO S860 CUSTOM RECOVERY / KITKAT VIBE - MIUI V6 - AOSP ROM  / ROOT - GAPPS

Bunda bi sorun yok henüz kesin takıldı denecek bir şey olmamış, yurtdışından gelen her ürün gümrüğe girer.

• Daha önce birçok kez alışveriş yaptım.direkt sepete eklendi yazınca geliyor,sayet gümrüğe sevk edildiyse o iş çok zor.umarım ben yanılırım.gümrüğe sevk edilip geçen sim kartlı birtek cihazım 10 inclik tabletim oldu.onuda 80 tl vergi ödeyip aldım.şansıma ekranı arızalı çıktı onunda.

• Bir kaç yerde gördüm adam tavaya sarıp yollamış.bizdemi öyle istesek.

• adamların her türlü taktiklerini burada paylaşılmış ne bekliyorunuzki ..
  • Bir aksilik olmazsa sanirim benim telefonda gümrüğü geçecek.gümrüğe girdiği halde.

• Emui arayüzü gayet güzel portlanmış. Birkaç gün kullanımda bildirim ışığı hariç bir kere yeniden başladı. Başka sorun görmedim.

LENOVO S860 CUSTOM RECOVERY / KITKAT VIBE - MIUI V6 - AOSP ROM  / ROOT - GAPPS LENOVO S860 CUSTOM RECOVERY / KITKAT VIBE - MIUI V6 - AOSP ROM  / ROOT - GAPPS LENOVO S860 CUSTOM RECOVERY / KITKAT VIBE - MIUI V6 - AOSP ROM  / ROOT - GAPPS

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.