Şimdi Ara

Lenovo P70 ROM ★ ROOT ★ Recovery ★ FM Radyo ★ Yedek Alma / Geri Yükleme ★ IMEI (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
23
Favori
28.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
    yandaki 3 tuşa da aynı anda basarak acmayı dene.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Achina A kullanıcısına yanıt
    her turlu tus kombinasyonundan sonra telefonu kenara bıraktım umidi kesip. 1-2 saat sonra kendi kendi kendine açıldı. başlangıctaki lenovo android boot logo ekranı(adı her neyse ilk gelen yazı ekranı) orda cakıldı kaldı. bu sefer de kapatamıyorum
    şarj bitince kapanacak herhalde:)
  • arkadaşlar dün gps sorunundan dolayı telefona s134 stock rom atarken sp flash toolda download + format seçtiğimden imei ve mac adresi ile serial nosu gitti. imeileri tekrar yüklemeyi başardım. Fakat mac adresi ve seriali noyu nasıl değişeceğimi bilmiyorum. Özellikle mac adresi için yardımlarınızı bekliyorum. çalıştığım iş yerindeki (şantiye) internet kullanımı telefonlarımızın mac adresine göre verildiğinden internete giremiyorum. Ve mac adresi telefonu her başlattığımda yada wifi yi her açıp kapadığımda değişkenlik gösteriyor. sabit bir mac adresi nasıl vermem gerek? root etmek şartmı? edilecekse de Allah rızası için birisi detaylı anlatabilirmi??? Şimdiden sağolun varolun çok teşekkür ederim yardımcı olacak arkadaşa.
  • yardımcı olabilecek kimse yokmu? sadece benimmi başıma geldi bu olay. kimse sp flash toolda yeniden stock rom yüklerken imei ve serial no ve wifi mac adressleri silinmedimi? yardımcı olan varsa şimdiden Allah razı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bora1956 -- 3 Ağustos 2016; 15:46:03 >
  • bora1956 B kullanıcısına yanıt
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2730486

Rootlayıp bunu yaparsan problemin çözülür.
  • hocam sağolasın yardımcı olmaya çalışmışsında yazılanlardan hiç bir şey anlamadım valla. eğerki biliyorsan açıklayabilirmisin?
  • bora1956 B kullanıcısına yanıt
    http://www.replikacep.com/nvram-warning-err-0x10-hatasinin-cozumu-resimli-anlatim-t8824.0.html

Buyur hocam linkteki türkçedir.
  • sa arkadaşlar ben bugün s134 e downgrade yaptım, ancak şöyle bir sorunum var menü tuşuna çift basınca gelen açık uygulamalar kısmı gelmemeye başladı bu s134 le birlikte bunu nasıl çözebilirim ?
  • cankanatttttt C kullanıcısına yanıt
    Soldaki tuşa basılı tutarsanız gelir.
  • kareem1987 kullanıcısına yanıt
    Eyw saolasiniz daha sonradan gravity box la hallettim ama tek sorunum simdilik kilit ekranindayken bildirim cubugunu yukardan cekemiyorum bi o kaldi onunda bi yolu varmidir acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BENDe oyunlarda multitouch sorunlu.Normalde olmamasina ragmen.Bu romla cozulebilir mi ? Yazilimsal yani
  • Telefonun şu anki son sürümü nedir, S146 çıktı diye okudum da bilgisi olan varsa sevinirim.
  • Arkadaşlar Lollipop tan kitkat q dönüş yaptım s134 e ancak mobil radyo neden bu kadar pil yiyor acaba? Ve bütün gün WiFi ye bağlı idim Lollipop ta 9 saate yakın ekran süresi aldım ama kitkat ta süre düşecek gibi bir fikri olan var mı? (vipe yaptım buarada romu kurduktan sonra)

Lenovo P70 ROM ★ ROOT ★ Recovery ★ FM Radyo ★ Yedek Alma / Geri Yükleme ★ IMEI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaterialScience -- 4 Ocak 2017; 20:35:58 >

• Cruzerblade38 C kullanıcısına yanıt
    KingRoot programıyla telefonunu çok kolay rootlayabilirsiniz.
  • Selam Lenovo cular p70 için offical resmi android 5 sıkıntıları var bunu kullananlar bilir fakat bazı programlar en düşük android 5 hata 6 ya gereksinim duyanlar var

Benim size sormak istediğim şey Adnroid 6 Lenovo p70 en uyumlu az sıkıntılı hatta sıkıntısız Costume Rom deneyen kullanan duyan bilen varmı Stock Rom gibi rahat kullanmak istiyorum Ağır Oyunları vs Programları Hiç sıkıntısız kullanmak istiyorum

Kısaca Orjinal Rom kadar Kaliteli Stabil (rahatsız etmeyecek kadar az sıkıntılı) Bir Android 6 Romu arıyorum telefonda sıkıntı çıkartmadan Sonsuza kadar kalabilecek bir Costume 6 rom

Lenovo P70 ROM ★ ROOT ★ Recovery ★ FM Radyo ★ Yedek Alma / Geri Yükleme ★ IMEI

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.